IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мода и убавина
  Активни теми Активни теми RSS - Природно зголемување на гради
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Затворена темаПриродно зголемување на гради

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
Автор
Порака
гоcтин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин


Регистриран: 24.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1797
Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Ноември.2008 во 11:46
Ете ти кажаа еден пример:кога трчаш никој не се ѕвери во твоите гради;кога одиш да купуваш облека нема да се нервираш дека баш таа слатка маичка нема да те собере(или нема да ти ги сплеска градите); и нема да имаш проблем како мојот-одам да купам градник и продавачката ме гледа и ми вика: Девојко за тебе вакви немаме,само од овие(некои бабински) и на крај секогаш завршувам купувајки изгор скапи(бидејки по некоја случајност ТИЕ секогаш имаат број)
Кон врв
Foxy_lady Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 118
Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Ноември.2008 во 17:12
А како да се смалат бе?!
Кон врв
гоcтин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин


Регистриран: 24.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1797
Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Ноември.2008 во 17:28
Еее и јас тоа викам ,ама нема за жал.Односно има,ама да правам пластична операција за да ги намалам...не доаѓа во предвид...
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Ноември.2008 во 17:42
Ja sekogas biram so mali cicki, pa sto ? 
Кон врв
hihihi Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 22
Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Ноември.2008 во 17:54
   Mene licno mi e vazno sto mi odgovaraat na konstrukcijata na teloto ,se sto e skladno e i ubavo,nisto da ne strci
Кон врв
Majkl Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3019
Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Ноември.2008 во 21:02
Janana, zenskoto telo se razviva pretezno 18-19 godini, no ponekogas i do 21. Znaci ima uste mnogu vreme, a i da ne se razvijat mnogu, toa ne e nisto strasno vo bilo koj pogled, vklucuvajci go i sprotivniot pol.
Mene devojka so mali, sredni ili golemi gradi nikogas ne mi precela. Ne e se` vo gradite! Ima nesto i vo ocite, nasmevkata, glasot a i pametot
Кон врв
гоcтин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин


Регистриран: 24.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1797
Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Ноември.2008 во 21:11
Браво Majkl
Кон врв
russia Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 120
Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Март.2009 во 05:36
Мене секогаш ми се свиѓале девојки со помали гради,затоа што ми изгледаат поеротски,а оние со надувани балони, само за на порно филм
поздрав
Кон врв
ladygaga Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 04.Јули.2009
Статус: Офлајн
Поени: 2
Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јули.2009 во 01:00
абе и ја го иам истиот проблем ..
само шо ја сум поголема и малце поглупо е..
иам мали гради ама ако носам маичка со деколте можам да ги 'дигнам' малце .. ке зеам прслук push up и ајт средено..
ама мн ми е срам на пр дечко ми ко ке сака 'да фати' ..
идеме долгоо време а ја не сум му дала да ме чепне за цицки пошо ми се мали и мн ми е срам.. а знам дека појше 'се пали' на поголемки ..
мн е тапа вака нз шо да прамм ..
Кон врв
Командантица Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2129
Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јули.2009 во 01:12
Originally posted by ladygaga ladygaga напиша:

абе и ја го иам истиот проблем ..
само шо ја сум поголема и малце поглупо е..
иам мали гради ама ако носам маичка со деколте можам да ги 'дигнам' малце .. ке зеам прслук push up и ајт средено..
ама мн ми е срам на пр дечко ми ко ке сака 'да фати' ..
идеме долгоо време а ја не сум му дала да ме чепне за цицки пошо ми се мали и мн ми е срам.. а знам дека појше 'се пали' на поголемки ..
мн е тапа вака нз шо да прамм ..


стоби флипс му е мајката!..
..Живеам за да умрам..!
Кон врв
ladygaga Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 04.Јули.2009
Статус: Офлајн
Поени: 2
Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јули.2009 во 01:20
abe ostaj sea stobi flipsot ..
sala na strana
epten e zaebno vaka ali valjda nema spas ..
Кон врв
Командантица Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2129
Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јули.2009 во 01:29
па не знам како мислеш да си ги зголемеш по природен пат..[:=??]

освен со стоби флипс ,,,
помага али не многу
..Живеам за да умрам..!
Кон врв
nikita Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1610
Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јули.2009 во 12:24
ako e do stobi flipsot do sega trebase da bidam kako pamela...sekoj den jadam po 2 paketcinja
She sells seashells by the seashore...
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јули.2009 во 12:45
Само продолжи така,не растат одеднаш.
Префрлисе се сега од 2 на 5 пакетчиња и сигурно ќе се зголемат за некое бројче.
Ако и од тоа нема фајде,почни да ги тргаш и влечеш.
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.