IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Музика
  Активни теми Активни теми RSS - Кој е најдобар рапер во МК?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Кој е најдобар рапер во МК?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
Прашање: Koj E Naj Dobar raper spored vas
Одговор Гласови Статистика
3 [13,64%]
1 [4,55%]
1 [4,55%]
1 [4,55%]
11 [50,00%]
1 [4,55%]
1 [4,55%]
3 [13,64%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
Мигаре Тактика Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 30.Јуни.2009
Статус: Офлајн
Поени: 39
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Мигаре Тактика Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2009 во 13:14
абе не све нормални....лол....

едино нешо од балканов шо имат допирни точки со темава мислам се Бед Копи (Србија), Ајс Нигрутин, Виклух Скај, Џус, Дрти , Битчарке на трави (Србија) , Едо Маајка (Хрватска).... Овие нашиве к*ртони некако ми се многу лигави- ми касе ес су каса???? ххахахахахахаа
А за овие на табелава- никад чуо...лол
Кон врв
Командантица Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Командантица Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2009 во 13:48
кои се овие?!?..
..Живеам за да умрам..!
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2009 во 14:00
Originally posted by Командантица Командантица напиша:

кои се овие?!?..
добро прашање газење%20од%20смеење
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2009 во 14:27
А јас мислев само јас не ги знам смешен
Кон врв
Goran71 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 99
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Goran71 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јули.2009 во 19:28
Za site raperi navedeni vo anketata prvpat slusam ama glasav za Gele zasto nemase nieden glas siromaskiot
Кон врв
Мигаре Тактика Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 30.Јуни.2009
Статус: Офлајн
Поени: 39
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Мигаре Тактика Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јули.2009 во 00:18

ХАХАХХАХАХАХХАХ брао.. ме изнасмеа
Кон врв
marija-92 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 333
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marija-92 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јули.2009 во 18:02
zeno bozjaa!koi se ovie so ste gi bapnale be?
aa moze i ke im baram pesni pa za tie kopuci ke trosam..
Кон врв
DDarko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Миротворец

Регистриран: 14.Мај.2009
Статус: Офлајн
Поени: 4356
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DDarko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Август.2009 во 14:36
Epa da mi imashe mene ke si glasav za mene...
D - UP.среќа
Narednio mesec ke snimam pretstavuvanje!
Кон врв
TheCook Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Март.2010
Статус: Офлајн
Поени: 16
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај TheCook Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Март.2010 во 15:14
Ајде да ве видам кој е најдобар рапер во мк???
Кон врв
Jovan.74 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Декември.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 557
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Jovan.74 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Март.2010 во 18:10
AGO е најдобар... иначе прочитав дека е за аматери,АГО не е аматер
LD Pistolero a.k.a Demolero
Кон врв
Jovan.74 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Декември.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 557
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Jovan.74 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Март.2010 во 18:10
Green Out и цела Легија
LD Pistolero a.k.a Demolero
Кон врв
sneska_v Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јуни.2009
Статус: Офлајн
Поени: 3455
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sneska_v Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Април.2010 во 15:25
vrska neammmmm........
Кон врв
dimigor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 102
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dimigor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Април.2010 во 17:16
Originally posted by Jovan.74 Jovan.74 напиша:

AGO е најдобар... иначе прочитав дека е за аматери,АГО не е аматер


Brat dzabe se machish da objasnuvash! Od koga rapot stana komercijala kaj nas...site stanaa profesionalci u taa svera i site pochnaa da plukaat na site.Rapot stana aktuelna tema po forumive i sekoj shto ima tastatura i gluvche doma e kompetenten da dade "mislenje" za koj go biva koj ne go biva.Bashka 90% od komentarite se od deca koj koga pravele muzika Ago i kompanija,da ne gi imenuvam site, ne bile ni zachnati...pa sega bez sram sedat doma i plukaat na sve! Koj vistinski ja saka taa muzika,znae koj se kvalitetnite,a koj glumat ludilo.
Eve ke te pozdravam so edno spotche...od stari kuchinja,so novo ime...se poavuva i Ago vo eden kadar!

Ova e Skopje
Кон врв
Iron Man Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
железен раз бираш

Регистриран: 11.Јануари.2009
Локација: Antarctica
Статус: Офлајн
Поени: 8032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Iron Man Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Април.2010 во 20:14
најдобар рапер во МК според мене еееееее збунетост е УГРО газење%20од%20смеење
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.