IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - FENIX-ЗАСЕКОГАШ
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

FENIX-ЗАСЕКОГАШ

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 431432433434435 2116>
Автор
Порака
ana marija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
UBAJNA

Регистриран: 05.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 12244
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ana marija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Октомври.2008 во 12:05
Originally posted by granny granny напиша:

голема%20насмевкаama sonce imase vcera..blestese Struga..hello Anaголемо%20гушкање
kako si pomina vo strugaголемо%20гушкање
stvarno mi e mnogu krivo shto nemozevme da se vidime тагаjas ovoj vikend ne bev vo struga
GIVE ME GIVE ME JUST A LITTLE SMILE
Кон врв
granny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"SnowWhite"

Регистриран: 17.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10160
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај granny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Октомври.2008 во 12:05
Originally posted by moira moira напиша:

Originally posted by granny granny напиша:

голема%20насмевкаama sonce imase vcera..blestese Struga..hello Anaголемо%20гушкање


...mojata tulum-baba da si jaголемо%20гушкање...kaj si ma sekernaaaaa...?трепкање
голема%20насмевкаmedena...kupiv med od tie sto prodavat po pat....edvaj Sam go nagovoriv da zastane...nekako ne veruva u higijena na tavi tegliнамигнување
големо%20гушкањеMoira ma...zosto mi se reducirani guskiteизненадување
големо%20гушкање
'She might smile at me,probably thinking to herself,"Poor woman,she will go to hell".And I was thinking,"Poor woman,she is living in hell"
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Октомври.2008 во 12:06
Originally posted by granny granny напиша:

Originally posted by moira moira напиша:

...i nemoj da vikash po uchenikot...samo nezhno...намигнување
...ne e od tie sto vika...плазење


...neeeeeee...no way...нека%20ти%20е%20срамплазење
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Октомври.2008 во 12:06
Originally posted by granny granny напиша:

Originally posted by moira moira напиша:

Originally posted by granny granny напиша:

голема%20насмевкаama sonce imase vcera..blestese Struga..hello Anaголемо%20гушкање


...mojata tulum-baba da si jaголемо%20гушкање...kaj si ma sekernaaaaa...?трепкање
голема%20насмевкаmedena...kupiv med od tie sto prodavat po pat....edvaj Sam go nagovoriv da zastane...nekako ne veruva u higijena na tavi tegliнамигнување
големо%20гушкањеMoira ma...zosto mi se reducirani guskiteизненадување
големо%20гушкање


...kako mila reducirani...vidi kolku ke ti pratam...големо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Октомври.2008 во 12:07
...i sekerna za honey dade money...ne zezaj...смеење
Кон врв
granny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"SnowWhite"

Регистриран: 17.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10160
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај granny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Октомври.2008 во 12:08
Originally posted by ana marija ana marija напиша:

Originally posted by granny granny напиша:

голема%20насмевкаama sonce imase vcera..blestese Struga..hello Anaголемо%20гушкање
kako si pomina vo strugaголемо%20гушкање
stvarno mi e mnogu krivo shto nemozevme da se vidime тагаjas ovoj vikend ne bev vo struga
..ma i jas na kratko se pojaviv...ama imav vreme da probam od "domlezec" li taka nesto ja vikat...vrsta na pitaзадоволство
'She might smile at me,probably thinking to herself,"Poor woman,she will go to hell".And I was thinking,"Poor woman,she is living in hell"
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Октомври.2008 во 12:09
...si jadela gjomleze...zatoa na avatarot mesheto ripnalo malku...смеење
Кон врв
granny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"SnowWhite"

Регистриран: 17.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10160
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај granny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Октомври.2008 во 12:09
Originally posted by moira moira напиша:

...i sekerna za honey dade money...ne zezaj...смеење
газење%20од%20смеењеma gratisn e davat...mi pomina rokot...sega pari na raka...mara pod rakaплазење
'She might smile at me,probably thinking to herself,"Poor woman,she will go to hell".And I was thinking,"Poor woman,she is living in hell"
Кон врв
granny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"SnowWhite"

Регистриран: 17.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10160
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај granny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Октомври.2008 во 12:11
Originally posted by moira moira напиша:

...si jadela gjomleze...zatoa na avatarot mesheto ripnalo malku...смеење
газење%20од%20смеење..ostaj....uste malterisuvav so blagoзадоволство..pisman posle...ama znaes jkako vikat...posle j....jadenje nema kaenjeтрепкање
'She might smile at me,probably thinking to herself,"Poor woman,she will go to hell".And I was thinking,"Poor woman,she is living in hell"
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Октомври.2008 во 12:11
Originally posted by moira moira напиша:

...i nemoj da vikash po uchenikot...samo nezhno...намигнување


So ovoj, samo nezno rabotam...црвенеењецрвенеењецрвенеење
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Октомври.2008 во 12:12
Originally posted by granny granny напиша:

Originally posted by moira moira напиша:

...i sekerna za honey dade money...ne zezaj...смеење
газење%20од%20смеењеma gratisn e davat...mi pomina rokot...sega pari na raka...mara pod rakaплазење


...ah...koj so izminat rok, TI...?...imash tamu pozadi utisnato: rok na upotreba neogranichen...znam jas...намигнување
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Октомври.2008 во 12:13
Originally posted by la fille la fille напиша:

Originally posted by moira moira напиша:

...i nemoj da vikash po uchenikot...samo nezhno...намигнување


So ovoj, samo nezno rabotam...црвенеењецрвенеењецрвенеење


...ete pak црвенеење...kolku p[ati ti kazhav deka treba ovaтрепкањетрепкањетрепкање a ne црвенеење...nishto. sedi jedan...плазење
Кон врв
granny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"SnowWhite"

Регистриран: 17.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10160
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај granny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Октомври.2008 во 12:14
газење%20од%20смеење...zatoa medena me vikat...so neogranicen rok na traenjeнамигнување
'She might smile at me,probably thinking to herself,"Poor woman,she will go to hell".And I was thinking,"Poor woman,she is living in hell"
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Октомври.2008 во 12:16
Originally posted by granny granny напиша:

газење%20од%20смеење...zatoa medena me vikat...so neogranicen rok na traenjeнамигнување


...смеење...големо%20гушкање
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 431432433434435 2116>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,375 секунди.