IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Секс за пари
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Секс за пари

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 13>
Автор
Порака
D.D.ZM Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 17
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај D.D.ZM Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Ноември.2008 во 18:51
-Па ти стварно си П....
Кон врв
Neptun74 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Orbiter

Регистриран: 23.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2643
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Neptun74 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Ноември.2008 во 18:52
Bidi pokonkreten, za kakva usluga da platil?

Ne se srami tolku de, ne ima i vakvi kako mene, sto ne dorazbiruvaat, bukvalisti...   

Изменето од Neptun74 - 16.Ноември.2008 во 18:53
DeepBlue
Кон врв
D.D.ZM Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 17
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај D.D.ZM Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Ноември.2008 во 18:53
Па со телото оди и душата, не?
Навистина тоа нема цена....[/QUOTE]

тој разговор не е за оваа тема
Кон врв
D.D.ZM Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 17
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај D.D.ZM Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Ноември.2008 во 18:55
Па за сликање сигурно не ,ма да можда и таму да има секс   
уставри погледни насекаде се е секс,али само ние си ја наплакаме услугата

Изменето од D.D.ZM - 16.Ноември.2008 во 18:56
Кон врв
Neptun74 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Orbiter

Регистриран: 23.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2643
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Neptun74 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Ноември.2008 во 18:57
Originally posted by D.D.ZM D.D.ZM напиша:

Па за сликање сигурно не ,ма да можда и таму да има секс   
уставри погледни насекаде се е секс,али само ние си ја наплакаме услугата



A jas mislev deka jas sum zagrozen...

dobro e, ne ima poveke...
DeepBlue
Кон врв
D.D.ZM Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 17
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај D.D.ZM Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Ноември.2008 во 18:59
Трај твоја срека може ке најдеш некое чупепа па ке може да си "сликате"
Туку девојчето ни избега од форумот
шо ке праиме

Изменето од D.D.ZM - 16.Ноември.2008 во 19:00
Кон врв
paris25 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 969
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај paris25 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Ноември.2008 во 22:44
збунетостabe kaj zabegavte od temata
e ednostavna dali ste platile i dali ste zemale pari a ne koj i zosto go pravi toa toa e druga pricina намигнување
Кон врв
Enigma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9984
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Enigma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2008 во 08:58
sex za pari nikogash
Mojata dusha ne e pateka,da minesh i da zaminesh,mojata dusha ne e kamin da se zgreesh i da zaminesh,mojata dusha e bozji hram-vleguvash i ostanuvash tamu
Кон врв
Didi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Summer flower

Регистриран: 14.Март.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 15583
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Didi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2008 во 09:23
pffff sex za pari........
prodadeni dushi,bljak.......
Srekata vo tvojot zhivot zavisi od ubavinita na tvoite misli....
Кон врв
Enigma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9984
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Enigma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2008 во 10:22
taka e didi
Mojata dusha ne e pateka,da minesh i da zaminesh,mojata dusha ne e kamin da se zgreesh i da zaminesh,mojata dusha e bozji hram-vleguvash i ostanuvash tamu
Кон врв
D.D.ZM Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 17
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај D.D.ZM Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2008 во 14:49
a sex za bez pari moze li ?
Кон врв
apce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 18.Октомври.2007
Локација: Malaysia
Статус: Офлајн
Поени: 2717
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај apce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2008 во 14:51
moze be голема%20насмевка
od keif плазење
apce
Кон врв
caldi33 Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 15.Ноември.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 83
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај caldi33 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2008 во 15:22
jas do sega ne sum platil ama sum zimal pari ne kuznaj kolku ama da mi platat odmor ili taka vikend da i sum odel samo so toa vo race
Кон врв
гоcтин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин


Регистриран: 24.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1797
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гоcтин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2008 во 15:30
Originally posted by caldi33 caldi33 напиша:

jas do sega ne sum platil ama sum zimal pari ne kuznaj kolku ama da mi platat odmor ili taka vikend da i sum odel samo so toa vo race


ЛЕЛЕЕЕЕЕЕЕ свашта, се ненормални, неморални...
Мислам дека не се некои фраери тие што земале пари..барем во моите очи не поминуваат ни како пријатели а камо ли за нешто повеќе
А јас мислев дека ку*вите ги има во најголем број...ама не било баш така
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 13>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.