IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Интернет
  Активни теми Активни теми RSS - Интересно на Интернет!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Интересно на Интернет!

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
Автор
Порака
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Декември.2005 во 23:24
Originally posted by webmaniac webmaniac напиша:

Пријатно кликање, ги имате Сите Македонски Веб Страни!

www.sitewebstrani.com.mk

p.s. Овие даваат 500 денари секој ден, а и по две професионални фотографии за десктоп, нешто од Македонија!

p.p.s. Не рекламирам тука! Видете за што се работи, одлична идеа!




e greska si ne davat 500 denari, osven na tebe ako ti imat dadeno...jas sekoj den spijam na toj sajt pa nisto ne se mi dale osven sliki
Кон врв
ViPeR Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 16
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ViPeR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јануари.2006 во 05:57
makedonska rabota :) ke ti dadat 500 denari .. ne zezaj.. takov mu e filmot :)
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2006 во 19:07
Originally posted by ViPeR ViPeR напиша:

makedonska rabota :) ke ti dadat 500 denari .. ne zezaj.. takov mu e filmot :)


u pravo si covece
Кон врв
mkdj Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 25.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mkdj Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јануари.2006 во 12:37

www.salata.com itn.....

Кон врв
traktor Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 25.Јануари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 10
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај traktor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јануари.2006 во 17:56
море шо шегаџија си....а бе ти нема рамен....уште од времето на Бени Хил, о велики mkdj (шо и да значи тоа). Чарли Чаплин можи вода да ти носи, а Роуен Еткинсон да ти ги бакнува светите шегаџиски ноженца....

Кон врв
budala Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 23.Февруари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај budala Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2006 во 13:18
Originally posted by mkdj mkdj напиша:

www.salata.com itn.....

заглавувава „салатава„

Кон врв
busvek Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај busvek Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Март.2006 во 04:55
http://www.vicevi.net/
Кон врв
Dogi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3168
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dogi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Мај.2006 во 14:06
Јас сум мајстор!

Кликни овде за комуникација со мене (потоа кликнете во полето 'Edit nickname' и впишете го вашето име)
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јуни.2006 во 07:30

http://www.clubbersguide.com.mk


Изменето од girl^^^ - 07.Јуни.2006 во 07:31
Кон врв
KIWI Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Јуни.2006
Локација: Australia
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KIWI Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јуни.2006 во 11:24

Kako najnov clen na forumot, najprvo sakam site da Ve pozdravam i da Vi posakam sekoe dobro. Navistina se dvoumev na koja li tema da pisuvam i na krajot ja odbrav ovaa za koja mislam deka ke mi bide najsoodvetna za ona sto sakam site Vie, koi ste vo moznost, da mi pomognete. Za sto vsusnost se raboti?! Na IDIVIDI web stranata ima link do 24 LIVE Camera od Shirok sokak vo Bitola. Vo posledno vreme slikata koja ja sledime e mnogu zamatena i nejasna. Dokolku nekoj znae nacin kako i na kogo da mu se obratam za popravanje na kvalitetot na slikata, neka mi odgovori na mojata poraka. Vi blagodaram na site.

ONCE WERE WARRIORS - THE MACEDONIANS
Кон врв
Mimi_MK Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 13.Јуни.2006
Локација: United States
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mimi_MK Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јуни.2006 во 18:24
Maklink.com
 
Mkmuzika.com
 
Smile
Кон врв
angelwings Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1927
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај angelwings Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јули.2006 во 16:27

Драги мои, можам само да ја зачнам темава со тоа што ќе го поставам прашањето:

Дали сте се нашле во ситуација кога сурфате на Интернет во даден момент да немате поима каде да кликнете и што да правите? А, едноставно времето го имате на располагање, здосадено ви е од информациите кои што секојдневно ги читате по Македонските портали... Дали??? Е, што праите тогаш?

Nikogas ne mi e dosadno na internet pa ako nema nisto interesnio na mk sajtovi   ima na drugite, mene internetot mi e mesto za zabava sekogas naogam intresni raboti Thumbs Up
Кон врв
Dogi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3168
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dogi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јули.2006 во 01:46
infonet.com.mk, само некако многу на бугарски ми влечи. може оти бугарска компанија го има сајтот.
Јас сум мајстор!

Кликни овде за комуникација со мене (потоа кликнете во полето 'Edit nickname' и впишете го вашето име)
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Септември.2006 во 16:24


http://sigurica.com  


 za onie koi uzivaat vo oblozuvanjeto  :)))

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.