IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Ќе запалиме цигара?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Ќе запалиме цигара?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 257258259260261 1364>
Автор
Порака
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Септември.2008 во 01:24
 
 
  Алане...да не сакаш ...едно кафе.....намигнување.....
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Септември.2008 во 01:30
Originally posted by blashka blashka напиша:



Алане...да не сакаш ...едно кафе.....намигнување.....


aj src si...samo gorko...da me osvesti od site gluposti`
...nego sega procitav za Latas "vo Makedonija vrne,kade vrne e vlazno a kade e vlazno ima i zivot" E me iznasmea nema sto...uste se smeam
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Септември.2008 во 01:30
Уф, што се напали толку?... Никогаш не се служам со провокации, најмалку ефтини... Сакам само јасно и чисто зборување... Без филување, без целофански пакувања... Ако имаш нешто да кажеш, кажи... Напиши во поплаки, или обрати се до админите па да се разреши ситуацијата... Да се види веќе кој прави, ако прави такви гнасни работи... И мене ме интересира... А вака кога ќе прочитам, кажи, подречи, па замолчи ич не ми се допаѓа... Затоа и ти се обратив директно, без вртење...
Ај сега запали си едно цигарче и... без нервози...
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Септември.2008 во 01:31
Originally posted by granny granny напиша:

aj zapali edna i smiri zivci..ne vredi da se nervirasголема%20насмевкаголемо%20гушкање



pa tete be...me nerviraat
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Септември.2008 во 01:36
 
   ...Само за ...Алан....намигнување....
 
 
 
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Септември.2008 во 01:37
Originally posted by anastea anastea напиша:

Уф, што се напали толку?... Никогаш не се служам со провокации, најмалку ефтини... Сакам само јасно и чисто зборување... Без филување, без целофански пакувања... Ако имаш нешто да кажеш, кажи... Напиши во поплаки, или обрати се до админите па да се разреши ситуацијата... Да се види веќе кој прави, ако прави такви гнасни работи... И мене ме интересира... А вака кога ќе прочитам, кажи, подречи, па замолчи ич не ми се допаѓа... Затоа и ти се обратив директно, без вртење...
Ај сега запали си едно цигарче и... без нервози...


Ajt vazi...eve si palam...nego muabetot mi bese...toa go napisav vise U AFEKT za sebe i na Biba da i kazam zs ne moze da ja dobie porakata...nemav namera ni da se zalam a uste pomalku pa da pisuvam vo poplaki,zabeleski    Koe fajde anastea ako se napise tamu...kazi mi ti ili bilo koj...sto uste se resilo nesto tamu Ili toa sto moira se otkaza od moderatorsko mesto zaradi tamu si nekoj pacient so IQ pomalo od ona na George Bush e resenie...sekoja budala znaci koja moze da prakja lp denes moze da te maltretira kako saka...strasno bogami...(uf med mi se napravi cigarava)
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
granny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"SnowWhite"

Регистриран: 17.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10160
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај granny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Септември.2008 во 01:37
голема%20насмевкаe aj sega...kafe i cigarce i ke se smiris...kuti..i jas pokraj tebe ke se gre*am kafeзадоволство
'She might smile at me,probably thinking to herself,"Poor woman,she will go to hell".And I was thinking,"Poor woman,she is living in hell"
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Септември.2008 во 01:48
Алане, дали си сигурен дека моира се откажа од модераторството само поради членот милег?...
Една молба... не зборувајте погрдно за членот милег, не знае никој кој е членот, за каков човек се работи и што се крие во него... Пуштете малку фантазија... и малку толеранција не е на одмет...
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Септември.2008 во 01:55
Толеранција беше да се трпат неговите спамови и 50 дупли никови
Кон врв
granny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"SnowWhite"

Регистриран: 17.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10160
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај granny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Септември.2008 во 01:59
aman vise od toj....pa stavi go na ignore....i resena rabota...jas taka se spravam so "nepozelni"намигнување
'She might smile at me,probably thinking to herself,"Poor woman,she will go to hell".And I was thinking,"Poor woman,she is living in hell"
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Септември.2008 во 01:59
Originally posted by anastea anastea напиша:

Алане, дали си сигурен дека моира се откажа од модераторството само поради членот милег?...
Една молба... не зборувајте погрдно за членот милег, не знае никој кој е членот, за каков човек се работи и што се крие во него... Пуштете малку фантазија... и малку толеранција не е на одмет...




DEFINITIVNO NE samo poradi clenot mileg..mileg bese eden nevin pion u TUGJA partija shah,samo edna kapka u moreto.Ja vregjame moira ako bilo koj pomisli deka radi mileg ona bilo sto kje napravi... nacinot na koja si ja upotrebila slovenskata retorika i dosmislenosta vo recenicata pokazuva deka si ostroumna i logicar anastea...a ako gi imas tie kvaliteti...onda definitivno znaes i ZASTO moira napravila bilo sto.

A za clenot mileg bas poradi toa sto ZNAM KOJ E..jas ne zboruvam pogrdno..Ne mozam da se odnesuvam pogrdno kon nekogo kogo iskreno sozaluvam...svrtete be list..jas PRV se zazemav zaedno so miroslav_g8 da se odbanira clenot mileg ...zaedno so potesnata familija...a i posirokata..(tatko mu,brat mu,vujko mu..taa od Ohrid sto go branese..izvinjavajte ne mozam na site da se setam).
Pragot na tolerancija mi e na zavidno nivo...a deka mi raboti FANTAZIJATA turbo...eve kje te prasam""draga anastea,dali znaes kako se lovat nosorozi?"
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Септември.2008 во 02:00
Originally posted by granny granny напиша:

aman vise od toj....pa stavi go na ignore....i resena rabota...jas taka se spravam so "nepozelni"намигнување


Слушај ја... во право е....и мене така ме стави на игнор и не можам да и пишувам сега.
Кон врв
granny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"SnowWhite"

Регистриран: 17.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10160
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај granny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Септември.2008 во 02:02
газење%20од%20смеење  Vi to nama govoriteизненадување
'She might smile at me,probably thinking to herself,"Poor woman,she will go to hell".And I was thinking,"Poor woman,she is living in hell"
Кон врв
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Септември.2008 во 02:04
Originally posted by granny granny напиша:

газење%20од%20смеење  Vi to nama govoriteизненадување


Па зошто не можам да ти пратам порака?
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 257258259260261 1364>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,281 секунди.