IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Други хобија
  Активни теми Активни теми RSS - Зависност од покер
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Зависност од покер

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123
Автор
Порака
FeaR Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
False Evidence Appearing Real

Регистриран: 15.Септември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 5307
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај FeaR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Септември.2010 во 22:10
Originally posted by bullet bullet напиша:

     50 $ целосно бесплатно
    Помагам за решавањето на тестот
    За регистрација види потписа


negledam sto e tezok testot odgovorite si gi imas samo treba malku da citas potocno da ucis kako se igraat turniri i kesh game...go resiv jas od prva i za da mi gi prefrlat parite neznam sto ne im prativ falese uste da si ja skeniram kukata i da im ja pratam
"А ти поарен да не си?" -македонски начин на прифаќање критика
Кон врв
ivana989 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 20.Август.2011
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivana989 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Септември.2011 во 13:57
Еве еден блог за Покер Еве му ја и групата на Фејсбук. Објаснето е убаво како да се земе бонус за покер, кладилница и табла. Ако има некој некаков проблем или прашање нека пиша на зид на фејсбук групата.
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44239
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Септември.2011 во 13:01
Море ја реков нешто за откажување тука ќе има кога оно види види
Среќа ја надминав оваа зависност од фб покер поодамна...
Кон врв
IdividiUser Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 29.Јануари.2012
Статус: Офлајн
Поени: 60
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IdividiUser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јануари.2012 во 16:30
Не би рекол дека е зависност покерот на фејсбук, само е начин да се потроши слободното време кое го имаме во голема мера.
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44239
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Август.2012 во 20:12
Веќе пет шест месеци има како и апликацијата ја избришавзадоволство
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44239
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Мај.2018 во 12:20
Заборавив и дека постои.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,109 секунди.