IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мистерии и астрологија
  Активни теми Активни теми RSS - Духови
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Духови

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 42>
Автор
Порака
Crna mamba Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 75
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Crna mamba Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Духови
    Испратена: 14.Октомври.2005 во 22:48

Pa mi tekna sega na duhovite.Veruvate vo duhovi? Jas da. Nemam dosega videno. Nekoi licnosti tvrdat deka imaat......Kojznae.

So mislite vie?  

Yahoo
Кон врв
Ana^^ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 119
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ana^^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Октомври.2005 во 00:05
Pa iskreno ni jas ne znam dali veruvam ili ne.Isto kolku sto ima dokazi da me ubedat deka postojat duhovi ito tolku ima da me ubedat deka nema.
Koga ke razmislam podobro dodeka ne vidam ne veruvam
MeSs WiTh ThE BeSt,DiE LiKe The ReSt!
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (1) Благодарам(1)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Октомври.2005 во 01:15
Auuuuu imalo tema i za mene... Ohhhhh prosto sum vooduseven
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Октомври.2005 во 10:03

paaaa.....so znam, ako recam veruvam - imam pricina za toa.....no gledano od druga strana se e do psihata na covekot taka da ne mozam da tvrdam nisto....

p.s. lele Ghost so se izraduva tollku

and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
Crna mamba Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 75
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Crna mamba Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Октомври.2005 во 11:58

Jas so sigurnost veruvam.Kako ke gi objasnite cudnite slucuvanja nekoi krckanja... Nekoi duhovi duri i se fotografirani - dusite na mrtvite lugje. Vi se slucilo nekogas vas nesto cudno nesto neobicno?

p.s. Gledas ghost, nekoj mislel  na tebe

Yahoo
Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Октомври.2005 во 15:20

DUHOVI?! a brrrrrrrrrrrrrrr

definitivno veruvam

Точачиња.
Кон врв
MaRy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Јули.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MaRy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Октомври.2005 во 22:45
Uf ne veruvam bas ama sakam da postojat....bas ke bide jako da imas drugar duh heh...
Ask not who i am, for i am everything you hate, everything you love, everything you wish you were, and the most dispised thought that comes to mind, simply put i am life.Who are you?
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Октомври.2005 во 17:54
jas pojma neam, ama pa od druga strana ne sum ni JOKI
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
TEMPLAR Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 48
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај TEMPLAR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2005 во 11:08
Ej abe ima li nekoj povikuvano duhovi?\
Zaso ja sakam da povikuvam ali ne znam dali e vistina a i me uplasi eden
drugar so mi kaza deka negov drugar zavrsil u ludniaca na 18 godini.A on
prisustuval na toa povikuvanje taka da mu veruvam. Taka da ako ima nekoj
nekoe iskustvo neka pise!!!!!!!!
TEMPLAR
Кон врв
ana marija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
UBAJNA

Регистриран: 05.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 12244
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ana marija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2005 во 11:16
i jas ednash povikuvav duhovi so moite prijatelki ama ne gi docekav da dojda zoshto magla fativ mi beshe strav....
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2005 во 14:51
So takvi raboti nema igranje..
.VERUVAM i toa mnogu. Nemam povikuvano voopshto, no mnogupati sum bila ocevidec. Templar..sledi ja prikaskata od drugar ti, zashto toa i se ima na moja drugarka sluceno pred mnogu godini.
Кон врв
Jo be Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 274
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Jo be Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2005 во 15:14
    Pozdrav do forumgziite unaku i jas veruvam vo duhovi no ne sum povikuval a i ne bi sakal
TALE
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2005 во 15:24
Zdravo jo drugarce kako si?
Nema potreba spored mene od povikuvanje na duhovi i igranje so ogan..ne znaesh na shto ke naletash
Кон врв
Jo be Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 274
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Jo be Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2005 во 15:31
Povikuvanje na duhovi i ne e potrebno pa niz nasava mala drzava ima polno zivi duhovi megu nas neli Natalija
TALE
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 42>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.