IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Технологија
  Активни теми Активни теми RSS - flashiranje na k750 so k800
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

flashiranje na k750 so k800

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
ANDON1990 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 02.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANDON1990 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: flashiranje na k750 so k800
    Испратена: 09.Јануари.2009 во 00:10
Има К750 сакам да го фласхурам со софтвер од К800
Кој програм е најпогоден за тоа.
Кон врв
Izzi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
BRAINIAC

Регистриран: 18.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4475
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Izzi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јануари.2009 во 13:48
зошто не го флешнеш со софтверот на W800?

проверено е и функционира...башка добиваш Walkman player намигнување
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,109 секунди.