IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Што ве привлекува повеке изглед или карактер?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Што ве привлекува повеке изглед или карактер?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2728293031 37>
Автор
Порака
bingo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 2522
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bingo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Февруари.2010 во 15:46
Originally posted by ANITA11 ANITA11 напиша:

karakterot ja gradi ubavinataсреќа

да не мешаме баби жаби темата е што ве привлекува мене секогаш прво ме привлекува изглед како и на сите ај да не глумиме овде да им го оставиме тоа на фусун и гани
Кон врв
abnormalen Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 05.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 168
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај abnormalen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Февруари.2010 во 16:05
Originally posted by ANITA11 ANITA11 напиша:

karakterot ja gradi ubavinataсреќа
потполно точно!да ако некој има "здрав" карактер не би требало, (само на паметни жени !голема%20насмевка) да ти е воопшто важно дали е .................квазимодо или пак................................бред пит.(ова од женски поглед!)намигнување

Изменето од abnormalen - 01.Февруари.2010 во 16:06
Gluposta e najneobična od site bolesti - od nea NE pati bolniot tuku, SITE OSTANATI!
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Февруари.2010 во 19:27
Физичката убавина е минлива,ама карактерните особини се  со  долг рок на употреба,затоа памет во главада
 
Членов над мене под  итно треба да си го промени никот,толку   нормално размислува ,а ставил  абнормален ник.
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.

Кон врв
riki1899 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај riki1899 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Февруари.2010 во 19:44
izgledot reshava za pocetokot,a karakterot za ponatamoshniot razvoj ili za krajot na edna vrska...inaku izgledot mnogu kazuva i za karakterot na nekoja licnost
    basnata KISELO E GROZJETO sekogash e aktuelna,...dali lisicata uspeala da izlaze nekoj drug osven sebesi?      
Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Февруари.2010 во 20:07
Originally posted by abnormalen abnormalen напиша:

Originally posted by ANITA11 ANITA11 напиша:

karakterot ja gradi ubavinataсреќа
потполно точно!да ако некој има "здрав" карактер не би требало, (само на паметни жени !голема%20насмевка) да ти е воопшто важно дали е .................квазимодо или пак................................бред пит.(ова од женски поглед!)намигнување
tocno taka ...porano mi bese biten mnogu izgledot no fatalna greshka,sepak karakternata osobina ja pravi licnosta celosna.среќабакнеж
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Февруари.2010 во 20:32
за почеток , она што го гледам ...... а подоцна , о том , потом ..........
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Февруари.2010 во 11:47
Pa koa ja gledam utegnata so obrazi odzadi koi se smeat, graden kos vo koj moze da se odigra svetsko prvenstvo vo kosarka odma ja zamisluvam nategnata i poslem se cudi oti vo ebem pravec ni ide muabetot.
A koga ke ja vidam nekoja skromna, so rolka uz vrat i kaput od tatko i, prvo filozofirame, za svetot i kolku se glupi lugeto oti trcaat po materijalni bogatstva i tek poooosle ...nategnuenje...
Кон врв
Glenn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Тата-Мата

Регистриран: 14.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3166
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Glenn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Февруари.2010 во 19:19
Збунко со вторава категорија поради недостаток на т.н „изглед„ се пролонгира времето до легнувачката а може и воопшто да не дојде до тоа ако се заборавите со „паметни карактерни муабети„голема%20насмевка
Beauty fades, dumb is forever
Кон врв
bingo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 2522
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bingo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Февруари.2010 во 19:25
Originally posted by Glenn Glenn напиша:

Збунко со вторава категорија поради недостаток на т.н „изглед„ се пролонгира времето до легнувачката а може и воопшто да не дојде до тоа ако се заборавите со „паметни карактерни муабети„голема%20насмевка

фала
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2010 во 16:35

Културен е оној човек кој може да опише жена без да се служи со рацете.

Кон врв
opasna_mala Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 01.Март.2010
Статус: Офлајн
Поени: 9
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај opasna_mala Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Март.2010 во 00:37
Изгледот привлекува,карактерот задржува!!!
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Март.2010 во 01:04
Originally posted by opasna_mala opasna_mala напиша:

Изгледот привлекува,карактерот задржува!!!
 
Убаво кажанода
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.

Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Март.2010 во 08:39
Па..
Најнормално, прво изглед...Ма да немам некои особени “побарувачки“ за тоа како треба да изгледа...
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Март.2010 во 09:11
cvrst karakter  vo.....nezen izgled!среќа
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2728293031 37>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.