IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Политика и вести
  Активни теми Активни теми RSS - Градоначалник
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Градоначалник

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 17>
Автор
Порака
maestro13 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јуни.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 428
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maestro13 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Градоначалник
    Испратена: 08.Август.2008 во 12:13
Дали сакате да си оди Трифун и да се врати Ристо Пенов како градоначалник???

Јас сум за Ристо Пенов. Тој сепак направи најмногу за Скопје!
Кон врв
mileg Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1758
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mileg Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Август.2008 во 12:22
Мислам дека треба да се врати Ристо Пенов уште еден мандат бидејки го направи плоштадот и некои други објекти
Кон врв
kultuzin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 03.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4903
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kultuzin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Август.2008 во 13:07
Ne e mnogu tesko da se bide podobar od Kostovski.
Kostovski treba definitivno da si zamine i ke si zamine kako sto samiot izjavi, megutoa toa neznaci deka Penov treba da go zameni.
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Август.2008 во 13:26
..jas imam predlog za zena gradonacalnik... dodusha mnogu ne se ofajdivme od Alarova... pa belkim novata bi  go isprala obrazot na zenite vo politikata...
Кон врв
bond....james b Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Ноември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bond....james b Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Август.2008 во 15:27
penov?! pa toj e pokriv i od onoj strumicaneson ,sto samo treskate bez veza. ili  izgleda deka i  skopjani ne se nisto podobri od -strumicani! za zalenje!
You live only ONCE!
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Август.2008 во 20:56
Сите се исти. Само криминалот го прават со различни луѓе и на различен начин.

Изменето од orlov - 18.Август.2008 во 18:17
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
taor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 30.Април.2008
Локација: Germany
Статус: Офлајн
Поени: 115
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај taor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Август.2008 во 11:42
Ma sto mu fali na covekot?
Ne go gibajte.
,,WHAT'S UP DOC?,,
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Август.2008 во 11:50
who da f**k is penov?
Кон врв
TONI Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 03.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 101
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај TONI Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Август.2008 во 12:41
Пенов, дефинитивно. Иако јас не гласав за него минатиот пат и еве јавно признавам згрешив.
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Август.2008 во 18:26
Originally posted by TONI TONI напиша:

Пенов, дефинитивно. Иако јас не гласав за него минатиот пат и еве јавно признавам згрешив.Добро е што признаваш дека мислиш оти си згрешил. Но тоа не значи дека е исправно.
Зошто на пример нареден градоначалник да не е Љубе Бошковски? Ете некако да му се ододлжиме во името на Бранко и компанија што га заглавивме во Хаг?

А, лично ти дека никогаш не сум го обожавал Бошковски. Но, зар не треба оваа држава да покаже даке има трунка морал? И, покрај се верувај дека Бошковски Скопје ќе го води многи подобро од било кој досега.
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Август.2008 во 19:21
Jas sum za Amdi Bajram голема%20насмевка
Кон врв
Pacifist Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јули.2008
Локација: Switzerland
Статус: Офлајн
Поени: 1618
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pacifist Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Август.2008 во 21:17
Originally posted by orlov orlov напиша:

Originally posted by TONI TONI напиша:

Пенов, дефинитивно. Иако јас не гласав за него минатиот пат и еве јавно признавам згрешив.Добро е што признаваш дека мислиш оти си згрешил. Но тоа не значи дека е исправно.
Зошто на пример нареден градоначалник да не е Љубе Бошковски? Ете некако да му се ододлжиме во името на Бранко и компанија што га заглавивме во Хаг?

А, лично ти дека никогаш не сум го обожавал Бошковски. Но, зар не треба оваа држава да покаже даке има трунка морал? И, покрај се верувај дека Бошковски Скопје ќе го води многи подобро од било кој досега.
kaj ke gasat albancite za nego
ako vmro saka siguren poraz u skopje neka go predlaga
 
....INDEPENDENCE IS BETTER THAN SEX...
http://www.youtube.com/watch?v=7c7GdLlVrwo&feature=related
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Август.2008 во 21:22
a moze i Esma Redzepova голема%20насмевка
Кон врв
Pacifist Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јули.2008
Локација: Switzerland
Статус: Офлајн
Поени: 1618
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pacifist Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Август.2008 во 21:25
jas mislam deka najuspesen od site bese penov
za toj bi mozel da glasam
....INDEPENDENCE IS BETTER THAN SEX...
http://www.youtube.com/watch?v=7c7GdLlVrwo&feature=related
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 17>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.