IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - fairytale gone bad...and princess gone...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

fairytale gone bad...and princess gone...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  12>
Автор
Порака
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: fairytale gone bad...and princess gone...
    Испратена: 10.Септември.2008 во 01:45
ili koa ke raskinete, curive od princezi se poveshterchuvaat...zasho e taka i dali etaka?плазење
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Септември.2008 во 09:01
ne za dzabe kazale dokolku sakash edna zena da ja pretvorish vo zmija ozeni jaплазењеголема%20насмевка
ili dokolku sakash site problemi da gi svedesh na eden >>>> ozeni se / omazi se плазењеголема%20насмевка

taka ostanalo od starite.....i togas bilo taka(taka vikaat)голема%20насмевка
...e sega dali taka...размислување....pa so znam...ох ....valda e ....som taka vikaatплазењеголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
kejt-d-grejt Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 6228
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kejt-d-grejt Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Септември.2008 во 09:04
neeeeeeee...........toa nekogas odamna bilo takaсвиркање
sega se' princeza do princezaголема%20насмевка
се' што е убаво во животот е поезија. сето друго е проза
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Септември.2008 во 09:08
 ohhh..ох.....daaaa....princezi ima kolku ti dusha saka....samo princovi nema...i tie sto bea..... vo princezi se pretvorija...плазењеголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
BisernA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 27.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4662
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BisernA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Септември.2008 во 10:05
ја знаете песната, Fairytale gone bad ?? голема%20насмевка
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Септември.2008 во 10:20
ako te saka....ke ide mad i toa baagi
Кон врв
Biolica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 808
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biolica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Септември.2008 во 10:36
Princeza e sekogas princeza , vistinska dama sekogas e dama a veshterka ako podrazmislis gi imala tie osobini od en eden samo sto ne ti pasovalo bas togas da otvorish oci.
Raskinuvanje e sekogas bolno ama iskreno princeza ne paga na provokacii i ne dozvoluva valkani igri , kraj si e kraj , sto po kratok i bezbolen to podobro...
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Септември.2008 во 10:44
Originally posted by Biolica Biolica напиша:

Princeza e sekogas princeza , vistinska dama sekogas e dama a veshterka ako podrazmislis gi imala tie osobini od en eden samo sto ne ti pasovalo bas togas da otvorish oci.
Raskinuvanje e sekogas bolno ama iskreno princeza ne paga na provokacii i ne dozvoluva valkani igri , kraj si e kraj , sto po kratok i bezbolen to podobro...


...parickata ima i druga strana
Кон врв
Biolica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 808
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biolica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Септември.2008 во 10:49
Originally posted by LouWeed LouWeed напиша:

Originally posted by Biolica Biolica напиша:

Princeza e sekogas princeza , vistinska dama sekogas e dama a veshterka ako podrazmislis gi imala tie osobini od en eden samo sto ne ti pasovalo bas togas da otvorish oci.
Raskinuvanje e sekogas bolno ama iskreno princeza ne paga na provokacii i ne dozvoluva valkani igri , kraj si e kraj , sto po kratok i bezbolen to podobro...


...parickata ima i druga strana

Enjalt mi plis
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Септември.2008 во 11:00
Originally posted by Biolica Biolica напиша:

Originally posted by LouWeed LouWeed напиша:

Originally posted by Biolica Biolica напиша:

Princeza e sekogas princeza , vistinska dama sekogas e dama a veshterka ako podrazmislis gi imala tie osobini od en eden samo sto ne ti pasovalo bas togas da otvorish oci.
Raskinuvanje e sekogas bolno ama iskreno princeza ne paga na provokacii i ne dozvoluva valkani igri , kraj si e kraj , sto po kratok i bezbolen to podobro...


...parickata ima i druga strana

Enjalt mi plis


enlajtin ju?

pa vo takvite momenti(raskinuvanje mozda i ke ja vides drugata strana na nekoja "princeza" ili "dama"

Изменето од LouWeed - 10.Септември.2008 во 11:00
Кон врв
Biolica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 808
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biolica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Септември.2008 во 11:05
Originally posted by LouWeed LouWeed напиша:

Originally posted by Biolica Biolica напиша:

Originally posted by LouWeed LouWeed напиша:

Originally posted by Biolica Biolica напиша:

Princeza e sekogas princeza , vistinska dama sekogas e dama a veshterka ako podrazmislis gi imala tie osobini od en eden samo sto ne ti pasovalo bas togas da otvorish oci.
Raskinuvanje e sekogas bolno ama iskreno princeza ne paga na provokacii i ne dozvoluva valkani igri , kraj si e kraj , sto po kratok i bezbolen to podobro...


...parickata ima i druga strana

Enjalt mi plis


enlajtin ju?

pa vo takvite momenti(raskinuvanje mozda i ke ja vides
drugata strana na nekoja "princeza" ili "dama"

Togas sepak bila obicna roshla .....
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Септември.2008 во 11:18
Originally posted by Biolica Biolica напиша:

Originally posted by LouWeed LouWeed напиша:

Originally posted by Biolica Biolica напиша:

Originally posted by LouWeed LouWeed напиша:

Originally posted by Biolica Biolica напиша:

Princeza e sekogas princeza , vistinska dama sekogas e dama a veshterka ako podrazmislis gi imala tie osobini od en eden samo sto ne ti pasovalo bas togas da otvorish oci.
Raskinuvanje e sekogas bolno ama iskreno princeza ne paga na provokacii i ne dozvoluva valkani igri , kraj si e kraj , sto po kratok i bezbolen to podobro...


...parickata ima i druga strana

Enjalt mi plis


enlajtin ju?

pa vo takvite momenti(raskinuvanje mozda i ke ja vides
drugata strana na nekoja "princeza" ili "dama"

Togas sepak bila obicna roshla .....


nekako epten mi gi klasificiras, princeza, dama pa roshla......no ja veruvam, ili pak da kazam od iskustvo znam deka zenite se bas mesavina od seto ova i kolku da e princeza koga ke dojde do nekoja tocka, dali bolka, emotivno, stres itn....e togas ke ja vides i drugata strana koj ete avtorot ja opisal so "mad"
Кон врв
fragola Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3829
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fragola Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Септември.2008 во 12:08
Even if I go mad I won't hurt him bad
I get enough exercise...just pushing my luck.
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Септември.2008 во 12:15
Originally posted by fragola fragola напиша:

Even if I go mad I won't hurt him bad


hit me, hit me.....badly
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  12>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,234 секунди.