IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Форумски игри
  Активни теми Активни теми RSS - Каладонт во приказна
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Каладонт во приказна

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 598599600601602 625>
Автор
Порака
kum Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3279
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kum Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2008 во 23:41
mene pa toa i mi bese muabetot,kade zastanavne
JOIN THE FAMILY
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2008 во 23:43
ne mozam da vratam strani, pametam kaza go sakas Pavaroti, Bocheli, znaci sakas opera?
Кон врв
granny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"SnowWhite"

Регистриран: 17.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10160
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај granny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2008 во 23:45
rakav zasukav...pa da se pocne prikazna de...
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2008 во 23:46
de be tete rakavi zasuka, a pita da zasukase, pa da donesese ponadica
Кон врв
kum Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3279
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kum Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2008 во 23:48
cager elektronski prem malu bese...deka gi sakam gi sakam,no da ne go zaboravime i nasiot tose,bez nego den ne zapocinam,so nego nojkta mi zavrsuva,sakam da bistram politika,sakam plava kosa(kaj zena)...ti sto sakas moira

Изменето од kum - 24.Јануари.2008 во 23:48
JOIN THE FAMILY
Кон врв
granny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"SnowWhite"

Регистриран: 17.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10160
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај granny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2008 во 23:58
rakija z'ta....mora li samo Moira da postuva? ne e mesto za zapoznavanje
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2008 во 23:58
njet ili ne, ama racete mi padnaa meshajki gi bukvine od sostavi grad, sorry sto cekase, i idividi ima grad, konecno Jas istotaka gi sakam Pavaroti, Boceli, operi ne sakam celi da slusam, ama gi sakam ariite, Tchaikowsky go obozavam, inaku omileni mi se U2, niv gi imam gledano vo zivo i Bono za raka me ima drzeno , a i ostanati svetski iminja i bendovi sum gledala vo zivo, skoro site sto gi sakam, sem G'nR i Qween. Edno vreme ja setav Evropa i gledav koncerti i uzivav

Изменето од moira - 24.Јануари.2008 во 23:59
Кон врв
kum Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3279
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kum Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2008 во 23:59
avvvv...blazesiti...a kazi mi koi tri zelbi bi gi posakala ako fatis zlatna ripka


Изменето од kum - 25.Јануари.2008 во 00:01
JOIN THE FAMILY
Кон врв
granny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"SnowWhite"

Регистриран: 17.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10160
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај granny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јануари.2008 во 00:03
kaladont ,Kume
posebna tema e so ripkite
Кон врв
kum Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3279
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kum Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јануари.2008 во 00:06
tema?...ne razbira
JOIN THE FAMILY
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јануари.2008 во 00:10
razum kume dodeka igras kaladont vo prikazna, ova ti e vtor kaladont za 24 saata, hehehe.....inaku za zlatnata ripka ima tema, ama jas ne veruvam vo zlatni ripki, taka da ne mozam da kazam tri zelbi, a ti?

Изменето од moira - 25.Јануари.2008 во 00:10
Кон врв
kum Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3279
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kum Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јануари.2008 во 00:11
tito da se vrati,da nemam dolgovi,i eden mitsubishi lancer novion
JOIN THE FAMILY
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јануари.2008 во 00:16
ona so tito voopsto ne mi se dopagja, od kade sega pa tito da se vrati, plus i dolgovi da nema, pa SFRJ za vreme na tito bese najzadolzena, dolzese 22 milijardi usd, i poradi nego sega go krkame stapot, leleeeeeee, sega tito, kaj ti tekna
Кон врв
kum Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3279
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kum Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јануари.2008 во 00:25
na mene se mi tekina,i mislev jas da nemam dolgovi,ne za sfrj,baj d vej
JOIN THE FAMILY
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 598599600601602 625>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,500 секунди.