IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Медиуми
  Активни теми Активни теми RSS - Бумбар и слободата на говорењето
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Бумбар и слободата на говорењето

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 121314
Автор
Порака
D-Trix Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 11.Септември.2011
Статус: Офлајн
Поени: 8
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај D-Trix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Септември.2011 во 01:04
Ако сакате да слушнете мислење на нардото, а тоа да не е пофалби за Грујо и фамилија за се живо и мртво, гледајте ја емисијата на Нора Шаќири на Алфа. Бумбариве веќе се прочитана работа.
Кон врв
LiDivio Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор


Регистриран: 19.Мај.2010
Статус: Офлајн
Поени: 7265
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LiDivio Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Септември.2011 во 12:28
Originally posted by D-Trix D-Trix напиша:

Ако сакате да слушнете мислење на нардоот, а тоа да не е пофалби за Грујо и фамилија за се живо и мртво, гледајте ја емисијата на Нора Шаќири на Алфа. Бумбариве веќе се прочитана работа.
 
Обавезно ќе ја гледам. Едвај чекам да слушнам нешто мудро и паметно од објективни граѓани кои се јавуваат во емисија од партиски необоен ,,новинар,, кој во никој случај не е член на СДС. 
Кон врв
Iron Man Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
железен раз бираш

Регистриран: 11.Јануари.2009
Локација: Antarctica
Статус: Офлајн
Поени: 8032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Iron Man Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Септември.2011 во 03:07
јас ни бумбар ни таа на алфа како и да се вика емисијата ја гледам
ни па вести гледам ни па политика пратам

нека одат у пиииииип пиииииип

сите политичари лажат
политиката и парите (ако се премногу) го расипуваат човекот


Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Септември.2011 во 11:32
Navistina kade otide bumbarkata?????
Da ne ja smenija ili e zameshana vo nekoja afera slichna na pajazjina???? Pa sega zasluzjeno ide na popraven ne nekolku meseci ili godini.


,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
deshad Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1350
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај deshad Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Септември.2011 во 11:12
Originally posted by orlov orlov напиша:

Navistina kade otide bumbarkata?????Da ne ja smenija ili e zameshana vo nekoja afera slichna na pajazjina???? Pa sega zasluzjeno ide na popraven ne nekolku meseci ili godini.


Нема шанси, Гвујо своите не ги дава.
Кон врв
Messenger Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор

Vo ovoj svet, no ne od ovoj svet

Регистриран: 21.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 18208
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Messenger Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Октомври.2011 во 21:42
Mnogu simpatichna voditelka !

Truth needs no laws to support it. Throughout history only lies and liars have resorted to the courts to enforce adherence to dogma.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 121314
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.