IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Интернет
  Активни теми Активни теми RSS - Интересно на Интернет!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Интересно на Интернет!

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 4>
Автор
Порака
webmaniac Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај webmaniac Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Интересно на Интернет!
    Испратена: 11.Октомври.2005 во 19:28

Драги мои, можам само да ја зачнам темава со тоа што ќе го поставам прашањето:

Дали сте се нашле во ситуација кога сурфате на Интернет во даден момент да немате поима каде да кликнете и што да правите? А, едноставно времето го имате на располагање, здосадено ви е од информациите кои што секојдневно ги читате по Македонските портали... Дали??? Е, што праите тогаш?

Јас најдов решение! Ама ќе ви го кажам откако ќе добијам доста одговори на темава! Жими се јако ееееееееееее!



Изменето од webmaniac
Само сакав да ви кажам! Па ваше е дали ...
Кон врв
MaRy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Јули.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MaRy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Октомври.2005 во 19:34
kazi ako ti se kazuva ajde ne se pravi mnogu pameten
Ask not who i am, for i am everything you hate, everything you love, everything you wish you were, and the most dispised thought that comes to mind, simply put i am life.Who are you?
Кон врв
webmaniac Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај webmaniac Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Октомври.2005 во 19:36

Само стрпете се! Ајде кажете вие за вас што праите???

Само сакав да ви кажам! Па ваше е дали ...
Кон врв
MaRy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Јули.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MaRy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Октомври.2005 во 19:39
a ti ustvari vrska nemas so zboruvas samo ispituvas kolku lugje ke odgovorat na temava za da im dokazes kolku se ljubopitni taka li e...
Ask not who i am, for i am everything you hate, everything you love, everything you wish you were, and the most dispised thought that comes to mind, simply put i am life.Who are you?
Кон врв
webmaniac Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај webmaniac Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Октомври.2005 во 19:40

НЕ - СЕРИОЗЕН СУМ! НЕ ОДГОВАРАМ ВЕЌЕ НА ТОА ДАЛИ СУМ ПОСТАВИЛ ОК ПРАШАЊЕ И ЗАШТО СУМ ГО ПОСТАВИЛ! ТУКУ - ЧЕКАМ НА ВАС!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Само сакав да ви кажам! Па ваше е дали ...
Кон врв
MaRy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Јули.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MaRy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Октомври.2005 во 19:46
ok ne se nerviraj....mene koa mi e epten dosadno odam na www.elouai.com i se zanimavam tamu ili baram textovi na pesni...seto toa u slucaj da e dosadno po forumite...
Ask not who i am, for i am everything you hate, everything you love, everything you wish you were, and the most dispised thought that comes to mind, simply put i am life.Who are you?
Кон врв
Ana^^ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 119
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ana^^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Октомври.2005 во 19:59
Mene ako mi e dosadno ili visam po forumite ili downloadiram nekoi pesni ili pak odam na www.i-am-bored.com
Aj sea webmaniac ti si na red da kazes.
MeSs WiTh ThE BeSt,DiE LiKe The ReSt!
Кон врв
webmaniac Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај webmaniac Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Октомври.2005 во 20:53

Абе... како да ви кажам! Мора да се стрпите бидејки тоа нешто ќе биде официјално пуштено за неколку дена... а до тогаш сакам да слушнам од вас!

Сепак, ви гарантирам дека конечно ќе миа нешто многу интересно.

Ајде продолжете со вашите занимации на Интернет, баш ме интересираат.

Само сакав да ви кажам! Па ваше е дали ...
Кон врв
Tocka Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 07.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tocka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Октомври.2005 во 03:15
Jas znam sto e toa ! Ama ne kazuvam! Jako e!
http://www.tocka.com.mk
Кон врв
македонски_лав Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 15.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај македонски_лав Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Октомври.2005 во 12:30
И ја знам и баш ќе им кажам
Кон врв
sash Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 15.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sash Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Октомври.2005 во 15:23
aj be ne zaebavajte nikoj nishto ne znae glup shtos
Кон врв
Ana^^ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 119
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ana^^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Октомври.2005 во 18:42
E aman be veke,izgleda nikoj nisto ne znae stom ne kazal do sega.
MeSs WiTh ThE BeSt,DiE LiKe The ReSt!
Кон врв
ZokiBoSS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 240
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZokiBoSS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2005 во 12:19
Хахаахах .. Вие незнајте колку сте интересни, ме изнасмеафте, еј еј, можи да ми кажиш што ќе биди тоа, те молам..? .... Ах бре луѓе, дај свестете се, јас незнам колку филмови ви напрај webmaniac али ова вејќе преминува во кретенизам.. Тој да чекал да даваме постови за некоја страна, која фактички не постои, е нешто најглупаво.. Знам (не велам дека се надевам, туку дека сум сигурен) дека е некоја македонска страна, изработена од аматери, и која ретко се апрејтова.. Ако грешам во нешто слободно можите да ме поправите.. И ако кажвате која е страната, кажвајте, а ако не, не замарајте појќе со вакви глупости.
That What Doesn't Kill Me, Only Makes Me Stronger..!
Кон врв
webmaniac Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај webmaniac Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Октомври.2005 во 01:42

Пријатно кликање, ги имате Сите Македонски Веб Страни!

www.sitewebstrani.com.mk

p.s. Овие даваат 500 денари секој ден, а и по две професионални фотографии за десктоп, нешто од Македонија!

p.p.s. Не рекламирам тука! Видете за што се работи, одлична идеа!

Само сакав да ви кажам! Па ваше е дали ...
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 4>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,266 секунди.