IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Патувања...
  Активни теми Активни теми RSS - Сте патувале ли со авион?!?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Сте патувале ли со авион?!?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 7891011 13>
Автор
Порака
Wonderful_Life Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Амбициозна Бебушка

Регистриран: 30.Декември.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 7264
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Wonderful_Life Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Март.2009 во 11:32



Sum patuvala i mnogu e jako,mozat da ti puknat usite,no custvotot e fenomenalno
Gospod gi sozdal zenskite,zasto imal smisla za ubavina, a maskite zasto imal smisla za humor
Кон врв
KRISTINA21 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 19
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KRISTINA21 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Март.2009 во 03:02
da sum letala poveke pati i od moe licno iskustvo uste od prviot pat ne osetv ama bas nisto nikakvo posebno custvo se osekam tocno kako vo avtobus ne osekam nikakov prtisok samo ednas imam oseteno strav od jaka turbulencija
Кон врв
lotus flower Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6937
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lotus flower Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Март.2009 во 17:14
da, duri do Amerika,pa so eden saat polnenje gorivo vo Malta mi dojdoa skoro 12 saati pat.nemam strav od avion,naprotiv se raduvam.

~Live the life you love, love the life you live~
Кон врв
Командантица Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Командантица Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Март.2009 во 17:23
ако се качам јас во авион гарант се руши,..еден малер шо сум..

Изменето од Командантица - 03.Март.2009 во 17:23
..Живеам за да умрам..!
Кон врв
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Март.2009 во 18:32
ne sum patuvala,i iskreno iam strav..
Човекот секогаш треба да остане човек,без разлика со што се бави и каков успех има..
Кон врв
kiki_kiki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Декември.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1267
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kiki_kiki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Март.2009 во 18:43
jas so se sum se vozel samo so avion uste ne a sakam da probam da se kacam i naj sigurno e so aeroplan
Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16521
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Март.2009 во 19:19
Aaaaaaaaaa blaze si vi .........samo da ve fati vo avionot
turbulencii od prazniot vozdusen prostor ili nedaj boze nevreme so grmenje ne ke mozete da gi napolnte gakite oti ke bidete ukoceni kako pesterski covek smrznat vo mraz
aaa da ne komentiram poletuvanjeto.....i spustanjeto neeee beeee ne se kacuvam veke nema sansa ....

Изменето од bijonse1 - 06.Март.2009 во 19:20
Кон врв
ATANASIJA Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 03.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 8
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ATANASIJA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Март.2009 во 21:46
ne sum patuvala i strav mi da patuvam so avion
Кон врв
Idealno_Losha Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 22
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Idealno_Losha Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Март.2009 во 16:52
Sum patuvala so avion,prv pat e custvoto cudno nekoe,moram da priznam mi se vrteshe vo stomakot,ali posle se opushtiv i si sedev bash do prozorot i interesno beshe da gi vidam nekoi mesta od tolkava visina,a osobeno e ubavo koga aviot beshe nad oblacite .Zatoa opushtise ako mislish da patuvash so avion i sve ke bide ok
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Март.2009 во 21:30
ne!,...zatoa shto,...ako se kacham ,..ziher ke ,..padne!голема%20насмевка
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
CONTESSA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1620
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај CONTESSA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Март.2009 во 01:13
da poveke pati i nisto posebno ...samo edno...
mnogu mi e jako cuvstvoto koga poletuva avionot na site im se losi a mene.....hahaahha mene mi doaga najhistericnata smea........i se gazam od smea pritisokot mi go skokotka stomahot i ....prekrasno samo sto site me gledaat kako ludaca........:D
Кон врв
invincible Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Март.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај invincible Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Април.2009 во 11:29
Da sum patuval so avion i sega non stop patuvam, takva mi e rabotata. A dali e strasno, pa toa zavisi od letot. Ako e oblacno na poletuvanje i sletuvanje ima turbulencija, i sum primetil koga sletuvam vo destinacii kako Kuwait ili Dubai kade sekogas e toplo togas nema turbulencii a koga sletuvam istanbul skople ili london vo zimski period koga duva veter mnogu, togas e
Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Април.2009 во 23:26
ne...ama mi e strav
Кон врв
milata jas Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Преселница

Регистриран: 05.Април.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 302
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај milata jas Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2009 во 10:58
da
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 7891011 13>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.