IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Тој не те сака,а ти неможеш да го заборавиш!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Тој не те сака,а ти неможеш да го заборавиш!

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 11>
Автор
Порака
CRESA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 18.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 134
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај CRESA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Септември.2008 во 12:01
AKO ME RAZBRAVTE HAHA
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Септември.2008 во 12:09
Originally posted by CRESA CRESA напиша:

PA ODEV SO NEGOVIOT DRUGAR KOJ NE GO SAKAM, A GO SAKAM NEGO, I MU PRAKAV PORAKI I PISMA I ON MU GI POKAZA SITE PISMA NA DECKOMI, I JAS MU REKOV TI SI MRTOV ZA MENE, NE SAKAM DA ZNAM NISTO ZA TEBE, DEKA I KRIV ZATOA STO SE SKARAV SO DECKOMI, A SAMA ZNAM DEKA GO SAKAM SAMO NEGO NEZNAM ZOSTO TOA GO REKOV

ete vide cresa shto bilo pricinata...nishto ne pravish so nego dejce ti...tuku aj baraj si drugo momce...zatoa toj te izbegnuva tebe,nikogash nema da ima nishto toj so tebe..mashkite vo takvi slucai najmnogu go biraat drugarstvoto megi niv dvajca...dzabe ti se site obidi....
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
CRESA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 18.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 134
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај CRESA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Септември.2008 во 12:15
NO ON MI RECE DEKA KE RAZMISLI I MOZEBI PAK KE ZBORIME
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Септември.2008 во 12:19
abe vie ke si zborite mozda samo zaradi zadrzuvanje na forma...nishto drugo..toj nema da izneveri drugarstvo so tvojot vifshi,bidi sigurna vo ova..a moze i da si igraat igracki so tebe,dokolku im dozvolish ti...batali taa rabota,da ne placesh posle ushte povece...
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Септември.2008 во 12:20
so samoto toa shto mu gi pokazal pismata ,toj dokazal deka drugarstvoto mu e prvo na lista...
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
CRESA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 18.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 134
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај CRESA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Септември.2008 во 12:25
KOLKU GO SAKAM SAMO GOSPOD ZNAE
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Септември.2008 во 12:28
od nego zavisi se,dokolku e spremen da go raskine drugarstvoto so nego,moze ke imate neshto...no jas ne sum siguren vo toa...e sega zamisli ti kako bi se cuvstvuval toj koga bi bil so tebe zedno i tuka bi se nashol drugarmu..koi samo misli ke mi se vrtat niz glava...
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
CRESA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 18.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 134
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај CRESA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Септември.2008 во 12:30
A AKO MI PROSTI? KE ZNACI LI DEKA ME SAKA? ILI DEKA ME SOZALUVA?
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Септември.2008 во 12:35
abe aj batali taa rabota....ej ke si igra igracki so tebe
ke te sheta vamu tamu i na kraj ke ti raskine..ej poslushaj betali taa rabota...ako te sakal predhodno ke bilo neshto..batali go..da ne placesh poveke...
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
CRESA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 18.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 134
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај CRESA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Септември.2008 во 12:36
NE MOZAM DA GO ZABORAVAM TOA E PROBLEMOT
Кон врв
CRESA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 18.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 134
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај CRESA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Септември.2008 во 12:37
DOLGO VREME GO SAKAM I POSILNO E OD MENE
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Септември.2008 во 12:45
e pa sea ti si znaesh,jas ti kazav moe mislenje zasnovano od slicna rabota shto ja znam od eden moj prijatel..devojkata go saka ama toj e izbegnuva bideki predhodno se muvala so eden drugat negov najdobar....i taa kako tebe mu praka po 100 poraki vo denot i nikako ne moze da i tekne shto e rabotata..a prijatelov se duma dali da ja iskoristi samo za edna vecer,a ovaj drugarmu mu velel ke ti kazam so negovi zborovi..
abe odi zakacii go mene ic ne mi e gajle,ko e tolku glupava...
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
CRESA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 18.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 134
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај CRESA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Септември.2008 во 12:47
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Септември.2008 во 12:49
poslushaj me ke ti se sluci neshto slicno i tebe....begaj od niv...
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 11>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.