IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Автомобили и моторцикли
  Активни теми Активни теми RSS - Dakar 2009
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Dakar 2009

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
dark Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 247
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dark Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Dakar 2009
    Испратена: 03.Јануари.2009 во 18:10
kako vi se dopaga novata ruta na vozenje i slicno... mene licno mnogu poveke mi se dopaga ovaa ruta nego taa niz afrika mislam deka ke bide interesno koga ke pominuvaat andite
faster then light :D
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јануари.2009 во 20:45
дакар не е дакар ако не завршува во дакар среќа, било како подобро нешто отколку ништо, јас сум за KTM Gauloises, Volkswagen и Kamaz голема%20насмевка

btw може темава да ја префрлите негде
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
samir_sneijder Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Мадридиста

Регистриран: 24.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 155
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај samir_sneijder Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јануари.2009 во 20:21
Го видовте тој умниот... . си ја скрати патеката и на крај прв.
Лелее бе секој глеа на полесно ИЧ да се потруди.


Изменето од samir_sneijder - 10.Јануари.2009 во 20:22
OooOooOoOOooПразно..ОооОоОоОоООоО
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јануари.2009 во 18:52
штета што го избација алатја, беше интересна конк*ренцијата среќа
мицубиши демек нови возила имале, ќе победеле, ама сега се надеваат дека Рома ќе ги извадел од кал газење%20од%20смеење
сега е досадно со три волкцвагени на врвот


размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
dark Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 247
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dark Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јануари.2009 во 20:38
mene bas mi e interesno sega zs do lani bea se mitsibushi sega malku da se smeni a inace da ne go isfrelae al atiah ke bese garant prv na krajot BMW to mu e zveronja a i on znae da go vozi
faster then light :D
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јануари.2009 во 21:04
Originally posted by dark dark напиша:

mene bas mi e interesno sega zs do lani bea se mitsibushi sega malku da se smeni a inace da ne go isfrelae al atiah ke bese garant prv na krajot BMW to mu e zveronja a i on znae da go vozi
абе од што е ѕвероња, му се прегреа намигнување
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.