IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Зошто мажите сакат по тупи жени ?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Зошто мажите сакат по тупи жени ?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 14>
Автор
Порака
paris25 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 969
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај paris25 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Зошто мажите сакат по тупи жени ?
    Испратена: 13.Декември.2008 во 18:24
или ...зошто кога мажите ке увидат дека една  жена може да мисли бегат од неа голема%20насмевка
Кон врв
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2008 во 18:25
мажи,ајде многу ме интересира...навистина ли сакате тупи жениизненадување
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2008 во 18:29
ти парис бегаш ли???
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2008 во 18:29
јас па мислев тие жени ви се предизвик
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2008 во 18:30
Originally posted by Andjelina Andjelina напиша:

мажи,ајде многу ме интересира...навистина ли сакате тупи жениизненадување
 
koj ne saka tudja , gospod da mu e zeme i negovata голема%20насмевка
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2008 во 18:31
ама темава парис ти е двосмислена
и за тупи...и за жени што мислат??
Кон врв
paris25 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 969
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај paris25 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2008 во 18:31
pa umnite zeni sakat sekogas oni da bidat odozgoraплазењеголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Кон врв
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2008 во 18:35
Originally posted by miroslav_g8 miroslav_g8 напиша:

Originally posted by Andjelina Andjelina напиша:

мажи,ајде многу ме интересира...навистина ли сакате тупи жениизненадување
 
koj ne saka tudja , gospod da mu e zeme i negovata голема%20насмевка
Мики,не туѓи жени...читај горе-ТУПИ жени...одма сите по туѓите жени
Парис,нема тупи жени,има тупи мажи
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2008 во 18:35
голема%20насмевкаглупчо ... izvini ... se nesto mi se mesaat bukvite голема%20насмевка

Изменето од miroslav_g8 - 13.Декември.2008 во 18:36
Кон врв
paris25 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 969
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај paris25 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2008 во 18:40
Originally posted by Andjelina Andjelina напиша:

Originally posted by miroslav_g8 miroslav_g8 напиша:

Originally posted by Andjelina Andjelina напиша:

мажи,ајде многу ме интересира...навистина ли сакате тупи жениизненадување
 
koj ne saka tudja , gospod da mu e zeme i negovata голема%20насмевка
Мики,не туѓи жени...читај горе-ТУПИ жени...одма сите по туѓите жени
Парис,нема тупи жени,има тупи мажи


izvini ne mislev da se navreduvas pa i nikoja zena da ne se navreduva ovoa e samo forum i sakam da gi procitam mislenjata na forumgive
намигнувањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање
Кон врв
SiReNaTa Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Ноември.2008
Локација: Switzerland
Статус: Офлајн
Поени: 257
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SiReNaTa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2008 во 19:04
Originally posted by miroslav_g8 miroslav_g8 напиша:

Originally posted by Andjelina Andjelina напиша:

мажи,ајде многу ме интересира...навистина ли сакате тупи жениизненадување

 

koj ne saka tudja , gospod da mu e zeme i negovata голема%20насмевка


nema vese sto zgresi bukva, kletvava ti e vo red

Изменето од SiReNaTa - 13.Декември.2008 во 19:06
Кон врв
ana sk Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2278
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ana sk Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2008 во 19:06
Кон врв
bluebell Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
the craziest

Регистриран: 14.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8041
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bluebell Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2008 во 19:48
Originally posted by Andjelina Andjelina напиша:

мажи,ајде многу ме интересира...навистина ли сакате тупи жениизненадување
I jas bas bi sakala da vidam dali ova e vistina!? Mislam deka "tupavi" treba da pisuva, za da nekoi ne se "zbunuvaat"голема%20насмевка
always look on the bright side of the life!
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2008 во 19:49
da ...sosem ispravno ... neka se prepravi vo TUPAVI ... da ne doadja do zabuni голема%20насмевка
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 14>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.