IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Електронски игри
  Активни теми Активни теми RSS - !! Проблеми со игри !! Прашања и Одговори
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

!! Проблеми со игри !! Прашања и Одговори

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 9>
Автор
Порака Обратен редослед
Bopoklepe Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 01.Октомври.2012
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Bopoklepe Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2013 во 10:24
Dali moze da mi kazete za CoD:MW3 nemozam da igram multiplayer mi vika deka nemam nekoj fajl a vsusnost go ima
Кон врв
Mladenowski Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 15.Октомври.2013
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mladenowski Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Октомври.2013 во 00:34
PRODAVAM IGRI ZA : PC , PS2 , XBOX 360 i NINTENDO WII
CENA PO DOGOVOR OD SKOPJE!
TELEFON 077-551-682 A
Кон врв
Casoper Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 17.Јануари.2011
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Casoper Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2011 во 01:57
za igra countre strike 1.6 imam problem so chat ne mozam da gledam so mi pisuvaat i toa sto ke go napisam ne go gledam dali moze da mi pomognete...
Кон врв
boban veles Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 22.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 28
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај boban veles Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Август.2010 во 22:24
Originally posted by jahra jahra напиша:

Zdravo.Imam problem so Call of Duty MW2.
Na XP se instalira sovrseno.Od koga go staviv W7,maka macam da ja instaliram.Postojano mi veli deka nemam DirX i taka natamu.Nekoj so ist problem ili dali znae kako da go resam ova?
prikaci go mikrovonot ako nemas kupi go bez nego nemozes da igras toa E A IMA LI NOV PATC PISI STRANA
Кон врв
jahra Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Август.2010
Статус: Офлајн
Поени: 37
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај jahra Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Август.2010 во 23:57
Zdravo.Imam problem so Call of Duty MW2.
Na XP se instalira sovrseno.Od koga go staviv W7,maka macam da ja instaliram.Postojano mi veli deka nemam DirX i taka natamu.Nekoj so ist problem ili dali znae kako da go resam ova?
Кон врв
toto22 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 21.Јули.2010
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај toto22 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јули.2010 во 10:22
kako da napravam server na CS 1.8??? koi programcinja mi trebaat??? fala odnapred za pomosta
Кон врв
toto22 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 21.Јули.2010
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај toto22 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јули.2010 во 10:18
luge da ne znaete kako se pravi server za cs 1.8???
fala odnapred
Кон врв
Vercingetorix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јули.2009
Статус: Офлајн
Поени: 421
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Vercingetorix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2010 во 16:31
Како да ја играм call of duty modern warfare 2 онлајн?Дали ми треба пач?и ако треба може ли да ми напоменете кој?

Изменето од Vercingetorix - 03.Јули.2010 во 16:32
"И сам Исус Христос ако слезит од небоно не можит да го уверит Македонеца оти тој е Блгарин иљи Србин" - Темко Попов
Кон врв
gicaprasica Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 05.Април.2010
Статус: Офлајн
Поени: 12
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gicaprasica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Април.2010 во 18:58
Imam problem so Roulette online, koga igram orfani paga voazen, a koga igram voazen paga tear... Pomossss :)))))))
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Април.2010 во 20:07
Дали може да се игра офлајн... Сакам да ја пробам ама не ми се оди онлајн... дали е како Фрозен Троне или како Воркрафт 3, со сингл плеер мод за офлајн?


The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
ZoranMKD Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 8
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZoranMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2010 во 19:51
Се снајдов за WotLK kонечно ја пуштив преку http://www.wowbalkan.com/

Изменето од ZoranMKD - 24.Јануари.2010 во 19:40
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2010 во 09:37
Originally posted by ZoranMKD ZoranMKD напиша:

Имали некој дами помогне околу Woltk?Го имам 3.2.2а пачот инсталирано,кога ке се логирам одма игрицата ме префрла даго симнам следниот пач,дали и како можам даја стартувам играта без даме префрла на симнување на следниот пач???


Aj ќе се распрашам по тие што играат ќе ти пишам во текот на денот.
Кон врв
ZoranMKD Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 8
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZoranMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јануари.2010 во 23:07
Имали некој дами помогне околу Woltk?Го имам 3.2.2а пачот инсталирано,кога ке се логирам одма игрицата ме префрла даго симнам следниот пач,дали и како можам даја стартувам играта без даме префрла на симнување на следниот пач???
Кон врв
ZoranMKD Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 8
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZoranMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јануари.2010 во 22:18
Ќе го симнам нема проблем него како ондак играад другите со постари пачови?Кога ми беше на 1.12.1 немав ваков проблем а со 3 дел нон стоп ми прави automatic update ама последен пач е 3.3.0а,а на серверите се игра со 3.3.0.Мора да има некое решение да не прави играта сама update.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 9>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,234 секунди.