IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Музика
  Активни теми Активни теми RSS - Александар Белов
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Александар Белов

 Внеси реплика Внеси реплика страница  12>
Автор
Порака
One_lovE Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Ветеринарка

Регистриран: 10.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 124
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај One_lovE Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Александар Белов
    Испратена: 14.Јануари.2009 во 22:37
Александар Белов, апсолутен фаворит на Операција Триумф во тек на целото шоу, заврши на 3-то место. Изјави дека се чувствувал како победник, му е мило што Македонија гласала и го подржала, дека сега е должен и треба многу да работи и да врати. Александар се здоби со слава и обожаватели во краток временски период и тоа од сите еx-yu земји.
1. Што мислите вие за Белов?
2. Кој менаџерски тим да му ја води кариерата во Македонија?
3. Дали е следната нова ѕвезда во Македонија?
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јануари.2009 во 22:40
Убаво пее ама не ми се свиѓат неговите очи и заби голема%20насмевка ко дракула е голема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
pcelickata Maja Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 24
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pcelickata Maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2009 во 00:15
mi bese favorit,glasav za nego i toa mnogu,sakav da pobedi,no bev svesna deka mnogu drugi studenti(Vukasin,Sonja,Igor) bea podobri od nego. vo Makedonija ke stane so sigurnost uspesen pejac,navistina smetam deka zasluzuva slava. simpaticen mi e...ne me potsetuva na drakula ...i toa...aaaa,da,uste ova sakav da go kazam...veruvam deka nekoja mestenka imase za da ne pobedi,ne mi e bas vozmozno da bide favorit do samiot kraj so ubedlivo vodstvo i na kraj da izgubi .cudno neli?
Кон врв
BisernA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 27.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4662
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BisernA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2009 во 15:16
супер си е детето... ќе му ги потсредат забите... и готово... барем тоа не е проблем во денешно време...
Кон врв
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2009 во 15:20
vcera citam intrvju od Alex vo TEA,abe deteto ne da e skromno..se skromi odgovori..neka si tera kariiera..do kade ke stasa ke vidime..
Човекот секогаш треба да остане човек,без разлика со што се бави и каков успех има..
Кон врв
Pentakostalec Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 583
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pentakostalec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Февруари.2009 во 00:04
Lugje daj komentirajte nesto za tipov

spored mene apsoluten pobednik na OT i mislam kje pobedi na evrovizija.
Одете мегу сите народи и создавајте од нив мој ученици крштевајки ги во името на Таткото, Синот и Светиот Дух
Кон врв
гоcтин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин


Регистриран: 24.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1797
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гоcтин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Февруари.2009 во 17:35
a мене не ми се допаѓа многу...мислам дека сите почнаа да го гледаат како наследник на Тоше па така ни влезе под кожа...ама тоа е само мое мислење..
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Февруари.2009 во 18:25
Originally posted by ma4kica ma4kica напиша:

a мене не ми се допаѓа многу...мислам дека сите почнаа да го гледаат како наследник на Тоше па така ни влезе под кожа...ама тоа е само мое мислење..



НЕМА ВРСКА ... ДЕТЕТО СИ ВРЕДИ ... ТОШЕ Е ЕДЕН И ЕДИНСТВЕН ... НЕМА ПОТРЕБА МУСЛАМ ДА СПОМНУВАШ ВАКВИ РАБОТИ ...
Кон врв
Командантица Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Командантица Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2009 во 19:55
Originally posted by Pentakostalec Pentakostalec напиша:

Lugje daj komentirajte nesto za tipov

spored mene apsoluten pobednik na OT
i mislam kje pobedi na evrovizija.[QUOTE]

..кој бе?

Изменето од Командантица - 03.Февруари.2009 во 19:55
..Живеам за да умрам..!
Кон врв
nelson Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
НАИВЕН НА МАЈКА

Регистриран: 11.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6313
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nelson Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Февруари.2009 во 12:12
dobar...a so ke bide ...ke vidime...mislam nisto spektakularno..
Zeleo bih da te, vezanih ociju, prepoznajem u hiljadama.Ala bih se napipao!
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Февруари.2009 во 12:22
Пред Александар е блескава музичка кариера,му посакувам се најдобро и мислам дека ќе биде следниот кој ќе пали и жари на Балканските топ листи.
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
Командантица Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Командантица Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Февруари.2009 во 18:41
пак ли ќе го споредувате со Тоше?!?
..Живеам за да умрам..!
Кон врв
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Февруари.2009 во 19:42
Originally posted by Командантица Командантица напиша:

пак ли ќе го споредувате со Тоше?!?


Mislam deka sekoja sporedba e smesna..ne gledam koja slicnost ja gledaat lugeto u nego so Tose ali aj..nitu mi lici na nego,nitu ima glas kako nego..stvarno ne mi e jasno..
Човекот секогаш треба да остане човек,без разлика со што се бави и каков успех има..
Кон врв
Командантица Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Командантица Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Февруари.2009 во 19:46
Александар е Александар, Тоше е Тоше..два различни света и личности, не треба да се прават никакви споредби, греота е!
..Живеам за да умрам..!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  12>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,687 секунди.