IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - Што е она што секогаш може да ве насмее?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Што е она што секогаш може да ве насмее?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 9>
Автор
Порака
Командантица Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Командантица Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јули.2009 во 01:33
недефинирани фаци шо гледам секојдневно...
..Живеам за да умрам..!
Кон врв
Lithium Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9407
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lithium Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јули.2009 во 15:06


Луди 70-ти
You think you are perfect? Well, try walking on water...
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јули.2009 во 15:13
mileg!смеење
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
Enigma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9984
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Enigma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јули.2009 во 19:59
decata sekogash uspevaat vo toa
Mojata dusha ne e pateka,da minesh i da zaminesh,mojata dusha ne e kamin da se zgreesh i da zaminesh,mojata dusha e bozji hram-vleguvash i ostanuvash tamu
Кон врв
Командантица Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Командантица Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јули.2009 во 21:43
тој,...само тој..
..Живеам за да умрам..!
Кон врв
abnormalen Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 05.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 168
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај abnormalen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јули.2009 во 20:48
хахахаха газење%20од%20смеење.............господине милег      ме пукна!газење%20од%20смеење


mileg
Сениор
Сениор
Лик
Регистриран: 13.Јули.2008
Локација:
Macedonia
Онлајн статус: Офлајн
Пораки: 1353
Цитирај mileg Одговорbullet Испратена: Денес во 17:54
Originally posted by miroslav_g8

toa e toa .... pod hitno da se prekinat pregovorite dodeka grcite ne gi prifatat nasite uslovi .... i site onie koi lobiraat i pritiskaat vo posledno vreme vo nivna polza .... nema drugo ............газење%20од%20смеење

Taka e Miroslav se soglasuvam so tebe.Ti si najgolemiot patriot ovde na forumot samo ne znam od koja partija si ama toa si e toe pravo.Drugo sakam da te dopolnam deka Grcite prvo da si go smenat identitetot pa potoa nie.
2244435863_d877ea2c34[1

Gluposta e najneobična od site bolesti - od nea NE pati bolniot tuku, SITE OSTANATI!
Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16521
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Август.2009 во 14:42
pozitivni lugje zelni za druzenje i zaebancii.....
Кон врв
mistake Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 8613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mistake Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Август.2009 во 15:10
aj da ne sum kako drugite,pa se znae deka luge koi se segadzii mozat da me nasmeat vo sekoe vreme,
ama ona sto navistina sekogas ,ama sekogas me smee i doveduva duri i do placenje e koga nekoj covek ke se sopni ili padni (normalno bez povredi da bidi)
...znam nevkusno od mene ama sto da pravam

http://www.youtube.com/watch?v=26EICHOPKxU...e aj ne se smej
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Август.2009 во 15:13
Originally posted by mila28 mila28 напиша:

aj da ne sum kako drugite,pa se znae deka luge koi se segadzii mozat da me nasmeat vo sekoe vreme,
ama ona sto navistina sekogas ,ama sekogas me smee i doveduva duri i do placenje e koga nekoj covek ke se sopni ili padni (normalno bez povredi da bidi)
...znam nevkusno od mene ama sto da pravam
http://www.youtube.com/watch?v=26EICHOPKxU...e aj ne se smej




штета што не се дружиме, има секој ден да се смееш задоволство

мене - децата, секогашголема%20насмевка


Кон врв
mistake Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 8613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mistake Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Август.2009 во 15:16
...steta bas bi sakala da vidam kako te sopkaat decata...sigurno vi e zabavno mnogu
Кон врв
хулиган Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 103
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај хулиган Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Август.2009 во 11:33
Nesto smesno i veselo sekogas ke me nasmee
Кон врв
Glenn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Тата-Мата

Регистриран: 14.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3166
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Glenn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Август.2009 во 12:35
South Park и Dirty Sanchez голема%20насмевкакул се смеам како деген кога и да ги гледамгазење%20од%20смеењезамисленост
Beauty fades, dumb is forever
Кон врв
igi 3 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
KVO VADIS

Регистриран: 30.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 18736
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај igi 3 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Август.2009 во 20:48
Samo dobro i veselo drustvoнамигнување
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Август.2009 во 19:33
Na Palestinec mu uspeva toa!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 9>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,168 секунди.