IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Спорт > Формула 1 и Мото грандпри
  Активни теми Активни теми RSS - Кружна трка кај Александар Палас
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Кружна трка кај Александар Палас

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
ZOTE Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 627
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZOTE Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Кружна трка кај Александар Палас
    Испратена: 27.Октомври.2008 во 12:01

Викендов се организираше кружна трка кај александар палас и кај новата сала. Беше многу интересно како првиот така и вториот ден.


Еве неколку интересни слики


Црно горец или Србин не знам точно но го имаше ова насликано позади на својот автомобил со кој се тркаше.


Најака кола беше ауди тт


Имаше и две ходни акорд и една опeл вектра. ходните беа тапа вектрата беше закон.Боксовите беа на паркингот пред новата сала.


Патеката проаѓаше испод подвожњакот кај александар палас, па после покрај новата сала и покрај војна болница. На кривината после надвожњакот колите влегуваа со три тркала, а некои и завршуваа во тротоарот.Еве еден таков што си искрши бандашите.А имаше и на такви кои има се запали автомобилиот.Кон врв
ZOTE Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 627
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZOTE Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Октомври.2008 во 12:02

Еве видео од аудито како се извртува и удиора во еден дечко.

http://www.youtube.com/watch?v=N-Zwfesooiw


Е сега одгворсноста е на тој дечкото кој трчаше што може да се забележи и од снимката.


еве уште неколку видео клипови од вчера.

http://www.youtube.com/watch?v=dxlXBDNFjFM

а еве го тој типот што го има ставено тоше на енговата кола, лани на водно имал тумбање

http://www.youtube.com/watch?v=WaaIX97dVE8&feature=related

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.