IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Политика и вести
  Активни теми Активни теми RSS - До кога Српската политика ќе ги нарушува односите
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

До кога Српската политика ќе ги нарушува односите

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 6>
Автор
Порака
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Октомври.2008 во 20:36
Originally posted by aladin aladin напиша:

srbite prvo mora da se kaze --samite si se narusuvaat.....pa potoa i site nivni ,,prijateli,,-i ,,neprijateli,,...........gi narusuvaat.....
 

veruvam site ke me razberat.........





Aj изјасни се убаво плеасе
Кон врв
Polaris Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Октомври.2007
Локација: Turkey
Статус: Офлајн
Поени: 1514
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Polaris Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Октомври.2008 во 18:27
Originally posted by aladin aladin напиша:

srbite prvo mora da se kaze --samite si se narusuvaat.....pa potoa i site nivni ,,prijateli,,-i ,,neprijateli,,...........gi narusuvaat.....
 
veruvam site ke me razberat.........
 
 
 
Oti go jadoja stapot srbite jadoja, toa e fakt.голема%20насмевка
Hayatta kimseye güvenme! çünkü beyaz gülün gölgesi bile siyahtır.
Кон врв
ТХЦ Манге Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 10.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 99
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ТХЦ Манге Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Октомври.2008 во 19:00
Абе не е стапот српски шо го јадоја то шо ме плашит...
Ме плашит шо со душманите се прајме браќа а со браќата душмани... Толку имав...
ПС. Само молам Господ да дочекам да видам ко ке се изменет работиве во позитивна насока за православиево... и да ги видам тогаш лицата на македончињата кои како по обичај влажно ке пушат и ке сменуваат презимиња...по обичај се разбира...
Како ке им е срам... Само глуески- така лесно да потпишит и Западна Македонија ко ке ја делет- и да се кријат....
Срам да му е и пород да немат тој шо ова го напрај...
А и до сите муслимани на форумов - сакам да кажам само дека најсилното го исфуравте... сека чекајте на нашите 5 минути и она шо православните љуѓе во иднина ке ви го објаснат...

Изменето од moira - 19.Октомври.2008 во 03:41
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Октомври.2008 во 19:03
аплауз
Кон врв
Hasan ibn al sabah Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 14.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 94
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Hasan ibn al sabah Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Октомври.2008 во 19:46
Albanija nema da gori srbija izgore
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Октомври.2008 во 19:49
sve se vrakja , sve se plakja ... samo ovoj pat , tesko deka nekoj kje se smiluva ..... kako 45 - ta нека%20ти%20е%20срам
Кон врв
Hasan ibn al sabah Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 14.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 94
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Hasan ibn al sabah Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Октомври.2008 во 19:53
koi da se smiluva za srbijancite nikioj ne treba da ima milost
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Октомври.2008 во 20:01
i ne mora ... koga od niv kje molite proska i kje lizete sekade do kade ste se isposrale kako i sekogas niz istorijata ..... najobicna banda na konjokradci i lopovi .......
Кон врв
KikoMC Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Декември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KikoMC Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Октомври.2008 во 20:21
Originally posted by miroslav_g8 miroslav_g8 напиша:

i ne mora ... koga od niv kje molite proska i kje lizete sekade do kade ste se isposrale kako i sekogas niz istorijata ..... najobicna banda na konjokradci i lopovi .......

Моментално се во позиција да ги жалам, зошто гледам малку по малку ќе дојдат до Белградски Пашалак, ете и Војводина крчка нешто, самостојност ова она..Што си садел тоа ќе жнееш..А тоа молењето за прошка, спаѓа во доменот на Научна Фантастика,мислам дека не се во позиција да ги молиме...А и да се, подобро јажето кврц..

Изменето од KikoMC - 18.Октомври.2008 во 20:22
Кон врв
ТХЦ Манге Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 10.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 99
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ТХЦ Манге Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Октомври.2008 во 20:26
оооо ... па да не се тие 50% од хранава немат кај да е увезиме.. то е само софт павр... ам на хард да се префрлиме... дали си свесен дека без надворешни влијанија таа земја мојт комотно да го поробит цел балкан:::/???
- абе алооо.. шо ви е море,... шо ја мислите Србија вие??? не знам шо мислење имате ???
Ама морат да се дајт признание на земја која 3 месеци ратовање со цел свет.. сепак не пушти странска војска... потонаа но со стил и достоинство.. со гордост.. српска нормално...
ама сепак не ми е јасно зш ја мислите дека е слаба на било кое поле.. па кој к*рац.. секоја земја да војуват со цел свет.. на крај ке биде поразена... не знаљм...

Изменето од moira - 18.Октомври.2008 во 21:27
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Октомври.2008 во 20:30
Originally posted by KikoMC KikoMC напиша:

Originally posted by miroslav_g8 miroslav_g8 напиша:

i ne mora ... koga od niv kje molite proska i kje lizete sekade do kade ste se isposrale kako i sekogas niz istorijata ..... najobicna banda na konjokradci i lopovi .......

Моментално се во позиција да ги жалам, зошто гледам малку по малку ќе дојдат до Белградски Пашалак, ете и Војводина крчка нешто, самостојност ова она..Што си садел тоа ќе жнееш..А тоа молењето за прошка, спаѓа во доменот на Научна Фантастика,мислам дека не се во позиција да ги молиме...А и да се, подобро јажето кврц..
 
cenam deka od " vojvoda " , treba da si go smenis nikot vo ISLAMSKI PUŠIk*rOVIC голема%20насмевка
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Октомври.2008 во 20:32
Originally posted by ТХЦ Манге ТХЦ Манге напиша:

оооо ... па да не се тие 50% од хранава немат кај да е увезиме.. то е само софт павр... ам на хард да се префрлиме... дали си свесен дека без надворешни влијанија таа земја мојт комотно да го поробит цел балкан:::/???
- абе алооо.. шо ви е море,... шо ја мислите Србија вие??? не знам шо мислење имате ???
Ама морат да се дајт признание на земја која 3 месеци ратовање со цел свет.. сепак не пушти странска војска... потонаа но со стил и достоинство.. со гордост.. српска нормално...
ама сепак не ми е јасно зш ја мислите дека е слаба на било кое поле.. па кој к*рац.. секоја земја да војуват со цел свет.. на крај ке биде поразена... не знаљм...
 
 
zaboravi da spomenes i " samo 70 % od bosna i polovina hrvatska koja nemase nitu da postoi da ne go " preveslaaa " milosevic намигнување ... a toa za 90 dnevnoto bombardiranje , i toa deka osven civilni celi drugo i ne uspeaa da unistat , za toa ne stanuva zbor ......


Изменето од moira - 18.Октомври.2008 во 21:28
Кон врв
butel2 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 4138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај butel2 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Октомври.2008 во 20:34
Srbija ne vojuvase so cel svet, tuku cel svet kukavicki ja bombarirase, pa i da se cudis kako ne smognaa hrabrost da vlezat tuku kako majmuni od gore samo frlaa
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Октомври.2008 во 20:39
i koga vleguvaa , otkako srpskata vojska go napusti kosovo , vleguvaa cel mesec i vo strav ...... a znaea deka tamu nema srpska vojska ... eve , neka kazat ubavo " hrabrite " sto k*r jadea kaj kosare koga amerite pravea eksperimenti dali mozat od tamu da vlezat so " specijalni " sili голема%20насмевка ...... kakov svecen precek imaa od crvenite beretki i nekoi ostali намигнување

Изменето од miroslav_g8 - 18.Октомври.2008 во 20:43
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 6>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,280 секунди.