IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Историја и политика
  Активни теми Активни теми RSS - Бранко Црвенковски - Никола Груевски
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Бранко Црвенковски - Никола Груевски

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 51>
Прашање: На кого повеке му верувате и чии постапки ги оправдувате?
Одговор Гласови Статистика
77 [46,95%]
87 [53,05%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
butel2 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 4138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај butel2 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Август.2008 во 15:43
ona sto ti sigurno znaes e za kogo jas nema da glasam , a nieden glas ne e moj, moderatorkata ima uvid vo toa koj glasal tada da lesno moze da se vidi deka od mojot kompjuter na ovaa anketa ne e glasano

Кон врв
zenmaster Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Interceptor

Регистриран: 05.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4262
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zenmaster Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Август.2008 во 15:45
Jas glasav za Branko !
Gleam se nategate koj glasal za nego , ako ima problem....da go resime .
[IMG]http://img148.imageshack.us/img148/4285/xxxpn7.gif">
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Август.2008 во 15:50
Originally posted by butel2 butel2 напиша:

ona sto ti sigurno znaes e za kogo jas nema da glasam , a nieden glas ne e moj, moderatorkata ima uvid vo toa koj glasal tada da lesno moze da se vidi deka od mojot kompjuter na ovaa anketa ne e glasano...moderatorkata nema uvid koj za kogo glasal...ne e ova razuznavacka sluzba tuku forum...
Кон врв
butel2 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 4138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај butel2 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Август.2008 во 15:53
Originally posted by moira moira напиша:


Originally posted by butel2 butel2 напиша:

ona sto ti sigurno znaes e za kogo jas nema da glasam , a nieden glas ne e moj, moderatorkata ima uvid vo toa koj glasal tada da lesno moze da se vidi deka od mojot kompjuter na ovaa anketa ne e glasano

...moderatorkata nema uvid koj za kogo glasal...ne e ova razuznavacka sluzba tuku forum...ne rekov koj za kogo glasal, tuku se znae od koj id e glasano.

Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Август.2008 во 15:55
Originally posted by butel2 butel2 напиша:

Originally posted by moira moira напиша:


Originally posted by butel2 butel2 напиша:

ona sto ti sigurno znaes e za kogo jas nema da glasam , a nieden glas ne e moj, moderatorkata ima uvid vo toa koj glasal tada da lesno moze da se vidi deka od mojot kompjuter na ovaa anketa ne e glasano

...moderatorkata nema uvid koj za kogo glasal...ne e ova razuznavacka sluzba tuku forum...ne rekov koj za kogo glasal, tuku se znae od koj id e glasano....јас ти одговорив дека не се знае и не ни треба да се знае...поздрав...
Кон врв
butel2 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 4138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај butel2 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Август.2008 во 15:57
razumem komandante, ti si zakon, kako ke kazes, taka
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Август.2008 во 16:01
Originally posted by butel2 butel2 напиша:

razumem komandante, ti si zakon, kako ke kazes, taka


...без сарказам...те молам...кажувам она како што е ....без инсинуации...поздрав...
Кон врв
butel2 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 4138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај butel2 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Август.2008 во 16:04
kaj vide sarkazam, ziti se ? si moderator? - si , znaci i zakon si, ako ti tekne i ke me baniras i sto pak sega ti smeta ako ti se kaze toa

Кон врв
KUKOC7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Барон Минхаузен

Регистриран: 26.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1852
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KUKOC7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Август.2008 во 16:10
Originally posted by butel2 butel2 напиша:

kaj vide sarkazam, ziti se ? si moderator? - si , znaci i zakon si, ako ti tekne i ke me baniras i sto pak sega ti smeta ako ti se kaze toa

 
 
според ова заклучувам дека си прилично тврдоглава личност..со сите идеш контраголема%20насмевка
Кон врв
butel2 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 4138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај butel2 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Август.2008 во 16:11
a zar treba da bidam kako ovca kaj ke gi potera ovcarot site, tamu i jas?
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Август.2008 во 16:14
...за промена може да се дискутира на темата...???
Кон врв
KUKOC7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Барон Минхаузен

Регистриран: 26.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1852
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KUKOC7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Август.2008 во 16:16
Еве ја ке продужам
гласав за ГРУЈО
Кон врв
invader Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 442
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај invader Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Август.2008 во 16:38
a,sto ima vrska?
nekoj moze i da go stklira nekoj,
ama ,toa ne znaci deka e za nego!
在美居住和工作 ——快来参加官方举办的美国绿卡抽奖!
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Август.2008 во 17:13
...ajde sega ushte fali da gi "skrshime" glasackite kutii...ili da gi "napolnime". Licno, sakam nekoj da glasa i za Crvenkovski. Ne sakam ednoumie...
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 51>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,152 секунди.