IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Фотографија, камери и видео
  Активни теми Активни теми RSS - Зденко- фотографии за принт ?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Зденко- фотографии за принт ?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
Автор
Порака
Bob Rock Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Февруари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 188
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Bob Rock Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Октомври.2008 во 15:51
Moj naklon Igor! Ja sum nesposoben za vakvi komentari ...izdrzano i konstruktivno...
Sakam samo da dadam malo objasnuvanje za poslednata:
Idejata mi dojde po edna kniga na Nik Hornbi ,se vika "Speaking with Angels" ..toa se sobrani povekje raskazi od razni avtori ...raskazot na Nik Hornbi se vika "NippleJesus" i se raboti za edna avtorka koja pravi mozaik so likot na Isus sostaven od goli zenski gradi ,se so cel da isprovocira ...(ova e dobro da se procita i e dobro za vo temata na Branko).. znaci,inspiracijata za izvedbata e od tamu,a osnovnata ideja e od celata kniga...Prihodot od knigata e namenet za osnovanje na specjalni shkoli za autisticni deca..likov na babickava e sostaven od likovi na deca i mladi lugje,koi oformuvaat lik na licnost koja doziveeala ubava starost..Mozebi ne e tolku provokativno,pa ne se sfakja dobroсреќа

Ti blagodaram mnogu  za odvoenoto vreme..pozdrav
_______
Niz mojot zivot pominuvaat mnogu budali-samo jas ostanuvam
_______
Zdenko
Кон врв
Bob Rock Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Февруари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 188
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Bob Rock Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Октомври.2008 во 15:52
Fala Itan..pozdrav
_______
Niz mojot zivot pominuvaat mnogu budali-samo jas ostanuvam
_______
Zdenko
Кон врв
Bob Rock Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Февруари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 188
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Bob Rock Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Октомври.2008 во 15:54
Kaki mi e zidot,pa dodeka ne iskrecam dobro bi dosla vakva голема%20насмевка
_______
Niz mojot zivot pominuvaat mnogu budali-samo jas ostanuvam
_______
Zdenko
Кон врв
Bob Rock Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Февруари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 188
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Bob Rock Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Октомври.2008 во 15:55
Vi blagodaram na site za vnimanieto i odvoenoto vreme..

Ako fakja mesto,moze da se izbrise temava
_______
Niz mojot zivot pominuvaat mnogu budali-samo jas ostanuvam
_______
Zdenko
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.