IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мода и убавина
  Активни теми Активни теми RSS - Природно зголемување на гради
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Затворена темаПриродно зголемување на гради

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 4>
Автор
Порака
janana Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3
Директен линк до овој коментар Тема: Природно зголемување на гради
    Испратена: 18.Ноември.2008 во 15:41
IMam 15 godini i od vas baram pomos za toa kako da mi porasnat gradite,bidejki se mnogu mali...sigurna sum deka ovoj problem go imaat i uste mnogu drugi devojcinja kako mene odnaprad blagodaram
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Ноември.2008 во 20:17
Ke ti porasnat , ne se sekiraj, nikoja ne ostanala bez gradi i ne e vazna goleminata sem ako ne sakas da bides kafanska pevaljka
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Ноември.2008 во 20:20
газење%20од%20смеење car
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Ноември.2008 во 20:33
еј не ве личит бе така дејчето да го зезате,блу па ти биди бе мило солидарна по женска линија,збунет убо кажува
ама со извесна доза зезање....

janana мило природно зголемување на гради јас колку што знам не може,природата веќе тебе те дарила толку колку што дозволиле гените
чаре само силикони мило,ама и тоа да го оставиш за неколку години од сега,дотогаш скривај нешто во прслучиња и тоа е тоа,бегање нема.
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
pagane Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 13044
Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Ноември.2008 во 20:41
што да нема, бе? боза,боза,боза...
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Ноември.2008 во 20:43
како боза пагане?

да пие боза треба?
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
pagane Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 13044
Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Ноември.2008 во 20:45
не знаеш???
Боза и само боза му е маjката... Барем при нас така кажуват старите и искусни луге.намигнување
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Ноември.2008 во 20:49
пагане абе јас колку што знам боза пијат само жени доилки
за да имаа повеќе млеко.
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Ноември.2008 во 01:49
БОЗА???

НО АЈ ДО 17-18Г МОЖЕ ЌЕ МРДНАТ УШТЕ МАЛКУ...

janana ИЧ ДА НЕ ТИ Е ГАЈЛЕ, УБАВО ТИ КАЖА ПРАВДОЉУБЕЦ, ПОТПУНКИ У ПРСЛУЧЕ, И НАДЕВАЈ СЕ ДЕКА ЌЕ МРДНАТ УШТЕ МАЛКУ
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Ноември.2008 во 13:36
На крај краева па што ако ти се мали градите. Има и машки кои такви сакаат голема%20насмевка Битно природни да ти се намигнување
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Ноември.2008 во 13:48
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

На крај краева па што ако ти се мали градите. Има и машки кои такви сакаат голема%20насмевка Битно природни да ти се намигнување


така е блу мило,не сакаат сите машки големи гради,се е прашање на личен вкус
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
butterflyM55 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
***PEPE***

Регистриран: 17.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3399
Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Ноември.2008 во 13:51
Pa sto ako se mali...zar sakas da ti se do nos??????Ne se zamaraj so nepotrebni raboti se sto daril Bog prirodno e ubavo
Кон врв
janana Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3
Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Ноември.2008 во 15:09
mnogu vi blagodaram na vasite soveti pozdrav do site :***
Кон врв
ladyzaki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Ноември.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6584
Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Ноември.2008 во 15:11
a za namaluvanje?(ova e samo opsto prasanje ne se odnesuva na nikogo konkretno)газење%20од%20смеењеstvarno ste superiska me iznasmeavteгазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењеголемо%20гушкањеP.S.specijalen pozz do jananaголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеotkako se registrirav na forumov mi se prodolzi zivotov za 10 god.garantголема%20насмевка


Изменето од ladyzaki - 19.Ноември.2008 во 15:13
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 4>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,155 секунди.