IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Филм
  Активни теми Активни теми RSS - Брет Пит.
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Брет Пит.

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 4>
Автор
Порака
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Брет Пит.
    Испратена: 11.Октомври.2005 во 20:52

mislam samiot zbor kazvit ...LEPOTA PRED SE

jas samo ke vi kazam deka omilen akter mi e toj pa i tolku vi e dovolno

 so ke kazite vie za UBAVECOV 

 

Точачиња.
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Октомври.2005 во 21:56

hahahaha, treba jas edna vakva tema za Antonio Banderas da otvoram...

Brad Pitt...mnogu e ubav....i mnogu mi se svigjat kako glumit...edinstveno so me nervirat e to so sega e so onaja k_ _ _ a....:-))



Изменето од Alekta
Кон врв
Ana^^ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 119
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ana^^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Октомври.2005 во 22:14
Za ubav ubav e. Si odgovarase so Aniston,ama mislam deka so Angelina Jolie poveke si odgovaraat.

MeSs WiTh ThE BeSt,DiE LiKe The ReSt!
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Октомври.2005 во 22:33

abe ne deka ne si odgovaraat so Angelina aliiii sepak...ne znam zs ali mnogu mi e krivo so se razdelija....:-/

p.s. abe Antonio Banderas e sto pati poubav od Brad Pitt...leleeee kolku bese ubav vo "Intervju so vampirot"....dobro de i dvajcata bea ubaj, ali antonio bese....uf...:-))))

Кон врв
Mutant Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mutant Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Октомври.2005 во 17:42

bret pit dobar glumec i licen ama so jonz deep ne si go možit

 

Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2005 во 23:13
abe jes da jonny depp e isklucitelno talentovan na brad na culceno mojt da mu se fatit vo lepota iako e dosta simpaticen
Точачиња.
Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Октомври.2005 во 21:28
IZVINI MALKU MISLANJETO AKO MOZIS DA SI GO POJASNIS POSO NISO NE RAZBRAV SO SAKAS DA KAZIS, a kako so mojs da procitas jas ne odrekvam deka jonny e podobar glumec ama ne i lepota
Точачиња.
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Октомври.2005 во 23:14

hehehehehehe

joki! a so bi rekla za Antonio Banderas....realno kazi si...mu nemat ramen...!

and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Октомври.2005 во 15:12
kako ne, dobAr e ama...BRAT PITT
Точачиња.
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2006 во 11:33
Originally posted by katrin katrin напиша:

epa aren si e covekot, ama moze i poaren ako pocesto se brice


da i jas ne go sakam koga ne e bricen
Кон врв
Supernatural Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Supernatural Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2006 во 12:41

 

EHH DA IMAMM KOOO STO NEMAMMM DA SI IMAM DECKOO KAOO PITTT I DAAA JAAVAMMMM JASSS NA NEGOOOO I DA JAVAMMMM I DA JAVAMMMMM DENN I NOKKKKKKKKKK :-))) TRILILTUTUT TRILIITUTUTU I DA MI KUPIIIIIII KREVEEETTTTTT PA DA SPIJAMMMMM JAS SO NEGOOOOO MA DA SPIJAMMM DENNNNNN I NOKKKKKKK :-))))

 

 

Кон врв
Corporal^^ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 833
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Corporal^^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2006 во 13:58

МНОГУ Е ГЛУП

 

2 ЧИСТИ НЕМА!!! ВЕРВАЈ МЕ ШО ТИ ВЕЛАМ САМО ЛЕПОТА ЏОА ИМА

ГЛУПАК!!!!!!

Its not the size of the warrior in the fight, its the size of the fight in the warrior
Кон врв
engie Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Август.2005
Локација: Zimbabwe
Статус: Офлајн
Поени: 2775
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај engie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2006 во 14:10
Priznavam deka  ima lepota ama jas ne sum mnogu po rusokosi decki.Za rusokos e odlicen samo toa mozam da kazam.
Кон врв
Maro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2006 во 19:12
Dobar e tipot be, dobar glumec e
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 4>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,344 секунди.