IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - ЧЛЕНОТ НАД МЕНЕ...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ЧЛЕНОТ НАД МЕНЕ...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 762763764765766 922>
Автор
Порака Обратен редослед
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2006 во 19:47

ako de ednas e nova godina...pijaj,tresi gluposti

...eeeeeeeeeeeeehhh i jas sakam da go doziveam to, ama za to trebit da imas gz, a jas izgleda ...ne da nemam...ama ne mi stiskat

Точачиња.
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2006 во 19:43

leleeeeee  se gleda deka ste e cool raspolozenie clenki nad mene,,, e bas mi e milo sto e taka......

inace strumfeta za nova godina se opiv inace ubavo si pominav ,pola vecer bese super igrav so drustvoto ,peevme, jadevme, i pievme...a drugata polovina ne se bas sekavam oti mi kazaa deka sum treskala gluposti  taa nok

Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2006 во 19:36
Originally posted by strumfeta strumfeta напиша:

joki uste ednas da procitas podma so  napisav  se citiram :Ajde da ti zapeeme nesto  

joki razbra toa se odnesuvase na mene i tebe nie da i zapeeme na girl^^^

aaaaaaaaaaa taka bilo rabotata...kako ke ni se vikat duetov? mozit strumfjok ili jokstrumf, ako nemame ima, daj da udrime nekoja ...ako umram il zaginam nemoj da me zaaaaliteee, napijtese rujno vino skrsete gi casiteeee....

 

 

 

a inace girl:ghost e bonbonce, eurokremce, cokoladen sladoled, toblerone...sve najslatko

Точачиња.
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2006 во 19:31

leleeeeeeeeeeeeeeeee bas mi  emilo sto ste na forumot clenki nad mene...abe jas mislam ste me zabravile

pa jas edvaj se rasoniv od nova godina    kako ste mi vie???gledam se e ok na forumot a i po nekojk nov clen seta tuka????

breeeeej clenki abe da vi priznaam nesto....sega duri go vidov na slika Ghost ,abe fraer bil toj?? a sto bide so toa za forumdzija na godinata? koj go proglasivte? daj kazite mi

Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2006 во 19:24

Originally posted by girl^^^ girl^^^ напиша:

zdravo za clenkata nad ene i srekni praznici

fala clenke, nad clenkata nad mene, i tebe srekni praznici se najubo

a ti clenke nad mene, kako ne ti e sram?! ja vikas girl da pejte, a teta joki ...kade...sram te bilo

Точачиња.
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2006 во 19:20
zdravo za clenkata nad ene i srekni praznici
Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2006 во 16:20

LOLpa....taka nekako

ama zato clenkata nad mene e najpametnata vo ohrid posle tetka mi...

popopop...ova mojava familija prvi sme vo se...samo jas sum vtora za najnenormalana...jas sum sram za familijava psihopati i filozofi

Точачиња.
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2006 во 16:18
clenkata nad mene e najnenormalnata licnost vo ohrid posle baba i????
and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2006 во 16:11
paaaaaaaaa.........me pradomisli...izgleda vistina baba mi e sampion
Точачиња.
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2006 во 16:08

clenke nad mene dali si sigurna vo toa???

and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2006 во 16:07

nemoj ti za baba mi mnogu mnogu

...ma kakva baba...mene mi nemat konk*rencija

Точачиња.
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2006 во 16:05

   da da eve popravka:

clenkata nad mene e najnenormalnoto stvorenje vo cel ohrid , posle baba i

and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2006 во 16:02

posle baba i, dan sakase da kazis

oooo...ne mozam se iskinav od smeenje

Точачиња.
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2006 во 15:54
 clenkata nad mene  e najnenormalnoto stvorenje vo cel ohrid posle baba mi
and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 762763764765766 922>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,406 секунди.