IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Тој не те сака,а ти неможеш да го заборавиш!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Тој не те сака,а ти неможеш да го заборавиш!

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 45678 11>
Автор
Порака
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Септември.2008 во 14:28
Originally posted by CRESA CRESA напиша:

EJ WELL KAZI NEKOJA NAJGOLEMA LUDOST STO DA NAPRAVAM Z ANEGO?

pa ti veke ja napravi ..
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Септември.2008 во 14:43
да ама оваа некако ја решивме........може некоја потешка сака
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Септември.2008 во 14:50
Mnogu ...ednostavno.....Back offтрепкање

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
ПодВодно Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 7391
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ПодВодно Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Септември.2008 во 18:33
за да не можам да го заборавам тој што не ме сака, мора да не ме сакал на незаборавен начин

(и арно што прочитав како почнува „приказната“, иначе ќе изнатропав еден куп добронамерни глупости)
Кон врв
majmunce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Септември.2008
Локација: Somalia
Статус: Офлајн
Поени: 154
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majmunce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Септември.2008 во 22:22
а зошто мора да го заборавиш оној што го сакаш? сакај го и понатаму. нема ништо поубаво од вљубено срце
не се плашам, стори се чучулига
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Септември.2008 во 22:59
PODOBRO PLACI SEGA :((   :((
OTKOLKU PODOCNA :((   :((   :((   :((   :((   :((
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Септември.2008 во 14:01
Jedna zhena,a dva druga:)
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Септември.2008 во 14:01
Jednom,srecha drugom,tuga...
 
Cresha...vremeto lechi se..
i najgolemite ljuboni razocharuvanja...veruvaj
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Септември.2008 во 15:12
Јади чоколадо
Кон врв
Ikii xD Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 24.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ikii xD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Октомври.2008 во 18:53
Awww

Se muvav so deteto nekolku pati..Me prasa dali sakam da se fateme..No..jas taka nabrzina..NE!..
Go sakav..A i go sakam
Ne ocekuvav deka bas togas ke me prasa,i od togas kako da ne me poznava
So nego mi bese i prviot baknez sto nikogas nema da go zaboravamm..

Sega mi e krivo zosto taka brzo mu odgovoriv so negativen odgovor,zoso go sakav i seuste go sakam a veke koga ke se sretneme ne kazuva ni edno "zdravo".

Kazete mi kako da go zaboravammm?
Кон врв
stasi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 25.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 166
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај stasi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Октомври.2008 во 19:03
Toj sto se saka ne se zaborava
Кон врв
Farfalla Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 27
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Farfalla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Октомври.2008 во 22:34
Originally posted by Ikii xD Ikii xD напиша:

Awww

Se muvav so deteto nekolku pati..Me prasa dali sakam da se fateme..No..jas taka nabrzina..NE!..
Go sakav..A i go sakam
Ne ocekuvav deka bas togas ke me prasa,i od togas kako da ne me poznava
So nego mi bese i prviot baknez sto nikogas nema da go zaboravamm..

Sega mi e krivo zosto taka brzo mu odgovoriv so negativen odgovor,zoso go sakav i seuste go sakam a veke koga ke se sretneme ne kazuva ni edno "zdravo".

Kazete mi kako da go zaboravammm?

времето лечи се...ке ти биде тешко некое време..ама ке сфатиш дека нисто неможеш да смениш!!!пробај да се посветиш на дузењето,дугарките...пробај...ти посакувам се најдобро
Кон врв
Ikii xD Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 24.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ikii xD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2008 во 10:29
Veke 2 i pol godini pominaa od togas.. i seuste da cekam.?uste vreme?
Кон врв
SLABICKA Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Март.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 46
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SLABICKA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2008 во 12:49
ah.......................mnogiu delikatana rabota.bar jas taka mislam.i pokraj toa sto sum beskraen optimista sepak...............za nekoi raboti posebno koga ljubovta e vo prasanje sum mnogu pretpazliva i realna.spored mene prijatelstvoto moze da prejde vo ljubov.no ljubovta vo prijatelstvo nikogas.kako sto bi rekol nekoj............CELO E KOGA IMA SE
predizvik
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 45678 11>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.