IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Филм
  Активни теми Активни теми RSS - сте заплакале ли на некој филм?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

сте заплакале ли на некој филм?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 678
Автор
Порака Обратен редослед
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Август.2008 во 15:48
Есен во Њујорк... стварно преубав филм
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
gladius Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Август.2008
Локација: Faroe Islands
Статус: Офлајн
Поени: 23
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gladius Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Август.2008 во 14:16
Да заборавив и да кажам дека мн ме растажи Autumn in New York....Многу тажен филм...сигурно го имате гледано...
Кон врв
BisernA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 27.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4662
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BisernA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Август.2008 во 10:58
мислам дека филмот се викаше Легенда за Есента или така нешто збунетост а братучетка ми се разгличи на The Notebook, иако јас не видов ништо жално таму збунетостдобро, сепак умреа на крај намигнување
Кон врв
Синдарела Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Бањана Пепелашка

Регистриран: 06.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2604
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Синдарела Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Август.2008 во 03:32
Неможе баш да се каже коинциденција,сигурна сум дека кој го гледал заплакал на овој фил....срцекршачки е.............тагатагатагатага
Кон врв
EvAngelos Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Doulos Evangelos

Регистриран: 28.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9913
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај EvAngelos Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Август.2008 во 03:15
Originally posted by EvAngelos EvAngelos напиша:

Да. Тоа беше на филмот "Прошетка за паметење" (A walk to remember). Сите што го гледавме просолзивме. Тешко се наоѓа овој филм по дивидитекиве, сепак доколку на некој му се плаче и доколку инсистира, можам да му го позајмам среќа
 
Originally posted by Синдарела Синдарела напиша:

Ауууу, уше прашуваш!
Последно беше вчера кога го гледав "A walk to remember"(2002)тага
 
Каква коинциденција ха? голема%20насмевка
Посветен на изворното христијанство проповедано од Христос и апостолите.
Кон врв
Синдарела Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Бањана Пепелашка

Регистриран: 06.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2604
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Синдарела Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Август.2008 во 02:18
Ауууу, уше прашуваш!
Последно беше вчера кога го гледав "A walk to remember"(2002)тага
Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Август.2008 во 02:01
Секако сум си плачка, па кога доаѓа збор за филм не ми е никаков проблем да се расплачам и на најмалата патетика
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
invader Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 442
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај invader Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Август.2008 во 13:41
na CALIMERO,
prosto ,
ne mozam  da se,
vozdrzam!плачење
在美居住和工作 ——快来参加官方举办的美国绿卡抽奖!
Кон врв
EvAngelos Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Doulos Evangelos

Регистриран: 28.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9913
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај EvAngelos Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Август.2008 во 11:53
Да. Тоа беше на филмот "Прошетка за паметење" (A walk to remember). Сите што го гледавме просолзивме. Тешко се наоѓа овој филм по дивидитекиве, сепак доколку на некој му се плаче и доколку инсистира, можам да му го позајмам среќа
Посветен на изворното христијанство проповедано од Христос и апостолите.
Кон врв
Ani4ka_xxxxxxxx Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 163
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ani4ka_xxxxxxxx Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Август.2008 во 11:48
и јас на Титаник имам плачено доста!
St|Ll wA|t|nG f0r mY pR|nCe ChArm|nG...
Кон врв
gladius Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Август.2008
Локација: Faroe Islands
Статус: Офлајн
Поени: 23
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gladius Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Август.2008 во 01:01
Пред мн мн години, кога го вадев првото запче (мислам дека бев 1 одделение) го гледав ТИТАНИК по незнам мислам дека беше 10000 пат, и бидејчи ме болеше забот а и тонењето на бродот ми беше доста жално, почнав да плачам како нездрав... Моите дома слатко се изнасмејаа, а брат ми долго време им викаше на луѓето дека ми фали заб пошо сум го скршил од нервоза кога умреа толку луѓе у филмот...
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Август.2008 во 22:46
sigurno imam plakano, ama ne na nekoj romantichen film...bljak...

a ne mi teknuva sea na koj film e bilo...

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Август.2008 во 20:55
ko bev mal go gledav fredi kruger i pocnav da placam od strav....ne mojf da spija posle...
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
Ani4ka_xxxxxxxx Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 163
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ani4ka_xxxxxxxx Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Август.2008 во 20:42
па не верувам али повеќето се растажувате на романси или некои други жанрови! сте заплакале ли на некој филм? кој филм беше тоа и зошто?
St|Ll wA|t|nG f0r mY pR|nCe ChArm|nG...
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 678
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.