IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Спорт > Останати спортови
  Активни теми Активни теми RSS - Екстремни спортови или хоби?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Екстремни спортови или хоби?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
Автор
Порака
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 42741
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Мај.2014 во 16:07
Originally posted by brza brza напиша:

WINGSUIT...ekstremen sport vo koj shto slobodno se leta ...samo na metar dva od karpi....i drugi objekti.......so specijalno odelo, koe shto ima forma na  krila...

[IMG]http://howsoonis08.files.wordpress.com/2008/04/wingsuit.jpg" height="358" width="400">

[IMG]http://www.prnewswire.com/mnr/gofast/27915/images/27915-hi-luigi2.jpg" height="1850" width="2000">Иако ја вриев крвта со downhill еден период...
Кога тате би имал паричка,и ич да нему е гајле
каде син му низ свет ги фрла.Без размислување
би почнал со ова.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,110 секунди.