IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Какви мажи/жени повеќе сакате?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Какви мажи/жени повеќе сакате?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 8>
Автор
Порака
bibce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2203
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bibce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Август.2008 во 11:12
........IMA MAZI KOI NE SE NEZNAM KOLKU UBAVI ZNACI SREDNI ONAKA LEPUSKASTI................NO ZRACAT SO POZITIVNA ENERGIJA I HARIZMA...........NA TAKOV MAZ NEMOZES DA MU ODOLEES.............
 
 
ISTO I ZA ZENITE.................IMA NEKOI LEPOTICI.............AMA NEZNAE DVA REDA MUABET DA TI NAPRAVI.............A NEKOI PAK OBRATNO..............JAS MISLAM DEKA TOA E VNATRE VO DUSATA NA SEKOJ COVEK...................
Кон врв
fragola Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3829
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fragola Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Август.2008 во 11:49
Sharmantni,duhoviti,dosledni na sebesi i svojot stil ne glumejki nekoj drug,naprotiv istaknuvajki ja svojata originalnost.Opushteni i spontani,da se odnesuvaat na svoj poseben nacin sekogas, nezavisno od mislenjeto na okolinata i dali nekoj gi gleda i ocekuva od niv poinakvi reakcii...Da razmisluva podlaboko od povrshnite nepotrebni sekojdnevni raboti,kako na primer,koj e koj vo gradov,sto pravi,so kogo e vo vrska i sl...Da ima nekoja posebna milost i privlecnost...Da mozam da razgovaram opusteno i bez da razmisluvam sto smeam da kazam a sto ne...da e nekoj od kogo mozes mnogu da naucis...
I preku glava mi e od samobendisani lepotani koi se ubedeni deka mozat da ja dobijat sekoja so svojata ubavina,a koga ke zapocnat razgovor samo povrakjanici tecat od koi ti se zgrozuva i za moment ja zasenuvaat i nivnata lepota,pa ne ostanuva nisto privlecno na niv..
Uffff se umoriv...
I get enough exercise...just pushing my luck.
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Август.2008 во 11:53
ej fragola abe jas sum takaov...
wow abw kako me pogodi
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Август.2008 во 11:54
Originally posted by fragola fragola напиша:

Sharmantni,duhoviti,dosledni na sebesi i svojot stil ne glumejki nekoj drug,naprotiv istaknuvajki ja svojata originalnost.Opushteni i spontani,da se odnesuvaat na svoj poseben nacin sekogas, nezavisno od mislenjeto na okolinata i dali nekoj gi gleda i ocekuva od niv poinakvi reakcii...Da razmisluva podlaboko od povrshnite nepotrebni sekojdnevni raboti,kako na primer,koj e koj vo gradov,sto pravi,so kogo e vo vrska i sl...Da ima nekoja posebna milost i privlecnost...Da mozam da razgovaram opusteno i bez da razmisluvam sto smeam da kazam a sto ne...da e nekoj od kogo mozes mnogu da naucis...
I preku glava mi e od samobendisani lepotani koi se ubedeni deka mozat da ja dobijat sekoja so svojata ubavina,a koga ke zapocnat razgovor samo povrakjanici tecat od koi ti se zgrozuva i za moment ja zasenuvaat i nivnata lepota,pa ne ostanuva nisto privlecno na niv..
Uffff se umoriv...



odlicno kazano....sea samo da go najdeme.....princot....
Кон врв
fragola Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3829
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fragola Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Август.2008 во 11:58
Ne veruvam deka takviot bi se prijavil samiot
I get enough exercise...just pushing my luck.
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Август.2008 во 12:02
eve jas sam se prijavuvam...ama ti ne mi veruvash normalno...i za toa si vo pravo..
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
fragola Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3829
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fragola Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Август.2008 во 17:16
Izgleda si dadov oglas
I get enough exercise...just pushing my luck.
Кон врв
Reni-3 Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Reni-3 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Август.2008 во 20:14
dobro gradeni so cvrst zadnik i pomalku grubi u seksot
Кон врв
гoстин Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 29.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7557
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гoстин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Август.2008 во 20:16
takvi kako nea

Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Август.2008 во 20:17
какви збунетостзбунетостзбунетост
има други ко јазбунетостзбунетостзбунетост
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Reni-3 Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Reni-3 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Август.2008 во 20:17
kako mene?
Кон врв
гoстин Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 29.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7557
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гoстин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Август.2008 во 20:18
ne kako tebe kako taa nad tebe ali edna i edinstvena e

Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Август.2008 во 20:18
газење%20од%20смеење само ке речам Ш голема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Reni-3 Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Reni-3 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Август.2008 во 20:19
Originally posted by Vardar1947 Vardar1947 напиша:

ne kako tebe kako taa nad tebe ali edna i edinstvena e


ami od kaj me znaes mene?
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 8>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.