IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Дали и колку сте заљубени ?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Дали и колку сте заљубени ?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 17>
Автор
Порака
elence Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 42
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај elence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Дали и колку сте заљубени ?
    Испратена: 12.Октомври.2005 во 20:04
DALI I KOLKU STE ZALJUBENI GLASI PRASNJETO  DA SI ZALJUBEN E NESTO NAJUBAVO JAS SUM ZALJUBENA I MI E NAJUBAVO NA SVET A VIE?
zivej go sekoj den kako posleden
Кон врв
dzivdzi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јули.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 669
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dzivdzi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Октомври.2005 во 23:30
Se razbira deka sum zaljubena, i stvarno toa e prekrasno cuvstvo poradi koe mislis deka mozes se da napravis. Togas se okolu tebe e ubavo... Za zal kaj mene ljubovta sekogas e nevozvratena, pa mozes da zamislis deka toa ne me pravi nesto posebno srekna...
Who needs a heart, when a heart can be broken?


Love the heart that hurts you, but never hurt the heart that loves you...
Кон врв
rebeka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јуни.2005
Локација: Austria
Статус: Офлајн
Поени: 347
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај rebeka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Октомври.2005 во 20:36
NAJUBAVO DA SI ZALJUBEN.SEA MI E PRAZNO SRCETO.

mnjkl
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Октомври.2005 во 21:23
ne sum zaljuben za sega, ali bev poodamna i znam kakva e ljubovta.
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
angelce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2005
Локација: Germany
Статус: Офлајн
Поени: 316
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај angelce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Октомври.2005 во 21:25

jas sum zaljubena vo moj drugar arno ama toj ne znae.Toa trae podolgo vreme.

 

Rabotava e ja te saka ti ne osekas

was ist los?
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Октомври.2005 во 21:31
pa kazi mu be angelce, zaso se sramis, ili ednostavno pokazi mu znaci deka imas simpatii kon nego, a ako i toa ti e tesko ondak napraj kako jas so praam koga nekoja mi izgleda mnogu hot i se si mislam deka ke popijam korpa, ke se nacukam i posle nema galje, i jazik i srce i sve mi e trista na saat otvoreno  togas nema sansi da mi izbega nekoja koja so mi se svigja bez da pokusam nesto so nea
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
oktopod Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Јуни.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 323
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oktopod Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Октомври.2005 во 21:16
Ne sum zaljuben.Prazno srce.Zivot bez ljubov e prazen bez celen zivot.
osumkrak
Кон врв
careless Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај careless Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Октомври.2005 во 22:56
zaljubena sum i toa e ednostavno prekrasno
zivej go sekoj den kako posleden
Кон врв
Ana^^ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 119
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ana^^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Октомври.2005 во 00:02
Pa izgleda pocnuvam sega da se zaljubuvam
A prethodnata ljubov zavrsi katastrofalno,ama aj optimisticki da gledam pa da se nadevam deka ovoj pat nema da bide taka
MeSs WiTh ThE BeSt,DiE LiKe The ReSt!
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Октомври.2005 во 00:25

Originally posted by Ana^^ Ana^^ напиша:

Pa izgleda pocnuvam sega da se zaljubuvam
A prethodnata ljubov zavrsi katastrofalno,ama aj optimisticki da gledam pa da se nadevam deka ovoj pat nema da bide taka

napred devojko jas te poddrzuvam, napraj go deckoto tvoe milenice, i uzivajte vo ljubovta

    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Октомври.2005 во 00:29
ne sum zaljubena...
and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
Ana^^ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 119
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ana^^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Октомври.2005 во 00:34
Originally posted by Ghost Ghost напиша:

Originally posted by Ana^^ Ana^^ напиша:

Pa izgleda pocnuvam sega da se zaljubuvam A prethodnata ljubov zavrsi katastrofalno,ama aj optimisticki da gledam pa da se nadevam deka ovoj pat nema da bide taka


napred devojko jas te poddrzuvam, napraj go deckoto tvoe milenice, i uzivajte vo ljubovta


Fala za podrskata
MeSs WiTh ThE BeSt,DiE LiKe The ReSt!
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Октомври.2005 во 00:40
Poddrskata e sekako ako imas seriozni cuvstva kon nego kako i on kon tebe. Ako e toa taka bi sakal da vi igram na krstevka
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Ana^^ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 119
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ana^^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Октомври.2005 во 00:43
Originally posted by Ghost Ghost напиша:

Poddrskata e sekako ako imas seriozni cuvstva kon nego kako i on kon tebe. Ako e toa taka bi sakal da vi igram na krstevka

Epa sega za sega rano e da se kaze za seriozni cuvstva. Ama do krstevka ne veruvam deka ke dojde sepak rano mi e za toa imam uste mnogu da vidam i naucam vo zivotot
MeSs WiTh ThE BeSt,DiE LiKe The ReSt!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 17>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.