IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно > Тоше Проески - IN MEMORIAM
  Активни теми Активни теми RSS - Барам линк за концертот за Тоше...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Затворена темаБарам линк за концертот за Тоше...

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
BORZOI Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 07.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1
Директен линк до овој коментар Тема: Барам линк за концертот за Тоше...
    Испратена: 07.Октомври.2008 во 23:32
Ajde idividzii pomagajte...
Кон врв
Evenstar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Вечен оптимист

Регистриран: 09.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3388
Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Октомври.2008 во 10:52
Ако сакаш само да ја гледаш снимката, имаш линк на www.idividi.com.mk
а за симнување...
It is our choices who show what we truly are, far more than our abilities.
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Октомври.2008 во 11:04
abe celiot forum go upropastivte jadniot "covek/tose" ne moze od vas vo mira da si pociva....eve ti soodvetno mesto za baranje

http://www.forum.idividi.com.mk/forum_topics.asp?FID=85

ps>ej, posto i sega gledam daj be ne dozvoluvajte na faci so edna poraka da ni spamuvat nasegde novi temi

Изменето од LouWeed - 09.Октомври.2008 во 11:06
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.