IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Електронски игри
  Активни теми Активни теми RSS - !! Проблеми со игри !! Прашања и Одговори
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

!! Проблеми со игри !! Прашања и Одговори

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 9>
Автор
Порака
MarijaGjakovska Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 24
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MarijaGjakovska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Март.2009 во 19:34
nema vese ja pominav.mi kazaa drugi.
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Март.2009 во 22:18
Originally posted by MarijaGjakovska MarijaGjakovska напиша:

nema vese ja pominav.mi kazaa drugi.


голема%20насмевка добро значи се реши проблемот , гарант беше нешто глупо
голема%20насмевка
Кон врв
MarijaGjakovska Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 24
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MarijaGjakovska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Март.2009 во 11:46
e ne bese glupo.bese nesto mn smesno.ne sum trebala da odma vo tunelot tuku na drugo mesto.
Кон врв
MarijaGjakovska Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 24
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MarijaGjakovska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Март.2009 во 11:48
pominav ,nema veze
Кон врв
DarlinG Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
*Lara*Croft*

Регистриран: 09.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1621
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DarlinG Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Март.2009 во 21:33
de be so se sramis pisi lp sledniot pat koa ke zaglavis negde 2 pati ja prevrtev taa igra
Кон врв
MarijaGjakovska Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 24
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MarijaGjakovska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Март.2009 во 17:04
da ama ne se isti nekoj delovi od stazite i jas ja svrtev taa igra na pc ,no sega ja igram na ps2.ok.sledniot pat ako zaglava ke tipisam.


ok.thanks
Кон врв
ShmIzLi4kA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 123
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ShmIzLi4kA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Март.2009 во 23:44
па ми треба помош... до пред некој ден Need for Speed Most Wanted ја играв на компјутер (XP) сега ја инсталирам на лап топот и ми се појавува едно прозорче и неможам да ја уклучам играта.. Дали е проблемот до тоа што лап топот ми е виста и како да го решам проблемот ? сакав да ја симнувам од нет но многу мб ми зафака и нема шанси за така...се надевам дека ке ми помогнете
Кон врв
MarijaGjakovska Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 24
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MarijaGjakovska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Март.2009 во 12:51
Мислам дека е поради Vista.

Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Март.2009 во 13:10
Originally posted by ShmIzLi4kA ShmIzLi4kA напиша:

па ми треба помош... до пред некој ден Need for Speed Most Wanted ја играв на компјутер (XP) сега ја инсталирам на лап топот и ми се појавува едно прозорче и неможам да ја уклучам играта.. Дали е проблемот до тоа што лап топот ми е виста и како да го решам проблемот ? сакав да ја симнувам од нет но многу мб ми зафака и нема шанси за така...се надевам дека ке ми помогнете


Значи лаптопите имаат интегрирани графички картички така да не се мачи нема никогаш да ја пуштиш на лаптоп. намигнување
Кон врв
MarijaGjakovska Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 24
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MarijaGjakovska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Март.2009 во 09:37
mi treba pomos za druga igra.se vika longbow,zaglaviv na edna staza kade sto treba da spasam eden vojnik,i mi doagaat eden kup helihopteri i sto uste ne ,i gi utepav site,i nemase nikoj,a potoa doagaat moi helikopteri,i mi vika mison faled'cevekot e ubien'.pomossssss,ako znae nekoj neka mi kaza ako ja ima igrano.za pc e
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Март.2009 во 15:09
Originally posted by MarijaGjakovska MarijaGjakovska напиша:

mi treba pomos za druga igra.se vika longbow,zaglaviv na edna staza kade sto treba da spasam eden vojnik,i mi doagaat eden kup helihopteri i sto uste ne ,i gi utepav site,i nemase nikoj,a potoa doagaat moi helikopteri,i mi vika mison faled'cevekot e ubien'.pomossssss,ako znae nekoj neka mi kaza ako ja ima igrano.za pc e


Ја немам играно ама најверојатно , додека се тепаш се ти ти го убиваат твојот човек :)
Кон врв
Klapsomun Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2050
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Klapsomun Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Март.2009 во 18:56
Originally posted by Flix Flix напиша:


Originally posted by ShmIzLi4kA ShmIzLi4kA напиша:

па ми треба помош... до пред некој ден Need for Speed Most Wanted ја играв на компјутер (XP) сега ја инсталирам на лап топот и ми се појавува едно прозорче и неможам да ја уклучам играта.. Дали е проблемот до тоа што лап топот ми е виста и како да го решам проблемот ? сакав да ја симнувам од нет но многу мб ми зафака и нема шанси за така...се надевам дека ке ми помогнете
Значи лаптопите имаат интегрирани графички картички така да не се мачи нема никогаш да ја пуштиш на лаптоп. намигнувањеhttp://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?d3dx9_26


simni go ova i staj go vo windows vo system i probaj togas da vidis so ke ti kaze

Изменето од Klapsomun - 28.Март.2009 во 18:56
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Март.2009 во 21:12
Џабе е нема графичката шејдери и затоа така и излегува. намигнување
Кон врв
Ninja 35 Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 17840
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ninja 35 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Март.2009 во 14:54
Aj pomognete, ne mozam da najdam activation code za igrata "The Mystery Of The Crystal Portal"
Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 9>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.