IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Автомобили и моторцикли
  Активни теми Активни теми RSS - Што би избрале помеѓу: Ауди,БМВ и Мерцедес ?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Што би избрале помеѓу: Ауди,БМВ и Мерцедес ?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123>
Прашање: Што би избрале помеѓу:Audi,BMW и Mercedes ?
Одговор Гласови Статистика
10 [29,41%]
13 [38,24%]
11 [32,35%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
samir_sneijder Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Мадридиста

Регистриран: 24.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 155
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај samir_sneijder Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Што би избрале помеѓу: Ауди,БМВ и Мерцедес ?
    Испратена: 11.Јануари.2009 во 21:06
Додека бирате помеѓу овие 3марки на автомобили, од кого би одбрале автомобил?

Јас Мерцедес, а вие...?

Изменето од samir_sneijder - 13.Јануари.2009 во 12:10
OooOooOoOOooПразно..ОооОоОоОоООоО
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јануари.2009 во 14:49
mercedes, fala bogu....marka, tradicija,kvalitet,dobra cena za preprodazba,silni motori,elegancija....i so fazla treba?
Кон врв
vili2121 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Papa Bear

Регистриран: 04.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 5628
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vili2121 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јануари.2009 во 01:07
BMW

go ima ona sportsko eleganten izgled na familijarna kola

ne cistokrven sportist nitu aristokratska elegancija ili narodno vozilo

ova e nesto pomegu site tri

spoj na najdobroto od trite sveta
Скапа е мудроста што се плаќа со искуство
Кон врв
DAC23 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 357
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DAC23 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2009 во 19:21
sto i da izberes nema da pogresis site se zakon i za limuzini i za sportski avtomobili i imaat prekrasna voznja glamurozni se grandiozni i sovrseni bez dilema
Кон врв
Evenstar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Вечен оптимист

Регистриран: 09.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3388
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Evenstar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2009 во 19:33
BMW дефинитивно
It is our choices who show what we truly are, far more than our abilities.
Кон врв
Командантица Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Командантица Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Март.2009 во 22:35
бмв,..без конк*ренција е
..Живеам за да умрам..!
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Март.2009 во 21:30
dobro luge, site za BMW!!!Zosto?????
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Март.2009 во 18:01
Originally posted by volkswagen volkswagen напиша:

dobro luge, site za BMW!!!Zosto?????
абе BMW имаат голем избор како прво, ниеден автомобил не е ист со другиот а сите се исти
мене ми се допаѓа што бмв се удобни (скоро сите) а имаат одличен екстериер (кој најмногу ми се допаѓа)
исто многу напор е вложен во внатрешниот изглед, и се е сосема леснно и функционално
исто ги задоволуваат потребите на било кој човек, можат да задоволат и разни вкусови, од спорт, до седан, до теренец
ауди би ги ставил на исто место со бмв, имаше една реклама каде што круговите на логото претставуваа удобност, брзина, технологија, луксуз и мислам дека тоа е вистина

мерцедесот ми е најгрдо нешто што постои кај автомобилите, гломазен е и за гледање и за возење, голем е и непрактичен за обични луѓе
мерцедесот е само начин да покажеш дека имаш пари и моќ, а многу подобро е да те возат во него одколку ти да возиш
 

размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
Skopski Mason Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 11
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Skopski Mason Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Август.2009 во 13:19
Мерцедес no1....кола која неможе да се замени со ништо!!(мое мислење)
Верувај во господ,верата е најмоќната страна...Alexander the Great been Great Freemason
Кон врв
alekso_2000 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Март.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 523
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alekso_2000 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2009 во 15:17
Х 6
car's freack
Кон врв
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2009 во 15:44
мерцедес-дефинитивно
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
bakilucijano Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Септември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 16
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bakilucijano Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Октомври.2009 во 19:42
audi normalno
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85168
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Октомври.2009 во 20:04
Мерцедес и се останато...........
 
Како и Нокиа и се останата.....
 
Какои Кока-кола и се останато.....
Кон врв
ace_boy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
BADBOY

Регистриран: 04.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 158
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ace_boy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Октомври.2009 во 11:12
mercedes se znae
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,217 секунди.