IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Ќе запалиме цигара?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Ќе запалиме цигара?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 10801081108210831084 1364>
Автор
Порака
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јуни.2009 во 22:30
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:


Originally posted by alan ford alan ford напиша:

jas kao liberalen urban momak bez sexualna iskomplexiranost i so nedostatok od balkanskiot sindrom protkaen so makedonski folklor...PRV se dzitkam u bazenov samo trgnete mi go tipov so dugackava "teget" KOSA...NEKAKO MI KVARI FILM
i mene ne mi go faka oko bas toj


ne sumnjam u toa blue..ko sto kazav...koj se razbira se razbira..koj ne..tesko da ke nauci nekogas
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јуни.2009 во 22:31
Originally posted by Sho-Sana Sho-Sana напиша:

  Srcka, a ovoj??? Glej kako brza da go prepliva moreto... za da se xitne vo bazenot!!!голема%20насмевка


alooooooooooooooooSho-Sana....vecerva treba da izlezam so curata...jes da e liberalna ali daj stisajte mi dozivljaj
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јуни.2009 во 22:32
niso alan otkazi na curata vikni deckoto голема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јуни.2009 во 22:33
Sho sana daj nekoj pilot ili nekoe voeno lice ma imaj dusa za mene голема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јуни.2009 во 22:36
Originally posted by alan ford alan ford напиша:

Originally posted by renatax renatax напиша:




Malku da se oladam...


od sto be renatax


Od tipovite vo bazenot Alan
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јуни.2009 во 22:37
jas se izvinjavam blue...ali samo da mozes da ja vidis...izgleda kao 1.000.000 $...iskreno vecerva {bae denes) ne me zanimaat momci...samo ona...cao lep rovod na mene i na site kade i da ste...ve saka alan ford
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
Sho-Sana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2944
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sho-Sana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јуни.2009 во 22:37
samo ovoj bese sloboden veverva...тага
ne e nesto, ama za razgovor ke da e, a???голема%20насмевка

http://1.bp.blogspot.com/_YWKTBQ9Tobg/RiW8abww5nI/AAAAAAAAAH8/HK6kYHX75z0/s400/PilotImage.jpg


p.s. Avionot za Alan, da ja voodusevi curata!!!голема%20насмевкаголемо%20гушкање


Изменето од Sho-Sana - 07.Јуни.2009 во 22:38
Ако сретнеш човек со кој:
- вреди да зборуваш а не зборуваш, си го изгубил човекот,
- не вреди да зборуваш а зборуваш, си го изгубил зборот.
Мудриот човек не ги губи ни човекот ни зборот. Конфучиe
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јуни.2009 во 22:39
Alan veruvam vo tvojot vkus za zenski poso na str8 pred nos edna mu ja kjari ...a bese avion голема%20насмевка lep provod големо%20гушкање


Sho sana ne sum po plavite ali ke zamizam za one night stand голема%20насмевка големо%20гушкање
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Omar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Too young to die...

Регистриран: 22.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 12633
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Omar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јуни.2009 во 22:39
Кон врв
laki_bu Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Лидер

Регистриран: 30.Ноември.2008
Локација: Germanija
Статус: Офлајн
Поени: 32100
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laki_bu Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јуни.2009 во 22:42
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....
Кон врв
Sho-Sana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2944
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sho-Sana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јуни.2009 во 22:42
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

Alan veruvam vo tvojot vkus za zenski poso na str8 pred nos edna mu ja kjari ...a bese avion голема%20насмевка lep provod големо%20гушкање


Sho sana ne sum po plavite ali ke zamizam za one night stand голема%20насмевка големо%20гушкање





Ma sonce, ne sum ni jas po plavusot, ama za muabet ke da e super, ako,  a???големо%20гушкањеголема%20насмевка
големо%20гушкање
Ако сретнеш човек со кој:
- вреди да зборуваш а не зборуваш, си го изгубил човекот,
- не вреди да зборуваш а зборуваш, си го изгубил зборот.
Мудриот човек не ги губи ни човекот ни зборот. Конфучиe
Кон врв
Ninja 35 Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 17840
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ninja 35 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јуни.2009 во 22:45



I'm back...   
Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јуни.2009 во 22:46
Sho sana mila vikni go da zapali edna so nas ovde плазење големо%20гушкање
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јуни.2009 во 22:46
Poprska Ninja?
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 10801081108210831084 1364>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,563 секунди.