IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Животински и растителен свет
  Активни теми Активни теми RSS - Од кое животно се плашите?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Од кое животно се плашите?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 4>
Автор
Порака
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Од кое животно се плашите?
    Испратена: 03.Април.2009 во 17:03
Дали постои некое животно од кое се плашите или имате фобија од него? Куче, Мечка, Змија, Крокодил збунетост

Никогаш не сум се плашела од кучиња...додека немав еден инцидент на работа кога требаше едно куче да се снима...од тогаш малце сум поопрезна со кучињата но сепак мислам дека не е тоа некој си страв. Иначе се плашам, да, од лавови, тигри и други диви животни.


Изменето од blueprayer - 03.Април.2009 во 17:03
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Delicia Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
*dream catcher*

Регистриран: 20.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 10984
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delicia Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Април.2009 во 17:07
......мачки......лошо искуство од пракса во ветеринарна болница...уште имам белези на рацете...бљакскелетизнервираност
...It just takes a second to realize how wrong you are, about... everything...
Кон врв
гoстин Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 29.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7557
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гoстин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Април.2009 во 17:59
Se plasev porano od Pajaci sega veke ne...Inace nemozam da kazam deka se plasam od nesto drugo mozebi zatoa deka nemam nekoe divo zivotno kako Tigar ili Lav sretnato na otvoren prostor...

Кон врв
Glenn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Тата-Мата

Регистриран: 14.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3166
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Glenn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Април.2009 во 18:10
Се плашам смртно од лавови многу пати се дел од моите кошмари, силни моќни лавови со големи чељусти и огромни шепи.
Еднаш бев на посета во зоолошка на отворено, т.н Сафари Парк и кога завлеговме во зоната кај лавовите и тигрите ама срце мислам од страв ќе ми искочеше зашто шетаа слободно а ние посетителите сите во колите затворени.
Си помислив-што ако збеснат сега ѕверовиве, онака изиритирани од возилата и ни ни испокршат стаклата, ќе се оствари мојот најголем кошмар, ќе бидам растргната од лав
Се плашам од близок контакт со коњи исто така. Не за друго него да ме ми акнат некое чифте
Beauty fades, dumb is forever
Кон врв
BisernA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 27.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4662
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BisernA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Април.2009 во 18:59
од кучиња..... загриженост бегам на километар...... 
Кон врв
ВАЖНА Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Оптимист

Регистриран: 09.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 1664
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ВАЖНА Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Април.2009 во 20:31
od nisto ne se plasamголема%20насмевка
Кон врв
mistake Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 8613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mistake Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Април.2009 во 21:22

.



Изменето од mistake - 31.Јануари.2011 во 18:36
Кон врв
Gabriela_S Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Февруари.2008
Локација: On the stone
Статус: Офлајн
Поени: 21943
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Gabriela_S Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Април.2009 во 22:21
Vo niedno nemam 100% sigurnost
Кон врв
nelson Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
НАИВЕН НА МАЈКА

Регистриран: 11.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6313
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nelson Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Април.2009 во 23:05
zmii i insekti...ne se plasam ...tuku se grozamболен
Zeleo bih da te, vezanih ociju, prepoznajem u hiljadama.Ala bih se napipao!
Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16521
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Април.2009 во 23:36
Definitivno od noknjiot vampir...
ednas cistejki roletna mi izleta
pravo vo glava ...
srekja ne mi vleze vo kosa....
ama so liceto kon ocite...
buuuuu grozna rabota


Кон врв
ВАЖНА Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Оптимист

Регистриран: 09.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 1664
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ВАЖНА Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2009 во 09:58
imas pravo grozen eизненадување
Кон врв
RobberT Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 49
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај RobberT Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2009 во 13:49
Од ниедно животно не ме е страв
Еј ја не знам зошто некој умираат од шекер кога некој цел живот ти соли памет :)
Кон врв
ВАЖНА Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Оптимист

Регистриран: 09.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 1664
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ВАЖНА Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2009 во 18:36
mene od nisto ne mi e strav!

Изменето од blueprayer - 05.Април.2009 во 18:38
Кон врв
Sunny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Fantasy girl

Регистриран: 01.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 19874
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sunny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2009 во 18:40
od insekti i gluvci тага
Пријателите се како ѕвездите. Не ги гледаш секогаш, но знаеш дека се тука некаде!    
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 4>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,453 секунди.