IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мистерии и астрологија
  Активни теми Активни теми RSS - Среќа
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Среќа

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 6>
Автор
Порака
konan Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 27.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 749
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај konan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Среќа
    Испратена: 27.Август.2008 во 22:31
Ako ja definirame srekjata... koja bi bila definicijata za nea
Кон врв
Ani4ka_xxxxxxxx Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 163
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ani4ka_xxxxxxxx Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Август.2008 во 22:37
појма немам!

Изменето од Ani4ka_xxxxxxxx - 27.Август.2008 во 22:37
St|Ll wA|t|nG f0r mY pR|nCe ChArm|nG...
Кон врв
konan Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 27.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 749
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај konan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Август.2008 во 22:44
Originally posted by Ani4ka_xxxxxxxx Ani4ka_xxxxxxxx напиша:

појма немам!

toae sublimacija pomegju zelbite i realnosta
Кон врв
neo_wmaster Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Angel of Death.

Регистриран: 29.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 660
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај neo_wmaster Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Август.2008 во 23:06
Srekja ti e nedostatok na taga, a taga ti e nedostatok na srekja. Vaka najverojatno bi se izrazil dedo Ajnstajn ako go prasaat sto e srekja. A mene ako me prasaat ke kazam isto kako Ani, pojma nemam.
I love Daphne Millbrook.
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Август.2008 во 23:10

...прашање до конан:

Зошто темава е во мистерии и астрологија...?


...среќата ја сметате за мистерија...?...или...?
Кон врв
Ani4ka_xxxxxxxx Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 163
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ani4ka_xxxxxxxx Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Август.2008 во 23:12
Originally posted by moira moira напиша:

...прашање до конан:Зошто темава е во мистерии и астрологија...?...среќата ја сметате за мистерија...?...или...?


и јас така мислам моира, не гледам никаква мистерија во среќата
anyway..а каде би ја сместиле темава?
St|Ll wA|t|nG f0r mY pR|nCe ChArm|nG...
Кон врв
neo_wmaster Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Angel of Death.

Регистриран: 29.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 660
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај neo_wmaster Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Август.2008 во 23:13
Originally posted by moira moira напиша:

...прашање до конан:Зошто темава е во мистерии и астрологија...?...среќата ја сметате за мистерија...?...или...?

Najverojatno ja smeta. Ajde prefrli ja vo filosofija.
I love Daphne Millbrook.
Кон врв
Ani4ka_xxxxxxxx Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 163
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ani4ka_xxxxxxxx Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Август.2008 во 23:15
Originally posted by neo_wmaster neo_wmaster напиша:

Originally posted by moira moira напиша:

...прашање до конан:Зошто темава е во мистерии и астрологија...?...среќата ја сметате за мистерија...?...или...?

Najverojatno ja smeta. Ajde prefrli ja vo filosofija.


St|Ll wA|t|nG f0r mY pR|nCe ChArm|nG...
Кон врв
neo_wmaster Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Angel of Death.

Регистриран: 29.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 660
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај neo_wmaster Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Август.2008 во 23:17
Originally posted by Ani4ka_xxxxxxxx Ani4ka_xxxxxxxx напиша:

Originally posted by neo_wmaster neo_wmaster напиша:

Originally posted by moira moira напиша:

...прашање до конан:Зошто темава е во мистерии и астрологија...?...среќата ја сметате за мистерија...?...или...?

Najverojatno ja smeta. Ajde prefrli ja vo filosofija.Ne e smesno ova Ani. Na covekot mu treba pod itno nekoja obuka za da znae kade da gi stava temite drugpat.
I love Daphne Millbrook.
Кон врв
Ani4ka_xxxxxxxx Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 163
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ani4ka_xxxxxxxx Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Август.2008 во 23:19
Originally posted by neo_wmaster neo_wmaster напиша:

Originally posted by Ani4ka_xxxxxxxx Ani4ka_xxxxxxxx напиша:

Originally posted by neo_wmaster neo_wmaster напиша:

Originally posted by moira moira напиша:

...прашање до конан:Зошто темава е во мистерии и астрологија...?...среќата ја сметате за мистерија...?...или...?

Najverojatno ja smeta. Ajde prefrli ja vo filosofija.Ne e smesno ova Ani. Na covekot mu treba pod itno nekoja obuka za da znae kade da gi stava temite drugpat.


па тоа ти е необучен чоек,ако ако сите сме правеле такви грешки ко сни дошле на форумов!
St|Ll wA|t|nG f0r mY pR|nCe ChArm|nG...
Кон врв
neo_wmaster Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Angel of Death.

Регистриран: 29.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 660
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај neo_wmaster Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Август.2008 во 23:21
Originally posted by Ani4ka_xxxxxxxx Ani4ka_xxxxxxxx напиша:

Originally posted by neo_wmaster neo_wmaster напиша:

Originally posted by Ani4ka_xxxxxxxx Ani4ka_xxxxxxxx напиша:

Originally posted by neo_wmaster neo_wmaster напиша:

Originally posted by moira moira напиша:

...прашање до конан:Зошто темава е во мистерии и астрологија...?...среќата ја сметате за мистерија...?...или...?

Najverojatno ja smeta. Ajde prefrli ja vo filosofija.Ne e smesno ova Ani. Na covekot mu treba pod itno nekoja obuka za da znae kade da gi stava temite drugpat.


па тоа ти е необучен чоек,ако ако сите сме правеле такви грешки ко сни дошле на форумов!

Da, da. Dodeka sme zivi se ucime. Ama ajde neka pisuvaat i drugite na temava oti ke ja opsedneme i ovaa, a ako go opsedneme i cel forum togas ke treba da viknam Internet egzorcist.
I love Daphne Millbrook.
Кон врв
Ani4ka_xxxxxxxx Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 163
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ani4ka_xxxxxxxx Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Август.2008 во 23:23
не,не нема потреба од такви работи! мислам ние сме цивилизирани луѓе слободно ќе си заминеме од темава!
St|Ll wA|t|nG f0r mY pR|nCe ChArm|nG...
Кон врв
neo_wmaster Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Angel of Death.

Регистриран: 29.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 660
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај neo_wmaster Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Август.2008 во 23:25
Originally posted by Ani4ka_xxxxxxxx Ani4ka_xxxxxxxx напиша:

не,не нема потреба од такви работи! мислам ние сме цивилизирани луѓе слободно ќе си заминеме од темава!

Aj samo na ovaa nasata ke si piseme nie.
I love Daphne Millbrook.
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Август.2008 во 23:34
Originally posted by Ani4ka_xxxxxxxx Ani4ka_xxxxxxxx напиша:

Originally posted by moira moira напиша:

...прашање до конан:Зошто темава е во мистерии и астрологија...?...среќата ја сметате за мистерија...?...или...?


и јас така мислам моира, не гледам никаква мистерија во среќата
anyway..а каде би ја сместиле темава?


...vo filosofija i psihologija...vo postoechkata tema...
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 6>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,109 секунди.