IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Здравје > Медицина
  Активни теми Активни теми RSS - Препорачајте ми добар гинеколог
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Препорачајте ми добар гинеколог

 Внеси реплика Внеси реплика страница  12>
Автор
Порака
polzavce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Октомври.2008
Локација: Angola
Статус: Офлајн
Поени: 1325
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај polzavce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Препорачајте ми добар гинеколог
    Испратена: 21.Април.2009 во 22:20
Ми се пресели гинекологот во друга држава........

Ај препорачајте ми добар гинеколог во Скопје...

И кажете каде можам да го/ја најдам.....
МИР со сите
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Април.2009 во 22:23
и мојот ќе си заминува набрзо.........
Во Неуромедика
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Април.2009 во 21:08
PZO Kristela na Dr.Boro Partalovski,neverojatno struchen ,temelen ...nie kako Institut imame odlichna sorabotka so nego i ti preporachuvam da go posetish,veruvaj kje bidesh prezadovolna kontakt tel.3 224-284
Кон врв
polzavce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Октомври.2008
Локација: Angola
Статус: Офлајн
Поени: 1325
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај polzavce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Април.2009 во 12:49
Рената, кој е вашиот институт кој соработува со овој доктор?
Дали ти лично одиш кај него или што ти кажувале други?
Работи ли со сини картони?

Фала ти многу.....


Изменето од polzavce - 23.Април.2009 во 12:50
МИР со сите
Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Април.2009 во 14:16
dr.silvana bozinovska-ginekomedika vo kapistec mila
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Април.2009 во 15:25
Originally posted by polzavce polzavce напиша:

Рената, кој е вашиот институт кој соработува со овој доктор?
Дали ти лично одиш кај него или што ти кажувале други?
Работи ли со сини картони?

Фала ти многу.....

Polzavce,prvoto prshanje kje go zaobikolam i kje preminam na narednite Inaku so doktorov shto ti go preporachuvam osven shto sme profesionalno vrzani,nie sme i bliski prijateli i site od moeto semjestvo(vkluchuvajkji me i mene) i shirok dijapazon na prijatelki ,sme negovi redovni pacientki.Neverojatno e struchen,mnogu kontaktibilen i odlichen dijagnostichar...sve vo superlativ za nego.Raboti i so sini kartoni,poseti go nem ada zazhalish,a koga kje go storish toa te molam pishi mi i LP za da mi kazesh mislenje Pozdrav i sekoe dobro!
Кон врв
polzavce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Октомври.2008
Локација: Angola
Статус: Офлајн
Поени: 1325
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај polzavce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Април.2009 во 17:55
Фала ви Рената и Анита на препораките........
МИР со сите
Кон врв
Wonderful_Life Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Амбициозна Бебушка

Регистриран: 30.Декември.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 7264
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Wonderful_Life Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Април.2009 во 08:48
I jas se slozuvam so renatax za Dr.Partalkovski.Imam slusnato deka epten dosta dobar ginekolog e i strucen si e vo svojata rabota,zatoa nema da zgresis ako otides kaj nego
Gospod gi sozdal zenskite,zasto imal smisla za ubavina, a maskite zasto imal smisla za humor
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Април.2009 во 14:55
Jas kaj Dimitrov vo drzavna si odam i iskreno ne mozam da se pozalam. Ako nekogas posakam da go smenam ginekologot definitivno ke ja poslusam Renatax
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
daniela15 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 21.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај daniela15 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јануари.2010 во 13:23
се согласувам и јас долго време сум кај неа
Кон врв
Nina_nina_Nina Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 21.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Nina_nina_Nina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јануари.2010 во 14:02
I jas go preporacuvam Partaloski doktorot e stvarno dobar ginekolog i strucen nema sansi da zgresis
Кон врв
vlubena Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 18.Февруари.2011
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vlubena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Февруари.2011 во 17:20
Кажете некој добар гиниколог во прилеп и каде можам да го најдам или приватен или државен не е битно само кажете некој добар
Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 13899
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Март.2011 во 17:59
da ne izgleda kako reklama no ., biljana davcheva., tipkata e navistina dobra., vo sekoj pogled
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Март.2011 во 18:15
Originally posted by pajser pajser напиша:

da ne izgleda kako reklama no ., biljana davcheva., tipkata e navistina dobra., vo sekoj pogled


Во право си,добра е и како стручњак и како личност,само штета што сеуште нема склучено договор со фондот.
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  12>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,703 секунди.