IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - FENIX-ЗАСЕКОГАШ
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

FENIX-ЗАСЕКОГАШ

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 12281229123012311232 2116>
Автор
Порака
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Декември.2008 во 11:14
Haha...trebase so toj da se slikam koga me vikna, mozebi ke ni dadese po ednoголема%20насмевка
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Декември.2008 во 11:14
големо%20гушкањеPozz Enigmatikus
Prijaten den...se citkame
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Декември.2008 во 11:14
Cao Enigmaголемо%20гушкање
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Декември.2008 во 11:15


ДОБРО УТРО
Кон врв
KING35 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
shadow...

Регистриран: 25.Ноември.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 7624
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KING35 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Декември.2008 во 11:15
Pozz i od mene imajte ubav den
zivotot pisuva romani...a lugeto citaat stripovi
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Декември.2008 во 11:16
КАДЕ СИТЕ ОТИДОВТЕ ...
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Декември.2008 во 11:16
Toj bese moderen Dedo mraz u kozno odelo...
uste motor mu faleseголема%20насмевка
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Декември.2008 во 11:17
големо%20гушкањеPozz Smizla
kako si denes?




Изменето од Valerija - 27.Декември.2008 во 11:17
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Декември.2008 во 11:19
ДОБРА ФАЛА

ЌЕ МИ КАЖЕТЕ ЛИ КОЈ ВИДЕЛ ДЕДО МРАЗ НА МОТОР?
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Декември.2008 во 11:21
Jas i fille,Smizla
nemase motor,ama bese bas takov ...motordziski Dedo Mraz
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Декември.2008 во 11:24
zdravo smizlaголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање
cao kingголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање



Vreme  e da se simnam do prodavnicaлутина
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Декември.2008 во 11:25
здраво Горда Македонке
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Декември.2008 во 11:31
ХЕХЕ
Е СЕГА ЈАС ДА ВИ КАЖАМ НЕШТО ...

ВЧЕРА У ГРАДИНКА КАЈ МОЈАТА ЌЕРКИЧКА БЕШЕ ЗАБАВАТА ЗА НОВА ГОДИНА.
И СИНОЈКА СЕ ВОЗИМЕ СО ТАКСИ ЗА НА РОДЕНДЕН, АМА ТАКСИ ТЕШКО СЕ НАОЃАШЕ ВЧЕРА У КУМАНОВО.
И КОМЕНТИРАМЕ СО ЧИЧКОТО ЗОШТО ТАКА....
А ТАА СЕ УФРЛУВА У МУАБЕТ, `ПА МОЗДА Е ЗАШТО ДЌНСКА БЕШЕ ДЕДО МРАЗ У ГРАДИНКУ, ПА МНОГО Е ГУЖВА ПО ГРАД ДОК ДА ГИ ОДВЕЗЕ СВИ ДЕЦА ДОМА, ПА МОЖДА И ДЕДО МРАЗ Е БИЈА САС ТАКСИ, ЗАШТО НЕМАШЕ СНЕГ....`


А ВИДИ ОВА....
ЈА ПРАШУВАМ , А МИЛО КАКО БЕШЕ ДЕНЕС НА ЗАБАВАТА ВО ГРАДИНКА....
`ЕЈ МАМО СУПЕР И ИМАВМЕ НЕКОЈ НОВ ДЕДО МРАЗ ОВАА ГОДИНА, АМА МНОГУ МЛАД И СО НАОЧАРИ....
КАКО ИЗГЛЕДАШЕ СРЦЕ МАМИНО... БИДЕЈКИ ОТПРИЛИКА СЕ ЗНАЕ КОИ СЕ ЛУЃЕТО ОД КУМАНОВО КОИ ИДАТ ПО ГРАДИНКИ ЗА НОВА ГОД, ОБИЧНО ГЛУМАЦИТЕ НАШИ КУМАНОВСКИ...

АМА МНОГУ МЛАД НЕ СТАР, КАКО ТЕБЕ МЛАД И УБАВО МАЗНО ЛИЦЕ КАКО ТВОЕТО, КАКО ТЕБЕ ...

....................................

И СТИГАМЕ НА РОДЕНДЕН, ИДАМ ЈАС ПРВО ДА СЕ ПОЗДРАВАМ СО ПОСТАРИТЕ ЧЛЕНОВИ НА СЕМЕЈСТВОТО НА ПРВИОТ КАТ ОД КУЌАТА, И ГЛЕДАМ ДЕДО МРАЗ ВО СОБАТА............
И ВЛЕГУВА ЌЕРКА МИ ПО МЕНЕ... И... ... ШТАМА.... ОД КАДЕ СЕГА ТУКА, ИСТИОТ ДЕДО МРАЗ....

............................................

ДРУГАР НА ДОМАЌИНИТЕ НА СЛАВЕНИЦИТЕ НА РОДЕНДЕНОТ, КОЈ ИНАКУ РАБОТИ ВО ГРАДИНКАТА БИЛ ДЕДО МРАЗ И ГО ПОВИКАЛЕ И НА РОДЕНДЕН.....

АМА ДА ГО ВИДЕВТЕ ЛИЦЕТО НА МОЈАТА ЌЕРКА.... СЕ ИЗГУБИ    КАКО ДА СЕ ПОСРАМИ У МОМЕНТОТ...
НО ПОСЛЕ СЕ БЕШЕ ОК
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Декември.2008 во 11:32
ЕВЕ ВИ ГУШКИ
ЗА ЗИТЕ НА FENIX


ЈАС СЕ ЗАБОРАВИВ СО ПИШУВАЊЕ ЗА НАШИОТ ДЕДО МРАЗ
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 12281229123012311232 2116>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,656 секунди.