IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Филм
  Активни теми Активни теми RSS - "ЅВЕЗДЕНИ ПАТЕКИ"
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

"ЅВЕЗДЕНИ ПАТЕКИ"

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 14>
Автор
Порака
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Септември.2005 во 11:14
Originally posted by mikus mikus напиша:

a gi biva li romulancite?

jok ne gi biva...slabo...mnogu oriz jadat
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Септември.2005 во 11:16
Originally posted by mikus mikus напиша:

jok

vo sedumdesetite pocetokot na 80. imashe edna serija koja e za siminjanje kapa se vikashe GALAKTIKA...
Jes zoki da ne e predmet na temava..ama simpatijata morav da ja pokazam....
Кон врв
Zoki_S Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2757
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zoki_S Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Септември.2005 во 11:16
Кој беа лугево на сликата
не ми текнува
Кон врв
Zoki_S Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2757
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zoki_S Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Септември.2005 во 11:19
А галактика
ич не митекнало на нив
јас и не сум ја гледал, или сум заборавил
Ѕвездени Патеки ги памтам ама Галактика не!
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Септември.2005 во 11:26
Originally posted by Zoki_S Zoki_S напиша:

А галактика
ич не митекнало на нив
јас и не сум ја гледал, или сум заборавил
Ѕвездени Патеки ги памтам ама Галактика не!

pa nikoj Zoc ne se potrudi da ja reprizira...za toa vreme galaktika bese epten neshto super, Crniot mojot e Apolo....a plaviot Starbak cinam deka bese...naj verovatno si ja zaboravil...
Кон врв
Zoki_S Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2757
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zoki_S Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Септември.2005 во 11:28
Во вторник на А1( и Ивана каза преска)
го има делот со Боргите, еден од најдобрите остварувања на Star Trek
еве ја шпицата
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Септември.2005 во 11:31
pa ..sega se onie klasiocnite koi nema shansi da gi propushtam...kako...deep space nine,babilon 5, voyager, enterprise,i taka natamu.... ...dodushe sega pocinja noviot serijal na Batle Star Galaktika koj epten e nov i se ushte ne e izlezen tuka samo na SKY Anglija go ima..ama licnostite se isti samo Starbak tuka e zena ....masovno unishtuvanje na Zemjata so Sajlonci koi se neshto slicna napast kako Borgite...
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Септември.2005 во 11:32
Originally posted by Zoki_S Zoki_S напиша:

Во вторник на А1( и Ивана каза преска)
го има делот со Боргите, еден од најдобрите остварувања на Star Trek
еве ја шпицата

Gledash ne mi teknalo site tie da gi presnimam na DVD gi imam site sezoni....i samo gi vrtam kako budala...
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Септември.2005 во 11:33
E Moze ova da te podseti ama i ne e tolku bitno neli? :))))
Кон врв
Zoki_S Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2757
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zoki_S Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Септември.2005 во 11:34
Треба да ме информираш повеке
јас немам дома сателитска за голема жал
уф ама ми е криво
али ке ги добијам на ДВД нели Нате?
Кон врв
ivana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Госпожа Грофица

Регистриран: 14.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3327
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Септември.2005 во 11:34
Nate milaaaaaaaaaaaaaaaaaa...................................a da mi gi izrezesh i na mene.....plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
Motivation is game in my hands
Кон врв
Zoki_S Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2757
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zoki_S Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Септември.2005 во 11:36
А сега ми текнува
познат ми е бродот
а и оној со белата коса
Кон врв
ivana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Госпожа Грофица

Регистриран: 14.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3327
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Септември.2005 во 11:36

u pizdu........... u pizdu............... ja imam rabota koa ima super tema za muabet....

aj pokjutite MALKU pa i ja koa kje mozam da se razvrze diskusija

Motivation is game in my hands
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Септември.2005 во 11:39
Originally posted by Zoki_S Zoki_S напиша:

Треба да ме информираш повеке
јас немам дома сателитска за голема жал
уф ама ми е криво
али ке ги добијам на ДВД нели Нате?

Obavezno samo kazi koj serijal go sakash...inace ne e standardna satelicka ..taka da bejb ic da ne ti e krivo shto ja nemash....
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 14>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.