IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - Какви сте кога се карате..?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Какви сте кога се карате..?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 10>
Автор
Порака
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Какви сте кога се карате..?
    Испратена: 24.Јануари.2009 во 12:22
Какви сте кога се карате,што ве лути?
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
butterflyM55 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
***PEPE***

Регистриран: 17.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3399
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај butterflyM55 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2009 во 12:31
Glupavosta na nelkoi luge me luti i nesvakjanjeto na obrazlozenijata koi gi davam za odredenata situacija,a kakva sum......hmmmmmmm BEGAJ PODALEKU togas A posebno ako sum sigurna deka sum vo pravo.
Единствената работа што стои помеѓу нас и тоталната среќа е реалноста.
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2009 во 13:10
газење%20од%20смеење ... ne bi sakala da znaesh zimi majka... rafalno kazuvam shto  imam  da kazam... zavrshuvam i davam do znaenje deka tuka zavrshuva...koj saka prodolzenie... na negov/nejzin riik...prodolzuvam so isto tempo ama so poostri zborovi... dosega ne mi se slucilo "neprijatelot" da ne se povleceнамигнување
Кон врв
DAC23 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 357
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DAC23 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2009 во 13:16
NE ME BIDUVA NESHTO DOBRO FINO DA KAZAM TOPOL ZBOR NESHTO MILO DRAGO ZA SLUSANJE ZA KARANJE SUM PRV SAMO KONFLIKT DA E OSLOBODUVAJTE SE OD LUTINATA I OD TAKVITE SITUACII KOJ KE VO DONESAT SAMO POVEKE STRES I NISHTO DRUGO
Кон врв
DarlinG Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
*Lara*Croft*

Регистриран: 09.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1621
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DarlinG Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2009 во 13:40
nepodnosliva
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2009 во 15:18
ЛООШАААА...
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2009 во 15:38
Хммммразмислување
Многу ме лути лага, во било кој облик и лицемерие, виткање во целофан и муабети одоколу-одоколу, “демек велам ти ќерко, сети се снао“лутина... тоа ич не го сакам...
Го кажувам тоа што го мислам, па кому чини - чини, кому не здравје... Без секој се можегубитник
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2009 во 17:11
Stom,izleguva onoj so koj se  karam....niz vrata
znaci sum,LOSAголема%20насмевкаekstremno losa..ama retko se karam
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
igi 3 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
KVO VADIS

Регистриран: 30.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 18736
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај igi 3 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2009 во 17:15
NAJLOSI
Кон врв
KING35 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
shadow...

Регистриран: 25.Ноември.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 7624
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KING35 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2009 во 17:16
Brojam do 10
zivotot pisuva romani...a lugeto citaat stripovi
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2009 во 17:17
bolji da neam neso pri raka.
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Sunny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Fantasy girl

Регистриран: 01.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 19874
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sunny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2009 во 17:35
Originally posted by anastea anastea напиша:

Хммммразмислување
Многу ме лути лага, во било кој облик и лицемерие, виткање во целофан и муабети одоколу-одоколу, “демек велам ти ќерко, сети се снао“лутина... тоа ич не го сакам...
Го кажувам тоа што го мислам, па кому чини - чини, кому не здравје... Без секој се можегубитник


И мене тоа ме ваѓа од такт голема%20насмевка... а кога сум веќе лута сум ваква:

Originally posted by mamamd mamamd напиша:

газење%20од%20смеење ... ne bi sakala da znaesh zimi majka... rafalno kazuvam shto  imam  da kazam... zavrshuvam i davam do znaenje deka tuka zavrshuva...koj saka prodolzenie... na negov/nejzin riik...prodolzuvam so isto tempo ama so poostri zborovi... dosega ne mi se slucilo "neprijatelot" da ne se povleceнамигнување


голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Пријателите се како ѕвездите. Не ги гледаш секогаш, но знаеш дека се тука некаде!    
Кон врв
BisernA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 27.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4662
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BisernA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2009 во 20:03
толчам

со зборови,... да се разбереме
Кон врв
SummerLove Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
verliebt

Регистриран: 10.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7174
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SummerLove Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2009 во 23:35
Hmm ako sum sigurna deka sum u pravo odam do kraj ..a ponekogash ne se ni zamaram..
Bidi Neverna, Da Ti Bide Veren,Vrti Mu Go Grbot Ke Trca Po Tebe.Ne Roni Solzi Kolku I Da Boli ,Bidi Hrabra I Toj Ke Te Moli!!!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 10>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,904 секунди.