IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Интернет
  Активни теми Активни теми RSS - simnuvanje na igri
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

simnuvanje na igri

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
bobi_93 Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 81
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bobi_93 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: simnuvanje na igri
    Испратена: 13.Септември.2008 во 15:21
kazete nekoja strana za besplatno simnuvanje na igri
Кон врв
neo_wmaster Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Angel of Death.

Регистриран: 29.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 660
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај neo_wmaster Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Септември.2008 во 18:19
Originally posted by bobi_93 bobi_93 напиша:

kazete nekoja strana za besplatno simnuvanje na igri

Abe na google ke si pises igra (ime na igrata) free download ili pak igra (ime na igrata) torrent download i ke si ja simnes.
I love Daphne Millbrook.
Кон врв
bobi_93 Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 81
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bobi_93 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Септември.2008 во 12:42
fala mnogu
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Септември.2008 во 15:47
Наједноставно ти е преку торнети и најбрзо

www.zamunda.net
www.mininova.org
Кон врв
Schumacher Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Schumacher Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2008 во 23:15
А да ја отвориш игра и да ја играш неколку секунди (мислам на флеш игрици) и во мозилата во сејв ас оди на web page, complete. И ете ти ја играта на дестоп во фолдер под име *.swf . Само вклучи го фајлот а ако ти се покаже дека е непозната (не се вика егзистенција туку екстензија - продолжеток, или додаток) оди во селект програм и оди на броуз, потоа селектирај некоја флеш ирица и бркај работа.

П.С. Ова не важи за Миниклип.

едит-от е болд и италик, т.е. означен


Изменето од Dogi - 12.Декември.2008 во 00:44
Кон врв
Schumacher Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Schumacher Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Декември.2008 во 21:30
фала Dogi!
Кон врв
Gravedigger Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Октомври.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 49
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Gravedigger Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јануари.2009 во 21:58
www.gamingmk.org иди на форум и можеш слободно да побараш некоја игра, и можеме да ти ја рипуваме играта па помалку да зафаќа.

Поздрав.
Кон врв
albpower Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 10.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај albpower Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Февруари.2009 во 21:14
decko ovde mozes da simnuvas igri,aplikacii,filmovi i se sto sakas besplatno :D www.albpower.net istotaka mozes i da ppbaras nekoja igra i sl ... bye
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.