IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мистерии и астрологија
  Активни теми Активни теми RSS - Луѓе со посебни моќи
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Луѓе со посебни моќи

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 7>
Автор
Порака
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јули.2009 во 17:36
Pa...da se zalapas so nego i maler veke nema da te bie
Кон врв
kejt-d-grejt Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 6228
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kejt-d-grejt Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јули.2009 во 17:43
ти да се залапаш лутина
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јули.2009 во 17:45
pa...ako stvarno pomaga
Кон врв
kejt-d-grejt Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 6228
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kejt-d-grejt Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јули.2009 во 17:47
газење%20од%20смеење  газење%20од%20смеење газење%20од%20смеење 
 
големо%20гушкањебакнежголемо%20гушкање
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јули.2009 во 17:59
големо%20гушкање   големо%20гушкање  големо%20гушкање
Кон врв
lotus flower Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6348
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lotus flower Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јули.2009 во 21:27
Da, veruvam deka ima vidoviti ljuge.
Kleopatra i Vesna od Bosna mi se prijatelki.
I dvete mi imaat predvideno mnogu ubava idnina.

Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2009 во 20:44
Originally posted by lotus flower lotus flower напиша:

Da, veruvam deka ima vidoviti ljuge.
Kleopatra i Vesna od Bosna mi se prijatelki.
I dvete mi imaat predvideno mnogu ubava idnina.Тие се итроманки, убаво знаат што луѓето сакаат да слушнат и тоа им го кажуваат.

Туку што бидна со нашата Мина, на Данаиловски бившиот министер жената, нели таа гледаше, па после као не гледаше ѓаоли ја мачеле?
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
ana sk Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2278
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ana sk Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2009 во 20:47
Originally posted by maria_magdalena maria_magdalena напиша:

Originally posted by lotus flower lotus flower напиша:

Da, veruvam deka ima vidoviti ljuge.
Kleopatra i Vesna od Bosna mi se prijatelki.
I dvete mi imaat predvideno mnogu ubava idnina.Тие се итроманки, убаво знаат што луѓето сакаат да слушнат и тоа им го кажуваат.

Туку што бидна со нашата Мина, на Данаиловски бившиот министер жената, нели таа гледаше, па после као не гледаше ѓаоли ја мачеле?
газење%20од%20смеењеnemozat mazot i pa nejze
...moze ne sum sovrsena ama sekogas sum jas...
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2009 во 20:50
Не бе така во некое списание имаше зошто демек не гледала веќе, открила дека се тоа демони кои ја мачелескелет
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
lotus flower Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6348
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lotus flower Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Август.2009 во 00:10
Originally posted by maria_magdalena maria_magdalena напиша:

Originally posted by lotus flower lotus flower напиша:

Da, veruvam deka ima vidoviti ljuge.
Kleopatra i Vesna od Bosna mi se prijatelki.
I dvete mi imaat predvideno mnogu ubava idnina.Тие се итроманки, убаво знаат што луѓето сакаат да слушнат и тоа им го кажуваат.

Туку што бидна со нашата Мина, на Данаиловски бившиот министер жената, нели таа гледаше, па после као не гледаше ѓаоли ја мачеле?


Zosto itromanki?
Mene licno mi imaat kazano deka imam intelegencija da mozam da bidam precedatel na drzava, no deka moram da porabotam na mojot karakter.
Deka milioni mazi trcaat po mene, no deka covekot na mojot zivot ke se pojavi sega.
Za drugoto ne kazuvam, zatoa sto e mnogu ubavo.
Sakam da si go zadrzam za sebe.

Кон врв
Предраг Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2009
Статус: Офлајн
Поени: 224
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Предраг Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Август.2009 во 12:17
Прво што ми текнува е од серијана "Херои",има теорија дека еволуцијата не престанала,туку дека сеуште се одвива-кај одредени поединци.

Но досега не сум сретнал некој со посебна "моќ".
Кон врв
Предраг Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2009
Статус: Офлајн
Поени: 224
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Предраг Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Август.2009 во 12:20
Originally posted by lotus flower lotus flower напиша:


Originally posted by maria_magdalena maria_magdalena напиша:


Originally posted by lotus flower lotus flower напиша:

Da, veruvam deka ima vidoviti ljuge.Kleopatra i Vesna od Bosna mi se prijatelki.I dvete mi imaat predvideno mnogu ubava idnina.
Тие се итроманки, убаво знаат што луѓето сакаат да слушнат и тоа им го кажуваат.Туку што бидна со нашата Мина, на Данаиловски бившиот министер жената, нели таа гледаше, па после као не гледаше ѓаоли ја мачеле?
Zosto itromanki?Mene licno mi imaat kazano deka imam intelegencija da mozam da bidam precedatel na drzava, no deka moram da porabotam na mojot karakter.Deka milioni mazi trcaat po mene, no deka covekot na mojot zivot ke se pojavi sega.Za drugoto ne kazuvam, zatoa sto e mnogu ubavo.Sakam da si go zadrzam za sebe.


Хијаа недај Боже да имаш интелигенција ко претседател/от.
Тоа само надоле води.
Иначе. . .функцијата нема врска со интелигенцијата,па ако не сте знаеле,Џорџ Буш има IQ 98,што е за 2 бода помалку од оската на нормалата.
Приијатно.
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Август.2009 во 13:16
Originally posted by lotus flower lotus flower напиша:

Originally posted by maria_magdalena maria_magdalena напиша:

Originally posted by lotus flower lotus flower напиша:

Da, veruvam deka ima vidoviti ljuge.
Kleopatra i Vesna od Bosna mi se prijatelki.
I dvete mi imaat predvideno mnogu ubava idnina.Тие се итроманки, убаво знаат што луѓето сакаат да слушнат и тоа им го кажуваат.

Туку што бидна со нашата Мина, на Данаиловски бившиот министер жената, нели таа гледаше, па после као не гледаше ѓаоли ја мачеле?


Zosto itromanki?
Mene licno mi imaat kazano deka imam intelegencija da mozam da bidam precedatel na drzava, no deka moram da porabotam na mojot karakter.
Deka milioni mazi trcaat po mene, no deka covekot na mojot zivot ke se pojavi sega.
Za drugoto ne kazuvam, zatoa sto e mnogu ubavo.
Sakam da si go zadrzam za sebe.Токму затоа....
Го кажуваат она што сакаш да го слушнеш.
Сите ние кога би поработиле на својот карактер би постигнале многу повеќе можеби би догурале и до претседатели, токму тоа е поле на емоционална интелигенција (зошто некои помалку интелигентни луѓе се поуспешни со некои кои имаат голем IQ-токму EQ-то е најважно)

Секој ден среќаваме милион мажи/жени и никој од нас не знае кој/а е вистинската додека односот не се реализира.

За останатото, кога ќе се оствари нешто конкретно од кажаното, тогаш поверувај.

МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
lotus flower Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6348
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lotus flower Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Август.2009 во 13:39
Originally posted by maria_magdalena maria_magdalena напиша:

Originally posted by lotus flower lotus flower напиша:

Originally posted by maria_magdalena maria_magdalena напиша:

Originally posted by lotus flower lotus flower напиша:

Da, veruvam deka ima vidoviti ljuge.
Kleopatra i Vesna od Bosna mi se prijatelki.
I dvete mi imaat predvideno mnogu ubava idnina.Тие се итроманки, убаво знаат што луѓето сакаат да слушнат и тоа им го кажуваат.

Туку што бидна со нашата Мина, на Данаиловски бившиот министер жената, нели таа гледаше, па после као не гледаше ѓаоли ја мачеле?


Zosto itromanki?
Mene licno mi imaat kazano deka imam intelegencija da mozam da bidam precedatel na drzava, no deka moram da porabotam na mojot karakter.
Deka milioni mazi trcaat po mene, no deka covekot na mojot zivot ke se pojavi sega.
Za drugoto ne kazuvam, zatoa sto e mnogu ubavo.
Sakam da si go zadrzam za sebe.Токму затоа....
Го кажуваат она што сакаш да го слушнеш.
Сите ние кога би поработиле на својот карактер би постигнале многу повеќе можеби би догурале и до претседатели, токму тоа е поле на емоционална интелигенција (зошто некои помалку интелигентни луѓе се поуспешни со некои кои имаат голем IQ-токму EQ-то е најважно)

Секој ден среќаваме милион мажи/жени и никој од нас не знае кој/а е вистинската додека односот не се реализира.

За останатото, кога ќе се оствари нешто конкретно од кажаното, тогаш поверувај.Da,da i jas taka mislam deka site sto bi posakale bi dogurale do precedateli.Ova mene ne mi go zboruvaj.Smesno e.
Emocionalnata intelegencija EQ e na cena i toa e vistina.
EQ e dobra sorabotka so lugeto i toa se uci.
IQ ili go imas ili go nemas.Toa ne se uci.
A za zenive si slusnala od rekla - kazala.Taka sto nisto poveke ne bi ti prokomentirala.Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 7>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.