IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - FENIX-ЗАСЕКОГАШ
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

FENIX-ЗАСЕКОГАШ

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 416417418419420 2116>
Автор
Порака
DJAKONDO Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Султанот на Феникс

Регистриран: 28.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 15052
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DJAKONDO Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Октомври.2008 во 16:08
aj ciao
Изјавувам дека ги прочитав условите за користење на форумот и со истите се согласувам и ги прифаќам
s.r. Dzaki

Кон врв
PREVARANT Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Октомври.2008
Локација: Germany
Статус: Офлајн
Поени: 60
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај PREVARANT Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Октомври.2008 во 16:09
A ISKRENO I  GJAKON POMISLIV DEKA SI ,
AMA TOA E SO GJ A TI SI SO DJ PA OTPADNA...намигнување
ПРЕВАРИ ГА БАР ВЕЧЕРАС САМНОМ.
Кон врв
PREVARANT Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Октомври.2008
Локација: Germany
Статус: Офлајн
Поени: 60
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај PREVARANT Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Октомври.2008 во 16:10
Originally posted by DJAKONDO DJAKONDO напиша:

aj ciao
 
AHA ETE USTE EDEN STO KORISTEL SLUZBENO PC .
I SEGA VO 4 SI ODI...
HE HE HE
E AJ POZDRAV
ПРЕВАРИ ГА БАР ВЕЧЕРАС САМНОМ.
Кон врв
PREVARANT Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Октомври.2008
Локација: Germany
Статус: Офлајн
Поени: 60
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај PREVARANT Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Октомври.2008 во 16:12
IZGLEDA SITE ODEDNAS ZAMINUVATE.
AJ POZDRAV
ПРЕВАРИ ГА БАР ВЕЧЕРАС САМНОМ.
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Октомври.2008 во 16:13
ne be jas sum tika prevaro
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
PREVARANT Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Октомври.2008
Локација: Germany
Статус: Офлајн
Поени: 60
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај PREVARANT Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Октомври.2008 во 16:13
PPPPOOOOOZZZZZDDDDDDDDDDDRRRRRRRRRAAAAAAAVVVVVVVVVVVVVVVVVV
ПРЕВАРИ ГА БАР ВЕЧЕРАС САМНОМ.
Кон врв
PREVARANT Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Октомври.2008
Локација: Germany
Статус: Офлајн
Поени: 60
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај PREVARANT Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Октомври.2008 во 16:14
Originally posted by fiks fiks напиша:

ne be jas sum tika prevaro
 
AHA.
 
E IZVINI.
AMA SO MUABET DA TERAME?
RABOTIS I TI NESTO?
ILI KO I JAS OD DOMA PISUVAS ?
ПРЕВАРИ ГА БАР ВЕЧЕРАС САМНОМ.
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Октомври.2008 во 16:16
od rabota pishuvam i jas

oti so golemi bukvi pishuvash,toa znaci deka vikash
pritisni caps lock
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
PREVARANT Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Октомври.2008
Локација: Germany
Статус: Офлајн
Поени: 60
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај PREVARANT Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Октомври.2008 во 16:18
ok fiks ete da ne mislis deka vikam
 
ne sum po vikanjeto ama ic.
me stegnalo grlo vo momentov
i me javnale herpesi
u pm
strasen sum si sam na sebe
ПРЕВАРИ ГА БАР ВЕЧЕРАС САМНОМ.
Кон врв
marijana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 26.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8066
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marijana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Октомври.2008 во 16:19
dobar den:))
"recycle your mind"
Кон врв
PREVARANT Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Октомври.2008
Локација: Germany
Статус: Офлајн
Поени: 60
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај PREVARANT Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Октомври.2008 во 16:20
Originally posted by marijana marijana напиша:

dobar den:))
 
i vecerta ubava neka ti bide.
jas kako nov sum ama drug nema tuka.
osven mozebi fiks.
ПРЕВАРИ ГА БАР ВЕЧЕРАС САМНОМ.
Кон врв
PREVARANT Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Октомври.2008
Локација: Germany
Статус: Офлајн
Поени: 60
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај PREVARANT Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Октомври.2008 во 16:21
a ti da ne recam stara deka si tuka ama so dosta taka staz izgledasнамигнување
ПРЕВАРИ ГА БАР ВЕЧЕРАС САМНОМ.
Кон врв
marijana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 26.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8066
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marijana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Октомври.2008 во 16:24
Originally posted by PREVARANT PREVARANT напиша:

a ti da ne recam stara deka si tuka ama so dosta taka staz izgledasнамигнување
 
e de...aj dobre dojde na forumot..ako is nov...ako ne si aj cestito nov juzerнамигнување
"recycle your mind"
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Октомври.2008 во 16:24
MARIJANA ? трепкање трепкање трепкање големо%20гушкање големо%20гушкање големо%20гушкање
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 416417418419420 2116>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,422 секунди.