IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Филм
  Активни теми Активни теми RSS - "ЅВЕЗДЕНИ ПАТЕКИ"
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

"ЅВЕЗДЕНИ ПАТЕКИ"

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1011121314>
Автор
Порака
Julija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Julija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Мај.2006 во 18:11
Аман, вторпат

Белки има нешто што ти се бендисува (или некоја)
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јуни.2006 во 16:58
Кажав еднаш и пак ќе кажам!!! Оваа серија има преку 200 милиони фанови низ цел свет!!! Нормално е да не му се допаѓа на некого!!! секој за се*е!!! Сепак има едно убаво блогче, http://maktrek.blogspot.com и преку него се оди на македонскиот дел од светскиот форум на STAR TREK
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
Pharaoh Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Ноември.2005
Локација: Romania
Статус: Офлајн
Поени: 471
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pharaoh Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јуни.2006 во 22:23
da ja proveriv stranata i stvarno e ok
Fortune favores the bold - Среќата ги прати храбрите
Кон врв
YODA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 205
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај YODA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јуни.2006 во 23:48

    Го ѕирнав блогчето а страната е нешто какво не сум видел со месеци, ептен е фаца ама шо викаш само за Star Trek фановите. А за промена да видиме нешто вакво :
и то...
Кон врв
Zoki_S Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2757
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zoki_S Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јуни.2006 во 12:01
Mi zavrsi serijata a jas ne gi gledav poslednite dve epizodi......
E dobro ke mi gi dadat na DVD, ama ...


Come on and be my little good luck charm -

Кон врв
YODA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 205
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај YODA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јуни.2006 во 23:40

Не е исто брат. Јас и репризата ја гледав двапати, ама уште ми плачи душата. Еве сега ги данлодирам 4-те сезони ама пак на телевизија е пофаца. Секој ден имавме цел во живото да се нацртаме пред телевизор во 7 и пол сато. Сега пусти ми се денојте. МАМЕ МУ Е_БАМ НА ТИЕ ШО ЗАГОВАРАЈА И ШО ИЗДЕЈСТВУВАЈА ДА СЕ УКИНИ СЕРИЈАТА.
и то...
Кон врв
Mickey_k Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 23
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mickey_k Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јули.2006 во 00:17
Q'pla my friends!!!
Шо викате за новиот филм со ке се снима за почетоците на Стар Трек?
Мене не ми мириса како што треба изгледа ке биде претерано изкомерцијализиран. Режисерот од Невозможна Мисија 3, Абрамс ке го режира и ме го направат тешка акција!!!

Live long and prosperious!!!
...does it worth livin'...
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јули.2006 во 09:40
Да ти кажам јас сум фан на Стар Трек, сум ги гледал сите серијали од почеток до крај (мислев на сите сезони) и сите играни филмови!!! Досега немало некоја утка, за овој ќе видиме!!! Сепак мислам дека нема да го направат до толку комерцијално срање!!!! 
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
Mickey_k Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 23
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mickey_k Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јули.2006 во 12:51
Абе и јас се надевам дека ке е така. Сепак до сега само последниот Nemesis беше најкомерцијално подкрепен и беше најголмото разочарување од сите Стар Трек филмови (макар што мене ми се свиде).
Инаку ако во цледниот филм да биде цела екипа од Voyager ке биде прекрасно. Само како што читав ниеден од глумците што биле во сериите и фимовите нема да биде, ке бидат сосем нови (изгледа).
...does it worth livin'...
Кон врв
YODA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 205
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај YODA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јули.2006 во 23:18
КАКО НЕ ОД VOYAGER, ОД ENTERPRISE СЕ НАЈЈАКИ БЕЗ КОНк*рЕНЦИЈА, ПА КОЈ ШО САКА НЕКА РЕЧИ.
и то...
Кон врв
Zoki_S Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2757
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zoki_S Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Август.2006 во 16:01
Mene site mi se bas OK. STAR TREK TI E ZAKON ZA SITE DRUGI SF SERII.
Bas cekam ovoj noviov serijal(ili film ke bide neznam) za akademijata da se pojavi !

Come on and be my little good luck charm -

Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Август.2006 во 11:08
Како и да е!!! Ентерпрајз повторно ја даваат, и имаме што да си глеаме!!! Браво за Телма. Сега уште Сител пак да испадне фер и да ја пушти Voyager да ја гледаме, и ќе ги частам. 
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
Queen Bitch Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Април.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1041
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Queen Bitch Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2006 во 12:39
I Voyager i Enterprise se zakon
Don't wory be happy :)
Кон врв
kokolo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2960
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokolo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2006 во 12:44
ebago, Anshtajn i negovata gravitacija e zakonotLOLLOLLOLLOLLOL
ONLY GOD CAN JUDGE ME NOW
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1011121314>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,234 секунди.