IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - Зборче или фраза што ми е зараза??
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Зборче или фраза што ми е зараза??

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 28>
Автор
Порака
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Зборче или фраза што ми е зараза??
    Испратена: 26.Септември.2008 во 23:09
Mi tekna na ova..dali imate nekoj zbor ili nekoja fraza sto ja upotrebuvate mnogu cesto,sto vi e veke zaraza,pa duri ja kazuvate i ne nekoi mesta na koi toa e neprikladno??

*******
eve ja na primer cesto gi upotrebuvam: bog da cuva,bez komentar,znaci..mislam deka u sekoja recenica gi imam.. pa ako imate povelete napisete..

ps.mislam ja nema temava..se nadevam
Човекот секогаш треба да остане човек,без разлика со што се бави и каков успех има..
Кон врв
kejt-d-grejt Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 6228
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kejt-d-grejt Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Септември.2008 во 23:24

jas vikam cesto:

piiiiiiiiiiiiiiiiicku majcinu...........

(ama so izdolzeno iiiiiiiiiiii ko vrat od zirafa)
се' што е убаво во животот е поезија. сето друго е проза
Кон врв
kejt-d-grejt Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 6228
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kejt-d-grejt Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Септември.2008 во 23:27
i uste vikam wow! i jabadabadu!
се' што е убаво во животот е поезија. сето друго е проза
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Септември.2008 во 23:35
...jas pocnav na smea da vikam...turaj... so koleshka edna se zezavme za kafe... i sega mi stana del od izrazuvanjeto frazata ...turaj...голема%20насмевка
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Септември.2008 во 02:03
so drugachkite vikame DOBAR DEEEEEEEEN, sekogash koga ke se videme, bez razlika dali e den ili nokj, i OLELE MA,koa ke pochne nekoja da zamara so ist muabet po 100 pati i pochnav da si gi upotrebuvam i koa zboram so drugi lugje i ne e bash najzgodno,ama mi se ispushta ponekogash sho da se pravi. isto i na prashanje :so pravesh? vikam: UZIVAM, sho ne e bash muabet za pred nekoja tetka ili tetin

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Септември.2008 во 02:05
zborceto e milo
jbg
natalija zaraza

SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Септември.2008 во 15:24
Originally posted by IQ IQ напиша:

so drugachkite vikame DOBAR DEEEEEEEEN, sekogash koga ke se videme, bez razlika dali e den ili nokj, i OLELE MA,koa ke pochne nekoja da zamara so ist muabet po 100 pati i pochnav da si gi upotrebuvam i koa zboram so drugi lugje i ne e bash najzgodno,ama mi se ispushta ponekogash sho da se pravi. isto i na prashanje :so pravesh? vikam: UZIVAM, sho ne e bash muabet za pred nekoja tetka ili tetin


haah si se pronaogam i ja vo ovie tvojve zborcinja da ti kazam..osobeno za dobar den..
Човекот секогаш треба да остане човек,без разлика со што се бави и каков успех има..
Кон врв
Командантица Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Командантица Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Септември.2008 во 15:27
ахам, добро, дадададам..
..Живеам за да умрам..!
Кон врв
Evenstar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Вечен оптимист

Регистриран: 09.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3388
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Evenstar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Септември.2008 во 15:30
топ
екстра
јбг
It is our choices who show what we truly are, far more than our abilities.
Кон врв
DarlinG Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
*Lara*Croft*

Регистриран: 09.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1621
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DarlinG Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Септември.2008 во 15:51
Dahling
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Септември.2008 во 16:55
dete
kaj si be dete? (bez razlika dali e zensko,masko-mlado ili staro) obicno dragite lugje si gi oslovuvam so dete
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
Lilija7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8994
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lilija7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Септември.2008 во 18:34
не можам да се откачам од ,,во принцип,,голема%20насмевка...почнав сама да се нервирам, а за другите да нема муабет....голема%20насмевка

упм плазење

јбгплазење
ЧОВЕЧКИОТ МОЗОК Е КАКО ПАДОБРАН, ТРЕБА ДА БИДЕ ОТВОРЕН ЗА ДА МОЖЕ ДА ФУНКЦИОНИРА.
Кон врв
RUSHKA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2837
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај RUSHKA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Септември.2008 во 21:04
Mila...dusho...i koga pred eden g-din mi izleta dusho..se kontroliram i izbegavam da go koristam 
4ISTA SOVEST=MIREN SON
Кон врв
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Септември.2008 во 21:06
МММММММ..........
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 28>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.