IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Автомобили и моторцикли
  Активни теми Активни теми RSS - Брзо ли се навикнувате на голема брзина?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Брзо ли се навикнувате на голема брзина?

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
superboy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Добар човек

Регистриран: 08.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 103
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај superboy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Брзо ли се навикнувате на голема брзина?
    Испратена: 08.Август.2008 во 11:51
Јас да.Ние машките полесно ама женските се плашат, повраќаат и др.Со оваа тема не сакам да ги навредам женските.
Работата го краси човекот а мрзата го гнаси.

Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Август.2008 во 15:21
Не ми беше проблем да се навикнам на голема брзина, всушност едвај чекав да одам на автопат за да возам брзо, исто така не ми пречи кога татко ми вози брзо, баш ми е убаво
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Август.2008 во 16:41
abe sega...brzo vozenje moze da bide dosta vozbudlivo, ama ne e bash najpametno, ne sakam da zavrsham vo nekoj endek...zatoa ne dozvoluvam koga jas sum vo kola nekoj da se pravi fraer i da vozi 200 na saat i kaj sho reba i kaj sho ne treba...mene mi e mil zivotot a koga e sam neka krshi glava, sho saka neka pravi...


mislam deka povozrasni lugje, osobeno onie koi imaat deca, ne luduvaat so koli

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/
Кон врв
seka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Guardian Angel

Регистриран: 04.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4418
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај seka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Август.2008 во 16:47
Da brzo se naviknuvam na brzata voznja... obrato e malce potesko... i jas sum edna od retkite zeni sto sekogas mora da gleda da ne vozi prebrzo црвенеењецрвенеење inace ojde vozackata
Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Август.2008 во 18:47
Originally posted by IQ IQ напиша:

abe sega...brzo vozenje moze da bide dosta vozbudlivo, ama ne e bash najpametno, ne sakam da zavrsham vo nekoj endek...zatoa ne dozvoluvam koga jas sum vo kola nekoj da se pravi fraer i da vozi 200 na saat i kaj sho reba i kaj sho ne treba...mene mi e mil zivotot a koga e sam neka krshi glava, sho saka neka pravi...


mislam deka povozrasni lugje, osobeno onie koi imaat deca, ne luduvaat so koli


Во право си, се треба да се прави во нормални граници. И јас кога се возев по матура со школските не сакав да лудуваат но кога сум со татко ми, едноставно имам доверба во него, знам не би ризикувал
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Август.2008 во 21:51
na koj mu e mil zivotot,neka ne vleguva u kola so mene.......vozam ko luda...hehehehголема%20насмевка
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.